Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 22 Czerwiec 2011, o 17:00

    devil'sGift napisał:to schowaj to na razie do szafki


    ja tego i tak nie biorę bo mi nie kazałeś a ty masz większa wiedzę na temat supli wiec wole słuchać kokoś co sie zna na tym.
    Mass Freak 7kg- 4 miarki z 475-950 ml wody,dwie porcje dziennie. Jedną rano na czczo drugą natychmiast po treningu
    Creatina Olimp Mono 320kaps- 4 kapsułki po treningu i o podobnej porze w dzień nietreningowy.
    Carbo 2kg-50g rozpuścić w 100ml wody wypić na 30 min. przed i bezpośrednio po treningu.
    BCAA Olimp 500g- 10 g proszku rozpuścić w 200 ml wody i pić przed treningiem oraz po treningu
    Vitaminki z Olimpu-1 kapsułka 1 raz dziennie po posiłku głównym, popijając dużą ilością wody
    Cytocell 700g-W dni treningowe:2x dziennie 1 miarkę Cytocell z 250-300 ml zimnej wody, Stosuj na pusty żołądek
    ty mi to tak rozpisałeś czy inaczej bo gdzieś to zagubiłem tą kartkę
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez Menik » 22 Czerwiec 2011, o 17:09

    ja tego i tak nie biorę bo mi nie kazałeś

    Devil zabroniłeś mu :)?
    ty masz większa wiedzę na temat supli

    Ty nie masz żadnej wiedzy a upierasz się, żeby lecieć ze stackiem...

    Nawet mi się nie chce tego czytać już, na początku było śmiesznie teraz robi się nie poważnie ...
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez devil'sGift » 22 Czerwiec 2011, o 17:11

    słuchaj po co ja Ci się rozpisuje co i z czym i w jakich dawkach masz brać jak ty i tak swoje? W życiu bym Ci takiego dawkowania nie rozpisał!
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 22 Czerwiec 2011, o 17:12

    jak Boga kocham gdzieś to zapodziałem
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez Menik » 22 Czerwiec 2011, o 17:24

    Tylko jednego jeszcze nie rozumiem, na jaką ********* kupiłeś białko czy gainery, jak nawet nie wiesz gdzie masz braki, na jaką ******** kupiłeś krete i stacka jak nie masz "zastojów" oraz po co ten cytocell, zupełnie nie znam się na suplementacji, mówię otwarcie, ale jak się już coś kupuje to z głową a nie z dupą ... idź do pierwszego lepszego sklepu z suplementami, sprzedawca da ci największe gówno, żeby tylko mu zeszło, nie mówię, że devil ci coś źle poradził bo wkońcu nie wiadomo co on ci konkretnie polecił, skoro mówi, że zmyślasz ...
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 22 Czerwiec 2011, o 17:32

    on tylko mi podał albo mutant mass albo freak mass, carbo, i bcaa,cytocell już miałem i to wszytko a nitro i białko to miałem zniżke i kupiłem
    z mojego punktu widzenia jak bym zaczął to brać wszystko tak jak tam pisze to bym kopnął w kalendarz no może do przesady ale jakoś musi to być rozłożone z głową
    a ty sie teraz wściekasz że Ci nie odsprzedałem kilka supli zgadza się
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez rafimoc » 22 Czerwiec 2011, o 17:37

    Sprawa wyglada dosc jasno:

    My Ci chcemy pomoc a Ty i tak jak ostatni mlot robisz po swojemu - to czego oczekujesz od nas?? dalszej pomocy?? raczej kopa w rzyć.

    Pisalem wielokrotnie ze przy FBW jak nabierzesz podstaw i troche sily a co najwazniejsze POPRAWISZ TECHNIKE to wtedy mozesz wlaczyc BCAA czy bialka/gainery a krete jak dojrzejesz w swoich treningach i przemysleniach...to oczywiscie musiales sie wzniecic poleciec do sklepu czy tam zamowic przez neta....skoro wiesz lepiej, to nikt sie nie ma zamiaru wtracac...cwicz jak uwazasz, jedz co uwazasz, wpieprzaj tony supli i za 2 lata siegnij po magiczne tabletki zza ciemnej kurtyny... pytanie tylko: czy warto?
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez Menik » 22 Czerwiec 2011, o 17:39

    Nie wściekam się, tylko chcemy ci pomóc, z odsprzedażą to był żart. A proste "nie bierz" najwyraźniej nie skutkuje. Jak pisałem wcześniej będziesz miał dobry plan opanujesz technikę rozpiszesz dietę i możesz zabrać się za mocniejsze środki, domyślam się, że chciałbyś przyspieszyć rozwój mięśni. To na pocieszenie ci powiem, że w twoim wieku aminokwasy i dobra dieta wystarczy, żeby wszystko ładnie szło, a w razie braku możliwości z jedzeniem korzystać z gainerów, bulków, etc.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 22 Czerwiec 2011, o 17:43

    mi nie zależy chwilowo na sile tylko na masie bardziej a z tym 6tygodniowym treningiem właśnie rozmyślam czy tak zrobić czy już skończyć te suple i dopiero
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Re: Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez rafimoc » 22 Czerwiec 2011, o 17:46

    Czyli rozumiem ze zalezy Ci na napuchnieciu wodą i glikogenem bedac dalej slabym jak dziewczyna?? to pisz tak od razu.

    Bo do tego sie wlasnie sprowadza stwierdzenie: "na sile mi nie zalezy tylko na masie"
    Musisz zrozumiec ze : masa podstawa sily, sila podstawa masy!

    Jesli idzie sila a nie idzie masa to oznaka niewystarczajacej syntezy bialka w organizmie - wniosek prosty: zwiekszyc podac bialka
    Jesli nie idzie ani masa ani sila - to cala dieta kuleje i zadne suple nie pomoga.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron