Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • 1.M.R

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    1.M.R

    Postprzez Diablo 88 » 10 Grudzień 2011, o 12:47

    kreatyna+aakg+cytrulina+carbo+witaminy i mineraly mozna kombinowac na rozne sposoby dodajac jeszcze przykladowo kofeine,guarane etc
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 12:51

    cytryniec chiński(zwiększa poziom dopaminy/serotoniny w prązkowiu podwzgórza )/guarana/monohydrat/AAKG/witaminy z gr.B - może być coś takiego kwesta doboru tych składników które faktycznie maja działanie na nasz organizm , bo ten sam sposób większość firm konstruuje te suplementy, opiera ja na 3-4 składnikach w odpowiednio dużej ilości aby działał, a reszta jest dodatnim który robi tylko wrażenie na etykiecie.

    Proponuje zapoznać się jakie dzianie mają poszczególne zioła na nasz organizm itd, często to może się przydać przy budowie takiego suplementu ;)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 10 Grudzień 2011, o 13:04

    koledzy wachowcy ja juz zjadałem dosc sporo tych przed treningówek i czytając wasze relacje to mam wrazenie ze mieliscie tylko jedna przedtreningówkie w zyciu :)
    a co do składy to wszystki mają podobny tylko ze w jedynym jest mniejsze stezenie danego pobudzacza a w drugim mniej , czy creatyny , takze przetestujcie min.. 5 srodków
    i wtedy ocenicie
    dla porównania nitrobolonu aa Jac3d to moim zdaniem spora roznica , nie wspomne o cracku czy nox-pump to juz wogole , z innej strony na kazdego kazda przed treningówka działa inaczej ;D
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 13:29

    Wymieniłeś same środki o działaniu katabolicznym Nox-pump ,Jack3d. wiec nie wiem czego oczekujesz od nas.
    jeśli stosujesz z SSA to twoje recenzje nie są obiektywne, zresztą takie połączenie może się tylko i wyłącznie przyczynić do powstania nadciśnienia.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 10 Grudzień 2011, o 13:38

    a stosowałem z ssa i jakos nie mam nadcisnienia
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    1.M.R

    Postprzez Oliver » 10 Grudzień 2011, o 16:01

    Kwachu ale tutaj zachodzi też kwestia indywidualna, tak samo jak u kogoś dany składnik wywoła nadciśnienie
    u innej osoby może wywołać obniżenie ciśnienia, u innego znowuż reakcje alergiczne... przedstawianie reguły
    ogólnej nie ma sensu jeżeli ktoś testował na sobie dane specyfiki i działały na niego pozytywnie...
    jeżeli łapa żarł dane suplementy i stwierdził już jak na niego działały to nie wmówisz mu nic innego, nie mam racji?
    racja, że informacje jak dane składniki wpływają na ludzki organizm są dobre bo łatwiej nam operować i dobierać
    suplementy, ale to nie znaczy, że identycznie na nas zadziałają jak na 1000 innych osób...
    to samo się tyczy SAA czy PH, jednego tak zblokują, że będzie jęczał i wyda negatywną opinię,
    drugi wg może bloka nie odczuć i wyda pozytywną opinie... do tego też zależy skąd ma towar, testowanie
    suplementów w tym wypadku kompletnie niczym się od tego nie różni
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 16:44

    Znasz jakie działanie ma adrenergiczny układ? Bo jak piszesz takie rzeczy to wydaje mi się że nie :P a cha czy jak Ciebie ktoś goni a ty uciekasz to tobie się obniża ciśnienie jaka ja bym był w takiej sytuacje by mi się podwyższyło.Tutaj w temacie należy mieć wiedzę teoretyczną a nie strzelać wymyślonymi w głowie pomysłami :)
    Będziesz miał fizjologie na studiach to będziesz inaczej rozpaprywał sprawę, ja miałem skończyłem z 5 w indeksie wiec co nie co mam na ten temat pojęcie.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    1.M.R

    Postprzez kris » 10 Grudzień 2011, o 18:37

    Ja TERAZ zakupiłem Massive Growth bracholowi kupuje jednak jack3d. Z tym ciśnieniem to różnie bywa jak ktoś ma problemy to bedzie gorzej ja po 1/3 dawki mezo miałem mega pobudzenie a ciśnienie w normie po siłce troche podwyższone ale to normalne po treningu, dałem kumplowi pól dawki mezo pobudzenie miał ale później zdychał cały dzień tak go telepało
    Padłem, nikt nie poda ręki, sam wstanę silniejszy
    kris
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 20 Luty 2011, o 16:23

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 10 Grudzień 2011, o 18:49

    kup craka to dopiero wymiata ;D
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 19:16

    Do chłopaków od SAA ;)
    Znacie proces neowuskulyrzacji?
    Czyli tworzenia i się nowych sieci naczyń krwionośnych, występuje u wszystkich osób które trenują intensywnie na siłowni(wysiłek bez tlenowy), powoduje rozbudowę w mięśniach szczególnie mowa o sercu i mózgu. Dlatego zawsze wysiłek fizyczny bez tlenowy będzie zwiększał ciśnienie, co zmusza organizm do rozbudowy sieci naczyń krwionośnych, które maja za zadanie dostarczać tlen skł. odżywcze i odprowadzać skł. przemiany materii. Tylko problem polega ze serce i mózg nie mogą mieć odcięcia tlenu, co w przypadku np.; mięsni jest możliwe j/w. Jeśli trenujecie i trenujecie kilka-kilkadziesiąt lat to z czasem dochodzi do zmian w obrębie naczynek, ponieważ sa one rozciągane, organizm przeciwdziała temu, neuropeptyd zaczyna nabudowywać, od strony wew. Kolejne warstwy aby wzmocnić ściany naczyniek, co wiąże się z zmniejszeniem ich średnicy. Dochodzi do wapnienia naczyń, właśnie obrębie mózgu i serca bo tam maja najmniejszą średnice i ich ilość w tym obszarze jest największa. Oczywiście takie zmiany powstają po latach, u osób które ćwiczą beż SAA ten proces przebiega bardzo powoli lub jest praktycznie nie postępujący.

    W profilaktyce warto wliczać do diety spore ilości brokułów które zawierają antyangiogenne sulforafanu, które przeciwdziała rozbudowie naczyń doprowadzających skł. do komórek nowotworowych, ale również będą zmniejszać nadbudowę warstw ścianek w tych też naczynkach. Jeszcze tylko uwaga brokuły gotujemy bardzo krótko aby nie zniszczyć mirozynazy(enzym) który jest pośrednikiem w aktywacji sulforafanu.

    Odbiegając od temu zachęcam wszystkich do spożywania warzywa o nazwie brokuł, ma chyba najlepsze właściwości z wszystkich produktów warzywnych .
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.