Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Jaką dietę wybrać ?

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jaką dietę wybrać ?

    Postprzez Marcin02 » 20 Czerwiec 2012, o 11:36

    Witam!!

    Na początek kilka inf o mnie:

    Wiek: 19
    Waga: 65
    Wzrost: 172
    BMI 22,5
    obw w pasie: 82

    Więc tak... Od kilku dni biegam 2razy rano i wieczorem co 2 dzien robię pompki co 2 podciąganie na drązku oraz codziennie brzuszki z jednym dniem przerwy. Aby były większe efekty chciałbym ułożyć do tego odpowiednią dietę. Lecz za bardzo nie wiem jaką wybrać.. mam wagę 65 myślę ze póki co jest dobra chciałbym ją utrzymać lub zwiększyć maksymalnie do 70. Za to wolałbym nabrać troche symetrii ciała tzn zwiekszyć nieco miesnie rąk i spalić tłuszcz na brzuchu.. Czy takie coś jest wykonywalne?:D Jakie rozwiązanie byście mi proponowali? Liczę na waszą kreatywność i sugestię jeśli też komuś by sie chciało i mógły jakąś dietę przykłądową ułożyć lub podesłać byłbym wdzięczny... a produkty które często jem to przeważnie: jajka, ryż,ryby (najczęsciej te z puszki) orzechy włoskie, filety z kurczaka lecz jeśli będzie trzeba to mogę nawet surowe jajka jeść ^^:D aa i jeszcze jedno kupiłbym jakieś witaminki czy Olimp VITA-MIN Multiple Sport waszym zdaniem będą dobre?:) Pozdrawiam !! :)
    Marcin02
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 29 Maj 2012, o 21:44
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 11 03 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jaką dietę wybrać ?

    Postprzez TomaszM » 20 Czerwiec 2012, o 20:57

    Nikt diety Ci nie ułoży - niestety :), natomiast zapraszamy do tematów podwieszonych - tam jest wszystko opisane, więc nic tylko życzyć miłej lektury.
    Jak coś poskładasz to wrzuć na forum i ktoś na pewno na twoje wypociny zerknie :)

    Lecz za bardzo nie wiem jaką wybrać.. mam wagę 65 myślę ze póki co jest dobra chciałbym ją utrzymać lub zwiększyć maksymalnie do 70.

    Szukaj w temacie diet na wzrost masy i siły mięśniowej.

    Oczywiście warto wspomnieć, że przydałby się do takiej diety jakiś trening - albo na siłowni, albo coś z wykorzystaniem np. własnej masy ciała i sztangielek.

    aa i jeszcze jedno kupiłbym jakieś witaminki czy Olimp VITA-MIN Multiple Sport waszym zdaniem będą dobre?:)

    Moim skromnym :D zdaniem - najlepszy zestaw witamin na rynku (a cena również bardzo dobra)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Jaką dietę wybrać ?

    Postprzez Marcin02 » 21 Czerwiec 2012, o 18:47

    Jeszcze mam jedno pytanie:
    bo ogólnie wiem ze dosyć mało ważne lecz czy można by było zastosować jakąś dietę aby pozbyć się tłuszczu bez straty kilogramów? bo głównie to mi zależy na nabraniu kondycji i wytrzymałości przez aeroby spalić niepotrzebny nadmiar tłuszczu oraz nabrać nawyki dobrego odżywiania.. jeśli ktoś wie mniej więcej o co mi chodzi i mógłby doradzić jaka dieta byłaby najlepsza... po wakacjach mógłbym zacząć chodzić na siłownie i zmienić dietę na masę, lecz teraz głownie zależy mi na kondycji, wytrzymałości oraz spaleniu niepotrzebnego tłuszczu... Mam nadzieje że zrozumieliscie Pozdrawiam :) :D
    Marcin02
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 29 Maj 2012, o 21:44
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 11 03 1993

    Jaką dietę wybrać ?

    Postprzez TomaszM » 21 Czerwiec 2012, o 19:40

    lecz teraz głownie zależy mi na kondycji, wytrzymałości oraz spaleniu niepotrzebnego tłuszczu...

    nie przeszkadza to z połączeniem aeroboów z siłownią - będziesz miał lepsze efekty.

    Oczywiście nie jest to przymusem.

    Jaka dieta ?
    Zbilansowana - dobrze ułożona a nie będziesz tracić tkanki mięśniowej tylko tłuszcz.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Jaką dietę wybrać ?

    Postprzez valdunn » 5 Maj 2018, o 19:23

    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Re: Jaką dietę wybrać ?

    Postprzez valdunn » 13 Marzec 2021, o 05:54

    audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
    geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
    hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
    journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
    kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
    сайтlargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
    nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
    papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
    rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
    stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.