Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • 1.M.R

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    1.M.R

    Postprzez devil'sGift » 14 Grudzień 2011, o 19:38

    nie no ryż tez był;];] i warzywa;] a bezpośrednio po treningu carbo + bcaa... ja już się gubię w tej teorii... to niby mam nie mieć apetytu, ale go mam, a że go mam to tez nie dobrze bo coś tam z insuliną jest nie tak, ale co ma byc nie tak jak normalnie jem, nie mam skoków cukru itp. do tego trawię tak samo używając środków z 1,3.. jak i bez nich...nie widze różnicy żadnej po za mocą na treningu i leka zjebą na zejściu...
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: 1.M.R

    Postprzez Diablo 88 » 14 Grudzień 2011, o 19:45

    Kwachu napisał:Diablo 88- ja mówie o środkach które działają na wspóczolny ukla nerowy, mowa tu o składniku typu 1,3 dimethylamina.


    Chyba Dimetyloamina :) śledze to co piszecie...
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    1.M.R

    Postprzez Oliver » 14 Grudzień 2011, o 20:09

    devil bo tak to jest jak się miesza niektóre rzeczy teoretyczne z praktyką... trzeba brać dużo poprawek
    na teorię bo dotyczy ona ogółu ludzi to raz, a dwa jest po prostu ogólna, nie uwzględnia łączenia
    składników, diety, trybu życia, kwestii indywidualnych, to, że ktoś trenuje i jak trenuje :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    1.M.R

    Postprzez devil'sGift » 14 Grudzień 2011, o 20:44

    nie no sprawa oczywista że działanie wszystkiego zależy od indywidualnych predyspozycji. Tylko mamy tu paradoks tego że teoria teorią ale w wymienionych w tym temacie przypadkach na 4 osoby nie sprawdza się przy 3 osobach. Więc jaki z tego wniosek? mi się nasuwa następujący... skutki które opisuje Kwachu z naukowego punktu widzenia mogą się pojawić jednak nie jest to zasadą;]
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    1.M.R

    Postprzez Oliver » 14 Grudzień 2011, o 21:22

    mogą i pewnie się pojawiają tyle, że z różną intensywnością, my tego np. nie odczuwamy :)
    już tłumaczyłem... to tak samo jak dany SAA czy PH kogoś mocniej blokuje a kogoś słabiej...
    ktoś bloka odczuje na cyklu i spadnie mu libido, a u drugiego odwrotnie libido pójdzie w górę a blok pojawi
    się miesiąc po cyklu :) nie ma reguły, są tylko ogólne informacje :)
    zresztą dla mnie śmieszne jest prowadzenie badań na XXXXX liczbie osób i stwierdzenie, że ludzki organizm
    reaguję tak a nie inaczej... u drugiej części XXXX osób z innego rejonu świata może być odwrotnie i co wtedy? :)
    zawsze znajdzie się taki wyjątek od "reguły" czy zasady
    PS: wg ciekawe jest też to jakie różne normy żywieniowe mamy w Europie a USA... czytał ktoś kiedyś dawkowanie
    suplementów czy odżywek w amerykańskiej wersji a wersji Polskiej? bardzo odbiegają od siebie :)
    przeważnie u nas dawkowanie jest bardzo zaniżone :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    1.M.R

    Postprzez devil'sGift » 14 Grudzień 2011, o 22:45

    fakt Amerykanie wg. dawkowania z etykiety powinni suple z wiadra łopatami wcinać:P
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 14 Grudzień 2011, o 22:58

    a co tu sie do uja dzieje ! , ;)
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 14 Grudzień 2011, o 23:04

    Panowie to nie są badania tylko czyste informacje- jęlsi wma sie chce jeść w czasie stresu to jestescie ewementami, albo wyjatkowymi egzemplarzami ludzi :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    1.M.R

    Postprzez łapa50cm. » 14 Grudzień 2011, o 23:11

    i jeden i drugi ma racje moim zdaniem
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    1.M.R

    Postprzez Kwachu » 14 Grudzień 2011, o 23:46

    Tu nie chodzi o racje, tylko o danie faktycznych danych na ten temat, a tu an pytanie dlaczego, dostajesz odpowiedz bo tak, a nop ale czemu a no bo ja tak czuje. To jaka to dyskusja :D :]
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.