Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prawiczek w XXI wieku

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez toure » 10 Grudzień 2011, o 11:41

    mam 25 i jestem prawiczkiem :/ wiem porazka teraz poznalem pewna kobiete spotykamy sie od 2 miesiecy i martwie sie ze jak dojdzie do seksu to wszytsko spale :/ jakies pomysly co mam robic by nie wyjsc na glupka
    nie powiedzialem jej ze jestem prawiczkiem
    toure
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 10 Grudzień 2011, o 11:41

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez Oliver » 10 Grudzień 2011, o 12:30

    jedno pytanie, czemu nie szukasz porady na forum psychologicznym? czy jakimś towarzyskim?
    zachowuj się normalnie, nie denerwuj się, a nie wyjdziesz na głupka :) samiec instynktownie wie jak korzystać
    ze swojego narzędzia... a kwestią wprawy i opanowania jest długość użytkowania
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez BROVTHER » 10 Grudzień 2011, o 12:31

    Myślę, że najlepszym sposobem będzie powiedzenie jej o tym, na pewno zrozumie i Cię nie oleje, a jak oleje to znaczy że jest nic niewarta. Poza tym może ona też jeszcze tego nie robiła i nadal jest dziewicą. Stary dasz rade życzę powodzenia ;)
    "To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."
    Awatar użytkownika
    BROVTHER
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 155
    Rejestracja: 5 Grudzień 2011, o 16:22
    Miejscowość: Łódź
    Pochwały: 2
    Data urodzenia: 02 06 1992

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 12:42

    toure - najlepiej opowiedz jej jak wygląda sprawa, jeśli to faktycznie fajna dziewczyna i zrozumie i jeszcze Ci pomoże, jeśli niestety trafiłeś na pustostan to jedyne co możesz liczyć z jej strony to "dobrą" reklama na mieście, jeśli jesteś w dodatku z małego miasta to jeszcze gorzej.
    Możesz to tego wypić przed zabawą lampkę wina, zastosować prezerwatywę z środkiem opóźniającym, nie zapomni odpowiednio popieścić, aby byłą spora ilość wydzieliny z pochwy, rozumiesz więcej wydzieliny mniejsze tarcie= dłuższy czas stosunku.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez Saviola2 » 10 Grudzień 2011, o 12:49

    wejdź sobie na youjizz i zobacz co masz robić
    Awatar użytkownika
    Saviola2
    Starszy kapral
     
    Posty: 92
    Rejestracja: 27 Sierpień 2010, o 05:41
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 0- 7-1930

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez NightKing » 10 Grudzień 2011, o 12:50

    A jak nawet nie wszystko wyjdzie tak jak chciałeś to powiedz że tak Cie kręci/podoba Ci się/jest piękna że nie wytrzymałeś ;)
    Powinno pomóc.
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 12:56

    Zresztą nie wiem czy ty się tak łamiesz, przynajmniej nie uległeś naciskowi społeczeństwa, przecież prawictwo to nie jest ząb bolący ze trzeba go usunąć, także powodzenia i bądź pewny siebie ;)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez Purina » 10 Grudzień 2011, o 14:24

    Powiedz jej prawdę. Ja bym chyba chciała usłyszeć, że mój chłopak jeszcze nie spał z żadną inną :D Założę się, że wtedy Twoja dziewczyna (o ile sama dziewicą nie jest), powie Ci co i jak, albo chociaż pokaże. To może być jeszcze bardziej podniecające :D
    Nie wierzę, że stanie się tak, jak u głównego bohatera z American Pie :D W górę nos! Będzie dobrze.
    A tak nawiasem: nie wiem, jak można się stresować takimi sprawami. Jeśli się wie, że to ta odpowiednia osoba, to chyba nie działa się w stresie 'o matko, bo coś pójdzie nie tak', tylko wszystko powoli, spokojnie :D I jeszcze jedno: nie pytaj jej co chwilę, czy wszystko w porządku, bo spalisz atmosferę :Diabeł:
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez Lewi » 10 Grudzień 2011, o 14:58

    Dokładnie więcej wiary w siebie :), ewentualnie porozmawiać z partnerką o tym.
    Lewi
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Grudzień 2011, o 14:12

    Prawiczek w XXI wieku

    Postprzez Saviola2 » 10 Grudzień 2011, o 16:36

    powiedz jej tak: ,,zerżnę cię tak że stracisz smak",
    BTW polecam, film całkiem fajny ,,jak stracić cnotę" %-)
    Awatar użytkownika
    Saviola2
    Starszy kapral
     
    Posty: 92
    Rejestracja: 27 Sierpień 2010, o 05:41
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 0- 7-1930

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.