Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Jakie pijecie mleko?

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez Kwachu » 22 Czerwiec 2010, o 09:11

    slim shady - mało ale sa, jesli firma zadba zeby produkt rozpuszczał sie w w soku/mleku/wodzie.

    Moje zdanie na temat mleka znasz nie ma senu po raz setny ciągnac dyskusji
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez createz » 22 Czerwiec 2010, o 09:20

    ojejku kolejne mleko, było już tyle o tym.. każdy ma inny organizm i widzi co sie dzieje po wypiciu mleka itp. ja np. po wypiciu wiekszej ilości mleka , albo i też po serku wiejskim mam wzdęcia gazy itp. więc staram się tego unikać. A jak ktoś od małego wypijał litr mleka dziennie i nic mu sie nie dzieje i bez mleka nie potrafi żyć niech pije :D. Tyle że w odpowiedniej porze.. mam namyśli tutaj trening aby omijać picie mleka w tych wlasnie porach, Jesli ktoś ma naprawdę ubogą dietę (mówie tutaj o normalnych ludziach którzy zjadają 2 posiłki albo i 1 ^.^) mleko jest dobrym uzupełnieniem no i w miarę tanim.
    Są różni technolodzy i różne snują teorię , ale należy brać na wszystko poprawkę. Chyba że samemu się coś przebada na własnym organizmie :D
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez Kwachu » 22 Czerwiec 2010, o 10:14

    createz- wiekszosc osób nie zauwazy ze mleko ma niekorzuystny wpływ bo w wielu przypadkach nie d aie tego odrazu zauwazyc.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez createz » 22 Czerwiec 2010, o 11:21

    a co gdy poddajemy mleko obróbce cieplnej, np. praktycznie do większości ciast zarabianych na stolnicy jak i w naczyniu dodaje się mleko.
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez KowalX » 22 Czerwiec 2010, o 11:37

    matitito napisał:Mleko to najzdrowszy napój na świecie, ale gdy nie ma się pod ręką zielonego rynku gdzie można kupić ''prawdziwe mleko'' to jakie kupujecie sklepowe? (marka i % tłuszczu)..


    Polecam zimne mikrofiltrowane spotkać można 2 lub 3,2% lub po prostu UHT chude 0,5 -2%.

    Kwachu napisał:slim shady - mało ale sa, jesli firma zadba zeby produkt rozpuszczał sie w w soku/mleku/wodzie.

    Moje zdanie na temat mleka znasz nie ma senu po raz setny ciągnac dyskusji


    Na razie nie poparte żadnymi dowodami naukowymi...

    Kwachu napisał:createz- wiekszosc osób nie zauwazy ze mleko ma niekorzuystny wpływ bo w wielu przypadkach nie d aie tego odrazu zauwazyc.

    Tak,a po jakim czasie i co to będzie?

    Micek195 napisał:mleko jest zdrowe dla bydląt a nie dla nas ludzi,w sumie i składników odżywczych nie ma jako takich:)


    Micek ma i to jedne z wyższych wskaźników gęstości odżywczej i nie powtarzaj pana z tvn ;)


    Jak ktoś ma po treningu problem może zalać odtłuszczonym ,albo rozrobić 0,5% pół na pół z wodą :D
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez Kwachu » 22 Czerwiec 2010, o 11:55

    KowalX - temat był juz wyczerpany, a ja nie mam po ochoty po raz kolejny wysłuchiwac twoich dziobich teorii
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez KowalX » 22 Czerwiec 2010, o 12:51

    Kwachu napisał:KowalX - temat był juz wyczerpany, a ja nie mam po ochoty po raz kolejny wysłuchiwac twoich dziobich teorii


    Jak tam chcesz. Dobrze wiesz,że nie masz czym tego poprzeć. Ja mogę szeroką literaturą oraz badaniami więc nie wiem kto ma tu swoje "dziobkie" teorie ;) i mimo ,że dawałem Ci źródła oraz nazwiska jesteś zaślepiony nie wiadomo czemu,ale nie będę przekonywał Ciebie ,bo mam to gdzieś,ale na pewno nie będę patrzył jak wciskasz innym tą "wiedzę" niewiadomego pochodzenia. Chcesz to dalej popieraj ludzi ,którzy sądzą ,że mleko nie jest trawione i pewnie wydalają w niezmiennej postaci.
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez Kwachu » 22 Czerwiec 2010, o 16:12

    KowalX- kogo ty chcesz przekonywac i do czego? Jesteś kim wybitnym w dziedzinie dietetyki?
    O jakim ty wydalaniu mleka mówisz?Bo nie rozumie co za chore teorie starasz sie mi przypisać.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez KowalX » 22 Czerwiec 2010, o 17:39

    Kwachu napisał:KowalX- kogo ty chcesz przekonywac i do czego? Jesteś kim wybitnym w dziedzinie dietetyki?
    O jakim ty wydalaniu mleka mówisz?Bo nie rozumie co za chore teorie starasz sie mi przypisać.

    Do niczego poza tym by nie bać się mleka i jego wyrobów :) do czego Ty chcesz właśnie przekonać. O sobie nie muszę pisać.
    Przecież to Ty teoriami sypiesz nawet badania naukowe Ci przytaczałem.
    Co do wydania mleka to nie zrozumiałem pytania?
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: Jakie pijecie mleko?

    Postprzez wujek.maciek » 22 Czerwiec 2010, o 18:44

    nie pijemy mleka w ogole, bo to dziadostwo

    pozdro
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19225696&order=bd&change_view=1

    wedzony rekin... na mase!
    Awatar użytkownika
    wujek.maciek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 5 Czerwiec 2010, o 01:04
    Miasto: r-rz, ck on sh
    Data urodzenia: 27 03 1982

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron