Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • kreatyna - parę pytań

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    kreatyna - parę pytań

    Postprzez xantos64 » 1 Marzec 2012, o 07:21

    hej mam jeszcze pytanie odnośnie zażywania suplementów - czy na moim etapie mogę brać kreatynę czy mam się wstrzymać jeszcze albo wogóle z tego zrezygnować bo znalazłem ciekawy artykuł i nie wiem jak to się sprawdza w rzeczywistości
    (wzrost. 1.82m waga 75 kg staż 3 tygodnie po przerwie 1 miesięcznej wcześniej trenowałem 4-5 miesięcy , ćwiczę ogólno rozwojówką, w tym temacie opisałem wszystko [url]http://www.kulturystyczni.pl/trening/pro-pomoc-eniem-planu-t4988-60.html][/url])




    a i jeżeli zacząłąbym brać to:
    czy po cyklu np. 1 miesięczym po skończeniu i nie braniu więcej siła i masa przybywała by tak samo jak przed rozpoczęciem brania? (oczywiście przy stosowaniu diety)
    spadek siły - słyszałem że to co się uzyska po braniu supli m.in. kreatyny czyli siła,masa zanika po skończeniu brania supli

    Pytałem się dwóch gości jednego trenera na siłce który twierdzi że kretkę można brać od początku i jednego sprzedawcę supli który mówi że najwcześniej dopiero po pół roku ćwiczeń
    xantos64
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 8 Luty 2012, o 16:37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    kreatyna - parę pytań

    Postprzez radeo » 1 Marzec 2012, o 09:35

    Witam.
    Reasumując zaczynasz po dłuższej przerwie, a więc jakby od początku. Pięć miesięcy to minimum, po którym zaczyna się powoli prawdziwa kulturystyka. Na Twoim miejscu zrezygnowałbym z suplementów. Powinieneś zweryfikować swoją dietę, bo to ona jest podstawą sukcesu. Suple to dodatek. Jak sądzę twoim celem jest masa, więc gdybyś nie mógł zbilansować diety to weź na początek masówki gainery lub bulki-jeśli naprawdę musisz.
    Mogę rozpisać Ci kreatynę nie obciążającą zbytnio portfela.
    Pozdrawiami powodzenia
    radeo
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Marzec 2012, o 09:14
    Data urodzenia: 0- 0-1971

    Re: kreatyna - parę pytań

    Postprzez xantos64 » 1 Marzec 2012, o 14:16

    znalazłem takie coś http://allegro.pl/olimp-kreatyna-creatine-mc-400caps-1250mg-sloj-i2154268655.html i nie wydaje mi sięto zbytnio obciążać portfela zwłaszcza że kapsułek jest 400 i bierze się tylko raz dziennie
    xantos64
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 8 Luty 2012, o 16:37

    kreatyna - parę pytań

    Postprzez cooler_102 » 1 Marzec 2012, o 15:59

    raz dziennie to sie mozna piwa napic :Cool:
    a na powaznie to w cuda nie licz po 400kapsach zwlasza w twoim wieku i na twoim poziomie ;) poznaj swoj organizm, dieta dieta dieta, a pozniej baw sie w suple
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    kreatyna - parę pytań

    Postprzez xantos64 » 1 Marzec 2012, o 17:01

    chciałem zobaczyć jakie efekty będą z braniem supli i czy w moim wieku 18 lat (kiedy niby jeszczę rosnę) mogę zacząć brać bez obawy że później kiedy to przerwę będą jakieś skutki uboczne
    xantos64
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 8 Luty 2012, o 16:37

    kreatyna - parę pytań

    Postprzez cooler_102 » 2 Marzec 2012, o 10:26

    wiesz co dzieckiem juz nie jestes, poczytaj o kreatynie i jej dzialaniu, poczytaj o innych z twoim stazem ktorzy brali i posluchaj starszych, ktorzy wiedza, ze bez wiedzy lepiej za syuple sie nie lap, zajmij sie dieta i dobrym planem, a jak juz to ogarniesz i poznasz organizm to zacznij sie bawic w suple, to tyle.
    pozdro
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988


    Re: kreatyna - parę pytań

    Postprzez valdunn » 21 Listopad 2021, o 12:36

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.