Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • 1.M.R

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    1.M.R

    Postprzez Oliver » 14 Grudzień 2011, o 16:21

    Kwachu masz ochotę na tą dyskusję czy raczej nie? trenuję, jem, biorę suplementy i odżywki, rosnę, nie mam problemów
    ze zdrowiem z wyżej wymienionych potencjalnych bodźców, w czym problem? będziesz mi wmawiał daną
    reakcję skoro ja jej nie zaobserwowałem albo ktokolwiek inny? teoria jest OGÓLNA, praktyka jest INDYWIDUALNA
    i nie ma co roztrząsać, że ktoś czegoś nie wie... i wybacz ale to "hahahaha" mało na poziomie jest
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: 1.M.R

    Postprzez Ufpo » 14 Grudzień 2011, o 17:00

    Jeżeli nie działają na kogoś przed treningówki a ma przy sobie trochę tłuszczyku polecam połączenie.
    TUSSIPECT 5-6tabs+kawa albo tiger czy kofeina w tabsach+aspriryna
    Słynne połączenie efedryna+kofeina+Kwas acetylosalicylowy
    U mnie paczka Tussipect kosztuje 10zł za 20tabs.
    Wziąłem raz 4tabsy i oddałem dla znajomego bez kofeiny i aspiryny.
    Nie polecam dla osób szczupłych oraz początkujących ;)
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    1.M.R

    Postprzez Oliver » 14 Grudzień 2011, o 17:13

    Ufpo przepraszam a Ty to jesteś osoba zaawansowana? coś Ci się chyba w główce poprzewracało co?
    uprzedzam Cię zatem, że Twoje wypowiedzi będę na przyszłość kasował jeżeli będą w nich się znajdować
    jakiekolwiek rady suplementowe czy sterydowe, rozumiemy się?
    pomijam Twój brak wiedzy praktycznej, ale Ty nawet teoretycznej jakiejkolwiek nie posiadasz także
    rady tego typu zachowaj dla siebie
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    1.M.R

    Postprzez Ufpo » 14 Grudzień 2011, o 17:15

    Nie jestem zaawansowany to po 1,a po 2 napisałem wziąłem 4tabs i oddałem dla znajomego ;) Jak ktoś będzie chciał spróbuje ja do niczego nikogo nie zmuszam ;)
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 14 Grudzień 2011, o 17:50

    Diablo 88- ja mówie o środkach które działają na wspóczolny ukla nerowy, mowa tu o składniku typu 1,3 dimethylamina.
    Oliver- ja też stosowalem geranimunę i miałem problem z apetytem, nawet po trenigu siłowym tez mam problem z apetytem, nie mówie tu o treningach rekreacyjnych a tych które opieraja sie na ćwiczeniach złożonych, jęsli któryś z was jest na SAA to jasna sprawa że uczcucie braku apetytu nie występuje.

    Choć panowie to też zalezy od tego co wam "wcisneli" do tego suplemntu jesli macie syntetyczną wersje to moze ona nieco inaczej oddziwaływac, naturalna ma nieco inne działanie j/w z tego co wiem .
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    1.M.R

    Postprzez Oliver » 14 Grudzień 2011, o 18:06

    na SAA czy PH też występuje brak apetytu tylko zależy na czym :)
    i wg mnie to jest też zależne od samej diety + całej suplementacji, łączenie składników czy całych suplementów
    tak jak napisałeś, występuje samotnie lub nie i to też ma swoje różnice, ja osobiście apetytu nie straciłem
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 14 Grudzień 2011, o 18:35

    Chodzi mi o to że na na SSA dominje głównie ukł. przywspóczólny który ma głównie działanie anaboliczne, normalnie w organizmie jest równowaga pomiedzy wspóczólnym a przywspóczólnym(jęsli sieodpowiednio prowadzimy zgodnie z rytmem organizmu).

    Ja nie mówie o apetycie w ciagu dnia, a mówie o tym czy masz go po spozyciu 1,3..., czyli po treningu i w okresie powiedzmy do 3-4h po treningu. Nie mówie tu o sniadaniu porannym(z załozeniem ze nei brałes na czcczo geranuminę)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    1.M.R

    Postprzez devil'sGift » 14 Grudzień 2011, o 18:39

    ja po każdym treningu z użyciem środka 1,3... mam mega apetyt...właśnie wróciłem z treningu i zjadłem wielki filet z indyka...jeszcze bym coś wszamał:D:D
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 14 Grudzień 2011, o 18:50

    devil'sGift
    Tak tylko weź pod uwagę że indyk to samo białko, wiec nie oddziwłowuję na insulinę, wyjatkiem jest tu tylko działanie insulomimetyka leucytyny, która nie co wpływa na wydzielania tego hormonu. Wiec jego wpływ na zaspokojenie apetytu jest bardzo słabe. Zreszta teraz też nalezy brac pod uwagę jak postepuje trawienie.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    1.M.R

    Postprzez Oliver » 14 Grudzień 2011, o 19:15

    mam tak samo jak devil, zresztą Kwachu wstawiałem foty posiłków potreningowych a one chyba nie sugerowały brak apetytu xD
    a głównie był to ryż + kurczak + warzywa
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.