Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Dieta - Szybkie pytania

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez Mudzinek » 2 Sierpień 2012, o 14:19

    goino napisał:Dieta idzie 6 tydzień , ważę 84,6 - zaczynałem od 90 kg ;) Idzie wszystko w dobrym kierunku ;)


    waga wagą a lepszym wyznacznikiem jest sylwetka.. jakies zdjecia przed/po wtedy mozesz mowic o postepach

    goino napisał:Tomaszu w tej przerwie 2 tygodniowej to przytył bym max. 2 kg . Będę non stop patrzył na wagę i będę wiedział kiedy odpuścić z tym małym ''co nie co''.


    setki glupich pytan, plan zapiety na ostatni guzik (szczerze to i tak watpie czy go trzymasz) i co ? juz smaki ? ;D i przytyje max 2 kilo.. podejscie czytelniczek Pani Domu ;D nie bede prawie nic jadla a potem rzuce sie na zarcie jak prosie

    NIE LEPIEJ DORZUCIC TROCHE DO BILANSU I OSTRO CWICZYC ?

    musisz zmienic podejscie bo narazie marnie to widze
    Awatar użytkownika
    Mudzinek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 40
    Rejestracja: 20 Listopad 2010, o 15:40
    Pochwały: 1

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez Kwachu » 2 Sierpień 2012, o 15:11

    goino - zadajesz takie pytania ze głowa mała, co ja Ci mam napisać jak ty zadajesz co roku te same pytania ;)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez goino » 2 Sierpień 2012, o 17:12

    Mi tam elegancko idzie , -8 cm w pasie , sylwetka się znacznie poprawiła i tak jak mówisz WSZYSTKO DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK.
    Utrzymuję dietę na 100 % , bo nie jestem jakimś leszczem który po 2-3 tygodniach wymięka.
    Po prostu się pytam czy jak zrobię 2 tygodniową przerwę to czy w tym czasie będę mógł coś przekąsić , a nie żarł jak prosie (btw. ogarnij się). Tego pytania Kwachu nigdy nie zadałem ;)

    Ty widzisz to marnie , ja to widzę idealnie , bo widzę siebie ;)

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Re: Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez Mudzinek » 2 Sierpień 2012, o 17:23

    goino napisał:Ty widzisz to marnie , ja to widzę idealnie , bo widzę siebie ;)


    to tylko pogratulowac..

    a i ten zwrot nie byl skierowany prosto do Ciebie tazke prosze mi sie tu nie bulwersowac :]
    Awatar użytkownika
    Mudzinek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 40
    Rejestracja: 20 Listopad 2010, o 15:40
    Pochwały: 1

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 2 Sierpień 2012, o 18:05

    Właśnie mi wyszło że moja dieta kosztuje mnie 750zł miesięcznie... :( To dużo... ale jak żarłem słodycze i byle co to mniej więcej tyle samo wychodziło... :]

    Najwięcej na białko idzie tzn na odżywkę... i filet z piersi wychodzi taniej od ryb.. :Oooo:
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez TomaszM » 2 Sierpień 2012, o 21:48

    To nie tak dużo - jak jeszcze ćwiczyłem na siłowni to kosztowało mnie to ponad 1000zł.
    Ale jak marnie z kasa na jedzenie to spokojnie można zejść dużo niżej :)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez goino » 3 Sierpień 2012, o 10:16

    No na piersi z kurczaka idą pieniądze.
    Na rybę też , większość myśli , że mintaja się opłaca bo kosztuje 9 zł/1kg ale w tym jest 0,5 KG LODU !
    No i drogo też wychodzą tłuszcze np : migdały - 6 zł/200g.


    Tomaszu a dobrze napisałem z tym małym co nie co? Nawet jak przytyję 1 kg tygodniowo czyli przez 2 tyg będzie 2 kg to chyba nic się nie stanie co nie , jeśli będzie więcej szło to po prostu nie jem tego co nie trzeba ;p
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 3 Sierpień 2012, o 12:24

    Ale jak marnie z kasa na jedzenie to spokojnie można zejść dużo niżej :)


    Jak?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez goino » 3 Sierpień 2012, o 12:28

    Tomaszowi chodzi o to , że jak ktoś nie ma zbytnio pieniążków to może sobie ułożyć taką dietę , żeby mu starczyło , a nie 1000 zł lub ponad ;)

    Tomaszu do tej ryby znalazłem tylko mąkę pszenną-razową typ 2000 - nadaje się? ;)
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Dieta - Szybkie pytania

    Postprzez TomaszM » 3 Sierpień 2012, o 17:05

    nadaje się.

    Ale jak marnie z kasa na jedzenie to spokojnie można zejść dużo niżej
    Jak??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

    tłuszcze głównie z oliwy z oliwek.
    węgle głównie z ryżu i p.owsianych.
    białko głównie z kurczaka i jaj.
    warzywa sezonowe bo dużo taniej.

    Druga sprawa to szukanie promocji w różnych marketach - spokojnie można na tym kupe forsy "zarobić"
    W mięsnym spokojnie można się dogadać z szefem w sprawie rabatu na określoną liczbę kurczaka tygodniowo (na dłuższy okres czasu - spokojnie da rabat).

    Wprawdzie różnorodność dużo mniejsza, ale cel jakościowy i ilościowy diety spokojnie osiągniesz.
    Możesz sobie podliczyć ile Cie wyjdzie dieta oparta na tych składnikach i obiecuję, że wyjdzie tyle co średnio kowalski daje na jedzenie :)

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron