Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • 1.M.R

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 21:58

    Zależy jakie chcesz mieć działanie:
    np; pobudzajaco na osrodkowy ukąłd nerwowy(dokładnie współczulny) działa geranumina
    na układ nerwowy działają kofeina/guaranna
    pieprz metystynowy i cytryniec chiński działa w podwzgórze na układ prążkowy.
    Tego można wymieniać co gdzie i jak działa.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 10 Grudzień 2011, o 22:01

    no to spoko
    chce miec działanie pobudzajace , pompujące i koncentracja na 100%
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 22:07

    Strasznie bujacie w obłokach z tymi pytaniami.
    Pobudzenia daje Ci kofeina guarana geranumina itd
    Pompę daje Ci wszystko co zwiększa produkcie tlenku azotu, czyli AAKG jabłczan cytruliny itd
    Koncentracja to raczej kwestia odpowiedniego nastawienia psychicznego, na pewno będzie to utrudnione z racji dostarczenia pobudzaczy.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 10 Grudzień 2011, o 22:14

    nie bujamy tylko mozna to fajnie opisac zwłaszcza jak sie ktos zna , moge sie załozyc ze połowa forumowiczów nie wie duzo o przedtreningówkach co one pobudzają i skutki jakie sie z tym wiążą , jesli bedzie sie stosowało zbyt długo , tak samo jest z innym srodkami typu białko creatyna czy aminokwaasy , dzieki za wypowiedzi
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    1.M.R

    Postprzez Oliver » 10 Grudzień 2011, o 22:17

    Kwachu co Ty na to byś stworzył temat podwieszony w suplementacji i opisał najbardziej popularne składniki
    suplementó i ich działanie na ludzki organizm? myślę, że to bardzo fajna sprawa :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 10 Grudzień 2011, o 22:18

    :* ja chce byc autorem ! ;) ja jestem za nie widziałem takie tematu Oliver dobry pomysł :D
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 10 Grudzień 2011, o 22:53

    Oliver- szczerze nie chce mi się, to jest kupa roboty, zresztą nie czuje się do końca na siłach, jak ktoś czyta moje posty to pewne tam informacje może sobie przyswoić.
    Na temat aminokwasów/kreatyny/białek i ich wałkowych przygód było już wiele razy pisane,
    szmelców postaci gainerów i carbo też psiałem wiele.
    W ramach rozmów na temat suplementów będę się starał opisywać działanie środków ziołowych(cytryniec chiński).
    W dziale dieta jak będę miał czas to powstawiam temat z ciekawostkami żywieniowymi, co jaki produkt zawiera i dlaczego warto go jeść, będzie np o frakcji białkowej obniżając poziom ciśnienia tętniczego, który jest zawarty w jajkach, będzie o winie , o składnikach piwa, pomidora, brokuła itd.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: 1.M.R

    Postprzez robo815 » 10 Grudzień 2011, o 23:36

    Oliver napisał:Kwachu co Ty na to byś stworzył temat podwieszony w suplementacji i opisał najbardziej popularne składniki
    suplementó i ich działanie na ludzki organizm? myślę, że to bardzo fajna sprawa :)

    Świetny pomysł :Kciuk w góre: Kwachu nikt nie każe Tobie robic tego na już .Pomału i coco jambo i do przodu ;)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 11 Grudzień 2011, o 22:15

    jakies 3 tyg.. temu byłem w sklepie z odzywkami i kupił specyfik Mesomorph czas wyciągnąc i posmakowac
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    Re: 1.M.R

    Postprzez devilsgift24 » 12 Grudzień 2011, o 17:03

    a na mnie nie wiem czemu nie działa ten 1 M.R., Jem teraz maximaze v 2 z Iforce i bije solidnie, pompa słaba, ale dorzucam 3 gr Argininy i jest moc:D:D
    get big or die...
    Awatar użytkownika
    devilsgift24
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 12 Grudzień 2011, o 17:00
    Miasto: Białytok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.