Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Potrzebna pomoc z suplementami...

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez thorgal7730 » 17 Czerwiec 2012, o 18:24

    Witam wszystkich.
    Jestem nowy na forum i w sumie nowy jako trenujący na siłowni :) Potrzebuję nieco porady i fachowej pomocy dlatego poniżej postarałem sie podać wszystko co potrzebne aby mi doradzić i pomóc.
    wiek: 35
    wzrost: 168
    waga: 75
    budowa pozostawia sporo do życzenia, mam nadmiar tłuszczu którego usiłuję sie pozbyć, moim problemem jest tzw "Oponka" na brzuchu, moze nie jest tragicznie ale chcę zrzucić i potrzebuję porady.
    Krótko opiszę co robię: wiem ze mam 35 lat i trochę późno sie za siebie zabrałem ale lepiej późno niż wcale :) obecnie ćwiczę od lutego na siłowni 4 razy w tygodniu. Nie specjalnie zależy mi na typowej kulturystyce a jedynie na poprawie estetyki mojego wygladu i zrzuceniu tłuszczu. Budowę mam raczej ok w sensie predyspozycji (oprócz tego tłuszczu oczywiście) bo zawsze miałem trochę klaty, biceps bez ćwiczeń był 34, teraz około 36, dość fajny, wyrazisty triceps. Najwięcej mam problemów z brzuchem. Zaczynając ważyłem około 83kg, teraz 75. Stosuję Termo Speed z Olimpu oraz L-Karnitynę z Olimpu (mega caps) ale ostatnio od około miesiąca zauważyłem że tempo chudnięcia i spalania tłuszczu bardzo mocno spadło. Czyli nie wiem, specyfiki przestały na mnie działać czy jak? Dodam ze nie stosuję żadnej specjalnej diety, po prostu zmniejszyłem racje żywnosciowe, odrzuciłem pieczywo, makarony, ziemniaki. Staram sie unikać słodyczy. Jem na obiad przeważnie kawałek mięsa plus surówki.
    Prosze o pomoc ponieważ wiecie wiecej na temat odchudzania i budowy pożadnego wygladu. Co mogę zastosować? Jaki suplement, moze coś polecacie co jest mocniejsze od Termo Speeda bo ja nie wiem co i gdzie szukać. Prosze o pomoc...
    thorgal7730
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2012, o 18:01
    Miasto: Słupca(Pl)/Tilburg(N
    Data urodzenia: 20 05 1977

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez TomaszM » 18 Czerwiec 2012, o 00:47

    Dodam ze nie stosuję żadnej specjalnej diety

    Tu szukaj pierwszej przyczyny.

    Jaki suplement, moze coś polecacie co jest mocniejsze od Termo Speeda

    Wszystko poza l-karnityną, zieloną herbatą CLA etc. będzie "mocniejsze" od TSE.
    Osobiście mogę polecić np. Scorch firmy MAN lub Ripped Freak od PF
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez Terrormachine » 18 Czerwiec 2012, o 12:33

    Niestety ale redukcje tkanki tłuszczowej to robi się przede wszystkim w kuchni ...
    Bez odpowiedniego schematu żywieniowego to daleko kolego nie zajdziesz nawet wspierając się KOKSEM
    Awatar użytkownika
    Terrormachine
    Starszy kapral
     
    Posty: 88
    Rejestracja: 17 Grudzień 2011, o 19:56
    Miasto: Poznań

    Re: Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez thorgal7730 » 18 Czerwiec 2012, o 15:34

    Terrormachine napisał:Niestety ale redukcje tkanki tłuszczowej to robi się przede wszystkim w kuchni ...
    Bez odpowiedniego schematu żywieniowego to daleko kolego nie zajdziesz nawet wspierając się KOKSEM

    no ja wszystko rozumiem...ograniczyłem posiłki pod względem ilosciowym i pewne produkty już wyeliminowałem ale chodzi mi o to jak sobie jeszcze pomóc ze strony suplementów, jaki wybrać aby był skuteczny i właściwy...
    thorgal7730
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2012, o 18:01
    Miasto: Słupca(Pl)/Tilburg(N
    Data urodzenia: 20 05 1977

    Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez maniak7000 » 18 Czerwiec 2012, o 17:38

    ograniczyłeś.. ok ale z głową? wyliczyłeś cokolwiek czy "na czuja" ?? jak na ślepo to nie warto spalacza szukać ;)

    TSE,TS, TFB jedno placebo
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Re: Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez thorgal7730 » 18 Czerwiec 2012, o 17:49

    maniak7000 napisał:ograniczyłeś.. ok ale z głową? wyliczyłeś cokolwiek czy "na czuja" ?? jak na ślepo to nie warto spalacza szukać ;)

    TSE,TS, TFB jedno placebo


    jeśli TSE. TS, TFB to jedynie placebo to co w takim razie proponujesz zastosować?

    jeśłi chodzi o ograniczenie to plus minus starams ie mieścić w granicach 1100-1400 kalorii dzienni bo z obliczeń wynika mi ze moje zapotrzebowanie to około 1600 więc staram sie spożywać poniżej tego poziomu aby uzyskać jakiś deficyt kaloryczny...
    thorgal7730
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2012, o 18:01
    Miasto: Słupca(Pl)/Tilburg(N
    Data urodzenia: 20 05 1977

    Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez TomaszM » 18 Czerwiec 2012, o 19:39

    1100Kcal to nic innego jak wyniszczanie swojego organizmu, w efekcie czego Twoja redukcja długo nie potra a efekt jojo będzie wręcz oszałamijąco duży ...

    Weź się za czytanie tematów podwieszonych i ułóż dietę - wstaw na forum a poprawie.

    jeśli TSE. TS, TFB to jedynie placebo to co w takim razie proponujesz zastosować?

    A czytać nie umiemy ?
    Wyżej pisałem...
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Re: Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez thorgal7730 » 18 Czerwiec 2012, o 20:09

    TomaszM napisał:1100Kcal to nic innego jak wyniszczanie swojego organizmu, w efekcie czego Twoja redukcja długo nie potra a efekt jojo będzie wręcz oszałamijąco duży ...

    Weź się za czytanie tematów podwieszonych i ułóż dietę - wstaw na forum a poprawie.

    jeśli TSE. TS, TFB to jedynie placebo to co w takim razie proponujesz zastosować?

    A czytać nie umiemy ?
    Wyżej pisałem...

    nie wiem może masz rację ale ja w zasadzie nie odczuwam zadnych dolegliwosci zwiazanych z taką iloscią kalorii...nie jestem ani senny, ani osłabiony, ani nawet nie odczuwam za bardzo głodu...mi chyba tyle wystarcza po prostu...nigdy też nei miałem tak zwanego efektu jojo w zyciu, to ze przytyłem spowodowane było trybem zycia...
    poczytam i pomyślę nad tym chociaż czasu mam naprawdę niewiele na czytanie, ogrom zajęć i pracy niestety :(, zobaczymy jak to będzie...
    to ile mam przyjmować kalorii skoro moje normalne zapotrzebowanie wyliczyłem na około 1600?
    thorgal7730
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2012, o 18:01
    Miasto: Słupca(Pl)/Tilburg(N
    Data urodzenia: 20 05 1977

    Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez thorgal7730 » 18 Czerwiec 2012, o 21:08

    a moze ktoś coć może powiedzieć na temat tych środków:
    1. Muscle Asylum Project ARSON
    2. ALRI VENOM HYPERDRIVE
    thorgal7730
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2012, o 18:01
    Miasto: Słupca(Pl)/Tilburg(N
    Data urodzenia: 20 05 1977

    Potrzebna pomoc z suplementami...

    Postprzez Terrormachine » 18 Czerwiec 2012, o 22:30

    Venom te już nie ten produkt co 2 lata temu
    Ripped Freak bardzo fajny jest ,z mocnych Hyperlean fx7 lub Oxy Elite Pro
    Awatar użytkownika
    Terrormachine
    Starszy kapral
     
    Posty: 88
    Rejestracja: 17 Grudzień 2011, o 19:56
    Miasto: Poznań

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron