Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • <Zacznijmy to od nowa vol.2!!90str.>

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 2 Wrzesień 2011, o 19:28

    o ja pierdole :Wykrzyknik:
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 6 Wrzesień 2011, o 11:45

    13tydzień 30trening
    1.
    przysiad 1x5 46kg, 1x5 56kg, 3x5 60kg
    wspięcia na palcach 3x15 92kg
    drazek 4xP 2kg
    poręcze 5x5 2kg
    kosmetyka:
    uginanie sztanga przy ścianie 3x10 30kg
    francuz leżac3x10 30kg

    trening wczorajszy
    w przysiadzie zrobiłem taką rozgrzewkę dlatego ze 2tyg. przysiadów nie robiłem ale za tydzień już dodaje 2kg a tak to luz
    dziś nogi i tyłek troszkę mnie bolą

    do poręczy i do drążka nareszcie dodałem to śmieszne 2kg ale ogólnie mógłbym dodać 5kg na drążek ale jeśli bym wykonywał to nie technicznie to nie dał bym rady się pociągnąć a siłowo-techniczne to byłby pikuś ale nie co tak szaleć, za tydzień dodam 1kg i co tydzień po 1kg będe dodawał na poręcze i drążek
    plecy mnie dziś trochę bolą można powiedzieć lekkie zakwasy

    dzis będę robił pierwsze ćwiczenia na brzuch które mi polecił diablo i będe to robił przez 1miesiąc będe to robił bez obciążenia a po miesiącu coś dodam i to będzie po 4serie i tak od 10-12 powtórzeń dziś napisze jak mi to poszło i dodam filmiki ale nie obiecuje

    dzis zabrałem 5kanapek do szkoły i głodny byłem tylko miałem 4godziny coś muszę pomyśleć z tym jedzeniem w pojemniku tylko za bardzo nie wiem co brać do tej szkoły może macie jakieś sprawdzone dania które by sie nadawały do szkoły.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez Diablo 88 » 6 Wrzesień 2011, o 12:25

    Zaraz zaraz ja Ci nic nie polecalem tylko wymienilem przydatne cwiczenia na brzuch.To co będziesz robil to juz twoja sprawa :)
    Strone wczesniej sa te cwiczenia podane...niektore z nich sam wykonuje i uwazam,że sa wystarczajace...

    A co to za ciwczenie,że przez miesiac bedziesz je robil bez obciazenia? Kilka treningow wprowadzajacych i nalezy cos dodac...miesiac to kupa czasu :D
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 7 Wrzesień 2011, o 16:54

    13tydzień 31trening
    2.
    thruster 5x5 42kg
    wiosło do klatki 5x5 42kg
    wycisk wąsko 5x5 52kg
    sztruksy 3x15 62kg
    unoszenie bokiem 3x8 7kg

    nogi tak mnie bolą ze nie mogę wytrzymać

    plecy tez czuje

    tricepsy tez czuje wyjątkowo bo nigdy nie czułem ich

    kaptury średnio czuje

    braki czuje tylko na górze a tak z boku to nic


    robiłem taką rozgrzewkę jak mi pisał diablo, ale to małe ciężary są to szybko sie to zrobiło ale wiadomo kilka minut więcej się jest na siłowni ale to szczegół i uwaga trening mi zają tylko 45minut dziś trochę miałem luźniejszy dzień ale i tak mi sie nie chce wierzyć żeby zioło robił na 20kg trening 1,5godziny dla mnie to jest nie realne.

    dziś zrobię trening na brzuch jak się uda oczywiście
    dzis w szkole miałem 5kanapek i 2serki wiejskie a jutro planuje zabrać do szkoły makaron z piersią
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 8 Wrzesień 2011, o 14:40

    dziś mam takie zakwasy na nogach że to jest masakra po schodach w szkole nie mogłem chodzić :Płacz: :Wściekły: . Nie wiem jak jutro zrobię MC :( .
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 9 Wrzesień 2011, o 19:17

    dzis treningu nie zrobiłem, ponieważ fajna pogoda była i zabrałem sie za robotę czyli wyrywanie fundamentów po starej szopie, tak więc trochę się nakopałem, nawciągałem, na wrzucałem i młotem 10kg powaliłem. Jutro zrobię trening.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 11 Wrzesień 2011, o 10:22

    dziś w nocy byłem w szpitalu tuż po walce, do szpitala pojechałem z naświetlonymi oczami i skóra na twarzy, dziś oczy mnie nie bolą a co do skóry to piecze jak cholera i będzie mi skóra schodzić, na lekarstwa wydałem 150zł drogie jak chuj ale co zrobić. Na pewno co niektórzy będą sie pytać jak to zrobiłem, więc miałem do dospawania takie blaszki na drzwi do garażu i nie miał mi kto przytrzymać i maska na bok kombinerki w lewą rękę a w drugą uchwyt do spawania i sie próbowało to złapać ale jak już złapałem to z maska spawałem ale oczy były zamknięte i tak się naświetliły a skórę dziś mam całą czerwoną i możliwe że będzie mi schodzić ale to sie jeszcze zobaczy. Dziś zamówiłem maskę do spawania samo przyciemniającą coś takiego zamówiłem http://allegro.pl/automatyczna-przylbic ... 91338.html. Zaraz jadę do Częstochowy na siłownie.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez robo815 » 11 Wrzesień 2011, o 16:16

    Są dobre takie przyłbice.Też nieraz miałem naświetlone oczy i nieprzespane noce ale pomagał pokrojony ziemniak
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez damiankusak » 11 Wrzesień 2011, o 16:25

    oczy mi sie naświetliły przez skórę i cała skóra na twarzy jest czerwona i teraz mi będzie schodzić a jak bym miał naświetlone oczy to bym sobie taką herbatę przyłożył żeby mi gorączkę ściągnęło świetlik i takie krople do oczy i tez pomaga ale jak teraz sobie zrobiłem to tylko porządne krople mi pomogą i maśćcie ale dzięki za rade jak kiedyś sobie naświetle to ziemniaka sobie przyłożę i sprawdzę tą metode ale myślę ze jak będę miał ta maskę to już mi się nie zdarzy żebym sobie naświetlił oczy i skóry.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Dziennik treningowy damiankusaka

    Postprzez robo815 » 11 Wrzesień 2011, o 16:31

    Ziemniak,ogórek najlepiej przed przyłożeniem wsadzić na chwilę do zamrażalki.Takm mnie uczyli zawodowi spawacze.
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.