Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Owoce i soki.

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Owoce i soki.

    Postprzez granatowy66 » 22 Wrzesień 2013, o 17:28

    A jaki jest w smaku? Zjadliwy ?
    granatowy66
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 22 Wrzesień 2013, o 17:26
    Miasto: Bytom
    Data urodzenia: 06 06 1986

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Owoce i soki.

    Postprzez szpryca » 22 Wrzesień 2013, o 22:29

    tadekkoks napisał:
    michalec napisał:Ja soków warzywnych nie tknę :/

    Ja od kilku lat jade na takich sokach, wszystkie warzywa plus troche owoców żeby były smaczniejsze, np. buraki+marchew+seler+jabłko+sok z cytryny.
    Albo pomidory+seler+jabłko+marchew+ciut buraka.

    Brzmi fajnie, podbiorę te przepisy. A mam jeszcze pytanie, czy można do takich soków dodawać więcej owoców, np. wmiksować banana albo inne owoce, jakie akurat są? Czy to się już gryzie?
    szpryca
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 22 Wrzesień 2013, o 22:10
    Miasto: Siemianowice
    Data urodzenia: 03 07 1991

    Re: Owoce i soki.

    Postprzez konradpow » 22 Wrzesień 2013, o 22:43

    playandwin24 napisał:jak działa?

    Już odpowiadam - posłużę się cytatami ze stron, które czytałem.
    "Sok z trawy pszenicznej jest to produkt o niebywałej ilości witamin i minerałów. Badania dowodzą, iż trawa pszeniczna dostarcza około 30 razy więcej witaminy B1 niż mleko, kilkakrotnie razy więcej witaminy C i karotenu niż szpinak, a nawet kilkanaście razy więcej wapnia niż mleko krowie! To ekologiczne źródło witamin, minerałów oraz białka roślinnego, zawierającego chlorofil. Świeże liście pszenicy dostarczają nie tylko witamin, ale również mirkoelementów, przewutleniaczy i związków, które detoksykują organizm. Sok z trawy pszenicznej również słynie z właściwości odżywiających organizm"

    "Regularne picie soku z pszenicznej trawy zwiększa czerwone komórki krwi, obniża ciśnienie, oczyszcza krew, organy, najmocniej przewód pokarmowy. Pobudza także przemianę materii i pracę układu enzymatycznego poprzez wzbogacenie krwi. Rozszerza naczynia krwionośne co poprawia ciśnienie krwi. Sok z trawy pszenicy przywraca zasadowość krwi, ze względu na bogactwo alkalicznych minerałów ogranicza nadmierną kwasowość krwi. Jest jednym z potężniejszych detoxów i opiekunem krwi, a zawarte w pszenicznym soku enzymy i aminokwasy chronią przed czynnikami rakotwórczymi jak żadna inna żywność. "

    Można zresztą o tym poczytać w necie, jest sporo stron gdzie piszą o tym.
    W smaku nie jest zły, można to porównać do przeżucia garści trawy po prostu ;-)
    konradpow
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 18 Wrzesień 2013, o 23:23
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 0-11-1987

    Owoce i soki.

    Postprzez timon10 » 24 Wrzesień 2013, o 17:55

    Chyba się skuszę na taki soczek :P
    timon10
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 22 Wrzesień 2013, o 17:05
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 16 03 1996

    Re: Owoce i soki.

    Postprzez usi » 10 Październik 2013, o 07:49

    bardzo dobrym :)Witaminy to podstawa ;)
    usi
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Październik 2013, o 07:47

    Re: Owoce i soki.

    Postprzez pontiak » 1 Listopad 2013, o 00:03

    Uwielbiam takie soki, ale nie mam czasu ich robić :(
    pontiak
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 1 Listopad 2013, o 00:01

    Owoce i soki.

    Postprzez ciszewkm » 11 Listopad 2013, o 00:43

    pontiak, ja mam tak samo. Po prostu nie mam czas na robienie soków. Jak uda mi się przyrządzić sok dwa razy w tygodniu, to już jest duży sukces. Na szczęście są też inne sposoby na odchudzanie, a soki po prostu nie odgrywają głównej roli w mojej diecie.
    ciszewkm
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 24 Październik 2013, o 14:15
    Miasto: Warszawa

    Owoce i soki.

    Postprzez konik44 » 18 Listopad 2013, o 15:57

    Fajna rzecz taka sokowirówka, ja swojego czasu miałem coś podobnego mieliłem banany z maślanką, ale głównie przed treningiem
    konik44
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 18 Listopad 2013, o 15:56

    Owoce i soki.

    Postprzez rotlek » 30 Grudzień 2013, o 18:48

    soczek popijaj kiedy Ci się podoba, to po prostu źródło witamin
    rotlek
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 30 Grudzień 2013, o 18:48

    Owoce i soki.

    Postprzez violetta » 30 Maj 2014, o 13:12

    a propo sokowirówki, lepiej mieć wyciskarkę ;) na pozór wydaje sie to samo, a jednak róznica jest znacząca. Ostatnio robiłam maly research na temat sprzetu jaki moze mi się przydać i natknełam sie na vitajuice, wyciskarkę green power. Można sobie obejrzeć w necie filmi, Pani gadzet o tym opowiada w DDTVN :)

    a tak na marginesie, piliscie kiedykolwiek sok z arbuzów?
    violetta
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 Maj 2014, o 13:00
    Miasto: kraków
    Data urodzenia: 18 02 1983

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron