Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Suple na mase!!

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Suple na mase!!

    Postprzez Greggy » 29 Czerwiec 2012, o 18:32

    Witam !!!


    Mam 18 lat i jestem ektomorfikiem. Ćwiczę regularnie 2 lata 3x w tygodniu lecz prócz siły nie widzę przyrostu masy. Jem wszystko w dużych ilościach, ćwiczę intensywnie i regeneruje się odpowiednio lecz dalej nie widzę zmian w obwodach. Wybralm mase monohydrantów z wieloma gainerami i nic. Polecony został mi suple Nitrobolon II. Powiedzcie coś na ten temat albo sami zaproponujcie proszę ... Już nie wiem co mam robić żeby przytyć. Mam duże kompleksy na punkcie swojego wyglądu.
    Greggy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 29 Czerwiec 2012, o 18:29

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 29 Czerwiec 2012, o 20:28

    Rozłóż sobie trening na 4 jednostki treningowe w tygodniu - dużo bardziej efektywniejszy trening (tym bardziej z twoją budową ciała).

    Ponadto jedzenie wszystkiego w dużych ilościach nie koniecznie może oznaczać jedzenie prawidłowo i efektywnie.
    Tak więc, w pierwszej kolejności poprawna dieta + jakieś gainery (tak Kwachu - nawet te z cukrem nie będą złe)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 30 Czerwiec 2012, o 18:34

    Odpowiednio dobrana dieta + trening na masę odpowiednio rozłożony na każde parte mięśniowe względem dni, czyli split, do tego gainer, jako iż jesteś ekto, polecam Mass XXL z treca.
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 30 Czerwiec 2012, o 21:37

    Mass XXL= cukier

    pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 30 Czerwiec 2012, o 23:10

    Każdy gainer to cukier Kwachu, musisz to wziąć pod uwagę.
    Wiem, że jumbo to 1-sze miejsce, ale to już wyższa półka. Dieta stanowi kluczową rolę, lecz wspomagacz tego typu na pewno na sam początek się przyda, nigdy nikt na to nie narzekał.
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Re: Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 30 Czerwiec 2012, o 23:11

    Kwachu napisał:Mass XXL= cukier

    I co, że masz w tym cukier :)
    Poczytaj Kwachu gdzieś wrzucałem spory temat o carbo.

    To, że jest tam dużo cukru to naprawdę wcale nie przeszkadza u ektomorfika wałczącego o masę - odważę powiedzieć się więcej ... nawet cukry proste są wskazane.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 30 Czerwiec 2012, o 23:12

    dużo cukru to naprawdę wcale nie przeszkadza u ektomorfika wałczącego o masę

    Dokładnie tak, zgadzam się w zupełności.
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 1 Lipiec 2012, o 10:59

    Destabilizacja nagła poziomu cukru nie dobrego nie przynosi nawet ektomorficy potrafią się dość podlewać.
    Na rynku macie kilka produktów typu gainer które się nadają

    Chudzielce temu nie budują masę bo maja złe proporcje, patrzcie na gospodynie-która piecze placek(jajka/maka/masło/woda) jak użyje złych proporcji to wychodzi zakalec ;)to samo tyczy się sucharów( podawałem już wiele razy an forum)

    Pozdrawiam M.K
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 1 Lipiec 2012, o 11:15

    Kwachu czasem to naprawdę potrafisz odpowiednią dygresję nam przestawić :) ^^ Może są one zbyt kuriozalne, ale klarowne względem oficjalnych "newsów" na ten temat :)
    Jedząc sam gainer, to oczywiście, może się zalać, ale kiedy on będzie korzystał tylko z niego wedle braków w diecie to wątpię by coś się stało.
    Oczywiście brać z głową: trening + dieta +aeroby/interwały i nie będzie źle. Nie oszukujmy się, ale na pewno też po części masz takie zdanie :)
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 1 Lipiec 2012, o 11:32

    co ma Kwachu piernik do wiatraka ??

    Ja mówie o zażywaniu gainera po treningu! jako dodatek do dobrze zbilansowanej diecie a ty chyba wymyśliłeś przypadek, w którym na śniadanie obiad i kolacje je się suplementy ...

    Sprzeczać się nie mam zamiaru, bo zapewne pracujesz w tym fachu dłużej ode mnie i masz dużo większe pojęcie :)

    Ponadto skoro według Ciebie cukry proste są bee ... to co one w takim bądź razie robią w najlepszych jakościowo gainerach ??
    Przecież w Jumbo, którego zachwalasz aż 50% rodzajów węglowodanów to cukry proste

    ---
    Ja nie twierdze, że gorszy jakościowo gainer jest dobrym rozwiązaniem w wszystkich przypadkach, bo absolutnie tak nie jest - wręcz przeciwnie, natomiast źle podchodzisz po raz n-ty do niektórych sytuacji - zbyt ogólnie, a to jest błędne podejście.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron