Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez rysiu_00 » 4 Styczeń 2011, o 14:29

    Michał napisał:bialko z mlekiem ok ale nie w okolicach trenigowych.
    Ogolnie przed treningiem moze byc tłuszcz w posilku tak do 1,5 h posilek wczesniej, no moze byc nawet 1 h. Po treningu tego tłuszczu lepiej aby bylo mniej.


    oo właśnie o takie coś mi chodziło. czyli po takim obiedzie u mamy mogę iść na gym. przykładowo dzisiaj miałem gotowane mielone z ziemniakami i sosem. na pewno nie jest to odpowiedni posiłek w diecie ale przed gym chyba przejdzie co? :D a po siłowni około 30 minut zjem coś z białkiem. np: 4 kromki razowego chleba, 2 jajka lub puszkę tuńczyka i do tego napój proteinowy.
    co o tym myślisz?
    wizytówki, ulotki, reklamy itp.
    http://www.kulturystyczni.pl/reklamy-wizytowki-ulotki-itp-t3817.html?sid=5680ac4ef4d66208567dfc0060c8f213

    pozdrawiam Rafał K. trenuj aby nie być czosnkiem!!
    Awatar użytkownika
    rysiu_00
    Kapral
     
    Posty: 66
    Rejestracja: 1 Styczeń 2011, o 22:58
    Miasto: Bańgów
    Data urodzenia: 14 08 1990

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez Michał » 4 Styczeń 2011, o 14:47

    zamiast tych mielonych to jakis kurak by sie przydal i zamiast ziemniakow ryz i do tego jakies warzywka. Po trenie moga byc ziemniaczki, chociaz ryz lepszy, ale jak maja byc ziemniaki to lepiej po gym. Do tego jakies miecho a nie napoje proteinowe. Jajka nie nadaja sie po treningu. Pisalem Ci ze po treningu nie duzo tłuszczu ma byc, bo sie to wszystko ma szybko wchlonac. Ryba tez ma sporo tłuszczu. Takie rzeczy to na kolacje.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez rysiu_00 » 4 Styczeń 2011, o 17:29

    Michał napisał:zamiast tych mielonych to jakis kurak by sie przydal i zamiast ziemniakow ryz i do tego jakies warzywka. Po trenie moga byc ziemniaczki, chociaz ryz lepszy, ale jak maja byc ziemniaki to lepiej po gym. Do tego jakies miecho a nie napoje proteinowe. Jajka nie nadaja sie po treningu. Pisalem Ci ze po treningu nie duzo tłuszczu ma byc, bo sie to wszystko ma szybko wchlonac. Ryba tez ma sporo tłuszczu. Takie rzeczy to na kolacje.


    hehe muszę mamę nauczyć innego gotowania. aaa rozumie, zaczyna powoli łapać. mój posiłek po treningu wyglądał tak:
    2,5 bułki ciemne z jakimiś nasionkami i słonecznikiem, do tego jedno jajko bez żółtka (żółtko zjem rano :D ) 100g białego sera, 4 plasterki chudej szynki, chyba z indyka, wszystko popijane mlekiem 0,5 i teraz sączę napój proteinowy.

    a tu przedstawiam ciężary jakie dzisiaj stosowałem na siłowni (może inaczej, jakimi udało mi się zrobić tyle powtórzeń).
    (obok ilości powtórzeń w serii będą podane ciężary, na niebiesko)

    Przysiady ze sztanga na barkach 16-41,12-44,10-46 (nogi) tutaj raczej będzie wzrost, nie sprawiało mi to ćwiczenie większego wysiłku.
    Wioslowanie w opadzie tulowia 16-46,12-51,10-55 (plecy) tutaj też planowany wzrost obciążenia na następnym treningu.
    Wyciskanie sztangi na lawce plaskiej 16-70, 12-70, 10-73 (klatka) mój max (jak na razie)
    Wyciskanie sztangi siedzac 18,16,12 (barki) tutaj musiałem zmienić na 14-33, 14-33, 14-33
    Uginanie sztangi stojac 18,16,12 (bicepsy) mała zmiana 18-33, 14-33, 12-33,
    Wyciskanie francuzkie lezac 18,16,12 (tricepsy) tutaj była zmiana ćwiczenia, robiłem trico na wyciągu 18-20, 16-21,5, 12-22,5,
    Wspiecia na palce ze sztanga na barkach 50-33, 40-33 ,30-38 (lydki)
    Brzuszki 50,40,30 (brzuch) na ławce skośnej
    Uginanie przedramion podchwytem siedzac 50-16 ,40-16 ,30-16 (przedramiona)

    bardzo odczuwałem mięśnie jak robiłem łydki, przedramię, biceps i barki istny ogień!! ale fajnie ;D;D

    a powiedzcie mi, bo mam taką małą obawę, po treningu w niedziele po moim pierwszym treningu FBW czułem się trochę ospale, to wina pogody czy też może przetrenowania czy też moje mieście się nie zregenerowały?
    wizytówki, ulotki, reklamy itp.
    http://www.kulturystyczni.pl/reklamy-wizytowki-ulotki-itp-t3817.html?sid=5680ac4ef4d66208567dfc0060c8f213

    pozdrawiam Rafał K. trenuj aby nie być czosnkiem!!
    Awatar użytkownika
    rysiu_00
    Kapral
     
    Posty: 66
    Rejestracja: 1 Styczeń 2011, o 22:58
    Miasto: Bańgów
    Data urodzenia: 14 08 1990

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez rafimoc » 4 Styczeń 2011, o 17:42

    nie ma opcji, zebys sie przetrenowal 1 treningiem:) bez jaj.

    poza tym:
    w klacie nie idz na maxa! mowilem - pozanizaj ciezary!
    Jak masz pow 18,14,12 to nie moga byc wykonywane na tym samym obciazeniu, bo to gowno daje!
    Ma byc widoczna progresja tak jak przy przysiadach! a nie na tych samych obciazeniach.

    Masz wyrazna dysproporcje silowa miedzy klatka a nogami i plecami - wypadaloby to "zaleczyc"
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez rysiu_00 » 4 Styczeń 2011, o 18:44

    aaa ok, przedstawię jeszcze raz ciężary po czwartkowym treningu. myślę że będzie lepiej. ale człowiek uczy się na błędach :)
    wizytówki, ulotki, reklamy itp.
    http://www.kulturystyczni.pl/reklamy-wizytowki-ulotki-itp-t3817.html?sid=5680ac4ef4d66208567dfc0060c8f213

    pozdrawiam Rafał K. trenuj aby nie być czosnkiem!!
    Awatar użytkownika
    rysiu_00
    Kapral
     
    Posty: 66
    Rejestracja: 1 Styczeń 2011, o 22:58
    Miasto: Bańgów
    Data urodzenia: 14 08 1990

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez rysiu_00 » 4 Styczeń 2011, o 20:53

    dostałem dziś od kumpla który ma sklep z odżywami tcm olimpa całe opakowanie i thermo speeda za free, a do dla tego że opakowania były pęknięte i nie miał komu sprzedać. więc dostałem za czteropaka.
    teraz powstaje pytanie, co mam z tym zrobić? raczej z thermo na razie nic nie zrobię, a z tcm poczekać czy brać? myślałem, że może po 2tyg ćwiczeń zacząć zażywać czy jeszcze później?
    wizytówki, ulotki, reklamy itp.
    http://www.kulturystyczni.pl/reklamy-wizytowki-ulotki-itp-t3817.html?sid=5680ac4ef4d66208567dfc0060c8f213

    pozdrawiam Rafał K. trenuj aby nie być czosnkiem!!
    Awatar użytkownika
    rysiu_00
    Kapral
     
    Posty: 66
    Rejestracja: 1 Styczeń 2011, o 22:58
    Miasto: Bańgów
    Data urodzenia: 14 08 1990

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez Zioło » 4 Styczeń 2011, o 20:55

    Po pierwsze sprawdź czy nie jest zatrute<hahaha> A potem wpierd*** xD
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez rysiu_00 » 4 Styczeń 2011, o 21:01

    Zioło napisał:Po pierwsze sprawdź czy nie jest zatrute<hahaha> A potem wpierd*** xD


    co to to raczej nie, mówił że wczoraj mu spadło jak wiózł towar do sklepu.
    wizytówki, ulotki, reklamy itp.
    http://www.kulturystyczni.pl/reklamy-wizytowki-ulotki-itp-t3817.html?sid=5680ac4ef4d66208567dfc0060c8f213

    pozdrawiam Rafał K. trenuj aby nie być czosnkiem!!
    Awatar użytkownika
    rysiu_00
    Kapral
     
    Posty: 66
    Rejestracja: 1 Styczeń 2011, o 22:58
    Miasto: Bańgów
    Data urodzenia: 14 08 1990

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez Zioło » 4 Styczeń 2011, o 21:04

    To moim zdaniem czemu masz niby nie zrobić sobie jakiegoś cyklu na tym ?Nie masz 14 lat czy ileś ^^:D
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: aby inni zazdrościli!! FBW, masa zapraszam!

    Postprzez rysiu_00 » 4 Styczeń 2011, o 21:11

    Zioło napisał:To moim zdaniem czemu masz niby nie zrobić sobie jakiegoś cyklu na tym ?Nie masz 14 lat czy ileś ^^:D


    a jaki cykl możesz mi polecić? mało się na tym znam...
    wizytówki, ulotki, reklamy itp.
    http://www.kulturystyczni.pl/reklamy-wizytowki-ulotki-itp-t3817.html?sid=5680ac4ef4d66208567dfc0060c8f213

    pozdrawiam Rafał K. trenuj aby nie być czosnkiem!!
    Awatar użytkownika
    rysiu_00
    Kapral
     
    Posty: 66
    Rejestracja: 1 Styczeń 2011, o 22:58
    Miasto: Bańgów
    Data urodzenia: 14 08 1990

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron