Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Suple na mase!!

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 24 Sierpień 2012, o 21:45

    I właśnie oto w ten sposób użytkownicy się gubią, gdyż są podzielone zdania.

    A co nie można mieć podzielności zdań ??
    Problem w tym, że nie raczyłeś znaleźć tematu o którym mówiłem - chodziło mianowicie o wykorzystani HMB w sportach wytrzymałościowych lub też wytrzymałościowo-siłowych (tutaj rzadziej).

    Jeżeli chodzi o teorię bo jej znawców było jest i zawsze będzie sporo to już wcześniej o tym mówiłem - dasz mi 2 badania mówiące NIE ja Ci dam 2 badania mówiące TAK i tyle z naszej dyskusji będzie...

    Jeżeli chodzi o praktykę, to bardzo Ci życzę byś miał możliwość współpracy z czołowymi zawodnikami różnych dyscyplin sportowych i wtedy się przekonasz o działaniu HMB - od razu podkreślę, nie jest i nie chodzi o działanie poprawy wyglądu sylwetki bo w tym aspekcie środków jest dużo lepszych/efektywniejszych oraz tańszych.

    Nie będę szerzej pisał bo nie widze sensu poświęcania na forum tyle czasu na zagadnienie, które i tak 99% osób nie zrozumie i co najważniejsze nie będzie to nikomu potrzebne. Jeśli zaś CIę to interesuje to nakieruje Cię pytaniem na pytanie ... Czy kolarzowi z peletonu potrzebny jest duży biceps ?
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Suple na mase!!

    Postprzez maniak7000 » 24 Sierpień 2012, o 22:19

    w 90% postów/tematów na forum nie dotyczy kolarzy z peletonu a Kowalskich co do siłowni zaglądają czasem - i w ich odniesieniu takie a nie inne działanie/bądź nie/ nie dotyczy.

    bo w kwestii tego,że wielu pro propaguje HMB nie ma dyskusji - tak jest... ale czy mają inne podstawy niż to ,że sponsor prosił - każdy niech sam oceni.


    ---
    nie ciągnijmy Panowie tego tematu bo to do niczego nie doprowadzi - niczego spokojnego hehe
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 25 Sierpień 2012, o 08:31

    nie ciągnijmy Panowie tego tematu bo to do niczego nie doprowadzi - niczego spokojnego hehe

    Do czego nie prowadzi ?? Ja tylko bronie argumentami swojego punktu widzenia, w mojej opinii - praktycznej - prawidłowej opinii.

    w 90% postów/tematów na forum nie dotyczy kolarzy z peletonu

    Kolarz, biegacz, pływak - bez znaczenia.
    Nie przeczytałeś postu z innego tematu (o co prosiłem byś zrozumiał o co mi chodzi), tak więc to nie ma znaczenia kto czyta forum, kogo to dotyczy ... nie piszcie że HMB to jedno wielkie badziewie. Chccesz tak pisać to podkreśl że jest bardzo nie efektywne (uzyskane efekty do ceny) pod względem budowania/poprawy sylwetki

    bo w kwestii tego,że wielu pro propaguje HMB nie ma dyskusji - tak jest... ale czy mają inne podstawy niż to ,że sponsor prosił

    Wpierw zastanów się ilu jest zawodników profesjonalnych, którzy mają darmowy dostęp do wszelkich suplementów, a później pomyśl nad tym ilu jest zawodników wszelkich dyscyplin, którzy sponsorów takich nie mają.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Suple na mase!!

    Postprzez maniak7000 » 25 Sierpień 2012, o 09:39

    Tomasz .. Twoja opinie nie jest prawidłowa dla każdego i argumenty masz takie jakie masz i już nie wnikam. ale nie wciskaj innym na siłę swojego punktu widzenia - nie tędy droga.

    Jak coś jest bardzo nieefektywne w odniesieniu do tego jak jest opisywane to tak jest to BADZIEWIE i nic tego nie zmieni.

    Upierasz się głupio przy jednej tezie i nie widzisz innych aspektów - już nie ważne. Szanuj zdanie innych jak chcesz sam takiego szacunku doświadczyć.

    --
    "a ja uważam,że cukier mi pomaga przy lepszej pompie" - fakt.. ma wpływ ale co zapiszesz komuś kilogram glukozy z tego powodu? nie sądzę - odeślesz do dobrej diety a ta zdziała o wiele więcej niż super kwas HMB.

    a testy sponsorowane o działaniu HMB można spotkać wszędzie i to też fakt - okrawasz czasem wszystko do jednej niszy i bronisz jak niepodległości kiedy nikt nie atakuje.
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 25 Sierpień 2012, o 10:34

    Szanuj zdanie innych jak chcesz sam takiego szacunku doświadczyć

    Z tym się zgodzę, to najważniejsza rzecz na forum w kręgu ekipy forum.

    Co do hmb to można dać badania i komentarze poparte sporą ilością argumentów, ale ty Tomasz i tak będziesz miał swoje zdanie i tego nie zmienisz.
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 25 Sierpień 2012, o 21:47

    Co do hmb to można dać badania i komentarze poparte sporą ilością argumentów, ale ty Tomasz i tak będziesz miał swoje zdanie i tego nie zmienisz.

    Oczywiście, że nie zmienię bo trzeba mieć swoje zdanie i go bronić.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Suple na mase!!

    Postprzez Greggy » 14 Wrzesień 2012, o 17:36

    Hej wszystkim !


    Jedno konkretne pytanie, bez żadnych kłótni itp ;p Czy gainer o nazwie GNR jest dobrym gainerem ? :)


    Pozdrawiam

    P.S od kąd zacząłem stosować dietę przybrałem 3kg ;) to był strzał w dziesiątkę ;)
    Greggy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 29 Czerwiec 2012, o 18:29

    Suple na mase!!

    Postprzez maniak7000 » 14 Wrzesień 2012, o 18:39

    patrząc tylko na pochodzenie WW

    WĘGLOWODANOWY (MALTODEKSTRYNY, DEKSTROZA),

    IMO nie nazwałbym go dobrym gainierem ;)
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Suple na mase!!

    Postprzez Greggy » 14 Wrzesień 2012, o 19:41

    a co nazwałbyś dobrym gainerem w przystępnej cenie?
    Greggy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 29 Czerwiec 2012, o 18:29

    Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 14 Wrzesień 2012, o 20:21

    np. p.owsiane + banan + o.białkowa :) proste tanie i jakościowo b.dobre.

    A z suplementów to np. scitec jumbo lub vitargo + o.białkowa (ale to już droższa wersja :P)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron