Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez damiankusak » 6 Grudzień 2011, o 17:46

    ja też nei wiem czy na 100% jest to prawda czy zeczywiscie zna tego goscia ja tylko mówie co do czucia to napewno mam ale iel mozna machac tymi 20-50kg to już zaczyna sie nudne robić i kolejny rok pójdzie sie jebać. łepki odemnie nie znaja techniki cwicza jednym planem przez 2lata i maja już po 39cm na klate juz 100idzie mc 180 i wsztko na jedzeniu a techniki wg nie znaja tylko nakałdaja kg na sztange i cały czas do przodu i tez tak chyba zaczne robić. i zobaczymy co z tego wyjdzie, dam przykłąd z tego forum artur juz cwiczy jednym planem od sierpani czy tam wrzesnia i co cały czas idze do przodu i tylko dokłada kg a ten plan już powinnien z waszych opinii skaczyc po 6tyg i ja już piowiedziąłem raz zrobię to po swojemu i zobacze jak to wyjdzie.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez damiankusak » 6 Grudzień 2011, o 17:51

    ja tez nie mam nic do was ciesz esie ze mi pomagacie ale kazdy mówi coś innego i ja sie już w ty sie głubię i postanowiłem postawić na swoim jak nic z tego nie wyjdzie to pierdolne to wszytko i chuj i bede miał głowe spokojną.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Re: <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez robo815 » 6 Grudzień 2011, o 18:07

    Zioło napisał:Robo wiedza ma bardzo dużo do tego. Bo nikt, żaden trener, żaden znawca nie zna organizmu jak ten który ćwiczy, każdy z nas zna najlepiej sam swój organizm.
    A jeżeli ktoś nie ma wiedzy nie będzie mógł sam kontrolować swojego organizmu(oczywiście tutaj broń boże nie myślę że jak to pozjadałem wszystkie rozumy czy coś.. ale stwierdzam fakty..)

    A jeżeli już tak się opierasz to pokaż mi tego DOBREGO trenera Damiana.. Rafał? Mateusz? To są wszystko pomocnicy a nikt za niego wszystkiego nie zrobi.


    Zioło tym czuciem to sie zgodze.Ale z wiedza to nie do końca.Ja pisałem o prawdziwym trenerze .Nawet jakby Tobie postawić hipotetycznie Rafiego nad Toba i by Cie pilnował co do treningu,odżywiania,suplementacji i innych bajerów to daje sobie rękę odciąć ze o wiele szybsze masz przyrosty siły i masy mieśniowej.Nie chce mi się rozpisywać ale mam jedno pytanie
    Po co są trenerzy personalni?Po co wogóle są trenerzy we wszystkich sportach? ;)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez damiankusak » 6 Grudzień 2011, o 18:11

    mozde jak ja bym słuchał jednej osoby to moze by tak było ale ja w tej chwili mam mętlik w głowie i postanowięłm sam spróbować bo nikt nie bedzie mi cały czas wszytkiego doradzał.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez rafimoc » 6 Grudzień 2011, o 18:31

    damian nie, Ty nie masz zadnego czucia 70%....to co czujesz to nawet nie jest partia ktora trenujesz i nie dlatego ze zle robisz (bo byc moze robisz juz dobrze), ale dlatego ze nie potrafisz jeszcze wczuc sie w bardzo male miesnie np. boczne aktony barkow, w klatce przy wyciskaniach tez pracujesz tricepsami nie klatka, nabierz troche wody w usta i pokory. Tak jak Oli nie podniecaj sie lepkami...ze niby robia 180kg w MC, zapraszam na silownie niech to pokaza, obciazenie domowe/piwniczane ma sie nijak do obciazenia z silowni o czym sie przekonal juz nie jeden "silacz". Pisalem Ci bys opanowal podstawowe cwiczenia i technike, dla Ciebie to jest nic - nie rozumiesz tego bo sie podniecasz ciezarem...non stop, chcialbys juz miec ponad 200kg na sztandze w kazdym cwiczeniu, ale tak sie nie da dopoki nie opanujesz PRAWIDLOWO 50kg. Poza tym wyraznie pisze i mowie zawsze o progresji obciazenia, mamy sie bawic duzymi ciezarami ale NIE ZA DUZYMI - rozumiesz juz sens? jesli dla Ciebie duzym ciezarem jest 20kg sztangielka przy wyciskaniu lezac czy tez 70kg w przysiadzie przy dobrej technice to jest to ciezar wlasciwy dla Twojego rozwoju miesniowego.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez damiankusak » 6 Grudzień 2011, o 18:41

    dobra podaje się już nie bede odstawiał cyrków naucze sie tej zasranej techniki na tych 20kg moze potem coś mi to da a moze nie. spróbuję jeszcze raz.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez rafimoc » 6 Grudzień 2011, o 18:42

    kurva!
    Nie na 20kg, ale na ciezarze dla Ciebie odpowiednim!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez damiankusak » 6 Grudzień 2011, o 18:59

    napisze jeszcze raz bo jestem zajbiscie wkurwiony na wszytko nie tylko o siłownie i nie ogarniam.


    dobra już wiem o co chodzi nie zrozumieliśmy się sory :Pokłon: :Pokłon:
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez robo815 » 6 Grudzień 2011, o 20:14

    Rafi ma 110 %racji .
    Po pierwsze wyczucie mieśnia podczas treningu(nie ma takiego czegoś jak jakiś procent czucia :( chyba ze przy rechabilitacji przy uszkodzeniach nerwów ale to inna bajka )
    Nie martw się ,pomału systematycznie a osiągniesz upragniony cel ale to wymaga poświęceń,systematyki oraz rozsądnego podejścia do treningu,diety,regeneracji.
    Wystarczy że jedną sprawę zawalisz to wielka dupa :D
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Postprzez kris » 6 Grudzień 2011, o 23:47

    ja pier...le http://www.pakerzy.org/1391/masa,-sila,-agresja to nie Twój znajomy
    Padłem, nikt nie poda ręki, sam wstanę silniejszy
    kris
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 20 Luty 2011, o 16:23

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.