Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Suple na mase!!

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 6 Lipiec 2012, o 18:18

    playandwin24 napisał:Kwachu, a białko można kupić se i po treningu pić? ;)



    Można pic tylko dobrej jakości wybierz nie jakiegoś śmiecia co zapcha Cie na pół dnia :P Konfekcjonerzy odzywek i suplementów nawet powiedzą że musicie, przecież dostarczenie 200g białka jest nie możliwe musicie kupić ich produkt.


    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Suple na mase!!

    Postprzez playandwin24 » 6 Lipiec 2012, o 18:31

    Ja pijam Peaka i ogólnie jest chwalony... :)

    W sumie ćwiczę od 4 lat a odżywki tzn białko se kupiłem pierwsze miesiąc temu :Wstyd:
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 6 Lipiec 2012, o 18:33

    Panowie zbaczamy z tematu
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 6 Lipiec 2012, o 19:53

    Ja nie kupuje w ogolę w życiu wydałem może 200zł na suple, jak coś ciekawego wpadnie mi w ręce to stosuje, tak to zazwyczaj rozdaje odzywki :)

    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 6 Lipiec 2012, o 21:47

    mi na suple idzie ok. 500zł miesięcznie :D

    Ale co chcialem powiedzieć, to Kwachu wam dobrze mówi - lepiej dołożyć i kupić nawet mniejszą porcje ale dobrą jakościowo - wtedy taki zakup ma dużo lepszy sens.

    Kod: Zaznacz wszystko
        playandwin24 napisał:Kwachu, a białko można kupić se i po treningu pić? ;)

    nawet się powinno ;) :)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Re: Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 7 Lipiec 2012, o 08:47

    TomaszM napisał:mi na suple idzie ok. 500zł miesięcznie :D

    Ale co chcialem powiedzieć, to Kwachu wam dobrze mówi - lepiej dołożyć i kupić nawet mniejszą porcje ale dobrą jakościowo - wtedy taki zakup ma dużo lepszy sens.

    Kod: Zaznacz wszystko
        playandwin24 napisał:Kwachu, a białko można kupić se i po treningu pić? ;)

    nawet się powinno ;) :)


    Ty trenujesz już jak zawodowiec,przy takim reżimie treningowym musisz stosować suplementacje.

    To co wam pisze Tomasz, lepiej dołożyć i kupić konkretny produkt, albo kupić mniej :)

    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 7 Lipiec 2012, o 09:23

    Weźcie pod uwagę, że tylko nowi kupują dużo słabej jakości supli z myślą iż przybędzie im muskulatura, tym samym biorąc pod uwagę, że opis na opakowaniu danego produktu mówi o wszystkim i jest zajebisty. Nigdy nie biorą dobrego "towaru"
    Oni mogli by jeść soję ile tylko wlezie tłumacząc innymi, że przybyło im kilka kg i urosło pare cm w łapie ^^

    Jeżeli chodzi o mnie to wolałbym kupić coś drogiego, ale naprawdę skutecznego, chociaż to jest pojęcie względne.
    Suple lepiej brać, kiedy trening jest naprawdę forsowny, nie biorąc pd uwagę już diety, bo to już inna bajka. Nic jedzenia nie zastąpi jak już wcześniej mówiłem :)
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez Greggy » 7 Lipiec 2012, o 14:20

    a co powiecie o CFN/CFM SHake czy coś takiego. Odżywka zrobiona typowo dla ekto powiedział mi tutaj taki znajomy dietetyk. co powiecie o przyroście ?
    Greggy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 29 Czerwiec 2012, o 18:29

    Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 7 Lipiec 2012, o 14:22

    To masz z Vitalmaxa, sama technologia produkcji CFM jest najwyższej półki, ale coś mi się zdaje że produkt nie jest czysty w 100% :)

    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 7 Lipiec 2012, o 15:18

    CFM mogę ci czysto polecić, jeżeli masz możliwość, to bierz :)
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.