Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • DAA wasze opinie

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    DAA wasze opinie

    Postprzez Opu » 13 Grudzień 2013, o 21:06

    Witam
    Zbieram informacje o waszych odczuciach na cyklu z DAA. Według badań DAA podnosi testosteron i LH o 33% przy dawce 4g przy większych dawkach nie odczuwa wprost proporcjonalnych wzrostów stężenia tych hormonów.

    Zacznę może od siebie samego na początku brałem DAA i tribulusa oraz kreatynę. Aktualnie zostałem przy DAA i TCM
    Dominik
    25lat
    wzrost 190cm
    waga ok. 90kg (zepsuta waga)

    DAA aktivlabs 2x1g przed treningiem 2x1g przed snem
    Tribulus 2x1g przed treningiem
    kreatyna TCM 3x1200mg przed treningiem

    Odczucia
    W trakcie 14 dni treningu duży wzrost determinacji w trakcie treningu, dobre samopoczucie w trakcie i po treningu. Leprze regeneracja, skrócenie snu z 8 godz do 6 godzin i pełne wypoczęcie przy krótszym śnie, ale problem z zaśnięciem spowodowane uczuciem pobudzenia. Wszystkie seksualne funkcje na duży plus. Szybko wyrzuciłem tribulusa z suplementacji zostawię go na później chciałem zobaczyć jak działa samo DAA. Minimalnie słabsze działanie ale dalej na duży plus. Brak praktycznie bólu po ostrych treningach nawet po 2 dniach nie odczuwałem bólu mięśni jak zwykle bywa w moim przypadku na sucho. Szybsza regeneracja i zwiększony popęd dalej się utrzymuje. po 7 dniach stałem się leku nerwowy ale i pewniejszy siebie, agresja Idze w górę ale nie jakoś znacznie. Po 10dniach Apetyt na plus. Jednorazowe zwiększenie dawki do 3g daa przed treningiem. Trening przebiegł super endorfiny skoczyły pod sam sufit czułem się bosko ale na drugi dzień przyłapałem lekkiego doła aż do kolejnej dawki daa przed treningiem. Co do mięśni czy przyrostów masy nie mogę nic powiedzieć. na pewno DAA na mnie działa ANDROGENNIE ale czy ANABOLICZNIE? jak skończę 120 tab. tego daa i wejdę na tribulusa później odstęp i znowu cykl z DAA mam zamiar brać 3x na dobę po 2g DAA daje nam to 8 g na dobę aktualnie jest 4 g na dobę. Zauważyłem negatywne strony DAA przy większych dawkach czuło się uzależnienie, zaraz mnie ktoś powiesi ale tak chciało się wziąć więcej bo dawało zajebisty stan umysłu (euforie). Na drugi dzień chwilowe momenty małej deprechy.

    Pytanie do was jak na was działa DAA ? Czy można według ciebie zrobić na tym masę większa niż na sucho? Jak daa działa na tobie?
    Awatar użytkownika
    Opu
    Plutonowy
     
    Posty: 142
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 08:47
    Pochwały: 6
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 15 11 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    DAA wasze opinie

    Postprzez TomaszM » 19 Grudzień 2013, o 00:21

    http://www.muscleinfo.pl/daa-podnosimy- ... eron.a2129
    łap tu masz mój artykuł może się przyda ;)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75


    Re: DAA wasze opinie

    Postprzez valdunn » 18 Listopad 2021, o 02:44

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.