Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Smoczek17 » 3 Wrzesień 2012, o 22:01

    Chodziło mi o pobudzenie i troszkę zwiększenie wytrzymałości. A jeżeli chodzi o dawkowanie Vipera tak jak podaje producent? Stymulanty działają na mnie dość mocno.
    Smoczek17
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 3 Wrzesień 2012, o 18:49
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 05 02 1990

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez maniak7000 » 4 Wrzesień 2012, o 20:35

    VIper kiedyś powalał, teraz trochę osłabł - ponoć - ale tak zacznij od dawki minimalnej jak jesteś podatny na stymulanty, w razie czego zwiększysz dawkę
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Natalie2 » 14 Wrzesień 2012, o 11:54

    Witam,
    Chcialabym kupic odzywke proteinowa ( whey protein ) w celu schudniecia i wyrobienia miesni. Moglby ktos cos mi polecic?
    Z gory dziekuje za pomoc
    Pozdrawiam :)
    Natalie2
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 14 Wrzesień 2012, o 11:49

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 14 Wrzesień 2012, o 11:58

    Parę tych słojów zjadłem różnych marek...dla mnie Peak jest bezkonkurencyjny jak na razie :)

    http://allegro.pl/pyszne-bialko-peak-wh ... 59925.html

    Polecam smak waniliowy ;)

    Tylko pamiętaj że dieta to podstawa, sama odżywka nie sprawi że schudniesz a mięśnie będą duże :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Natalie2 » 14 Wrzesień 2012, o 12:20

    playandwin24 napisał:Parę tych słojów zjadłem różnych marek...dla mnie Peak jest bezkonkurencyjny jak na razie :)

    http://allegro.pl/pyszne-bialko-peak-wh ... 59925.html

    Polecam smak waniliowy ;)

    Tylko pamiętaj że dieta to podstawa, sama odżywka nie sprawi że schudniesz a mięśnie będą duże :)


    dzieki wielkie za pomoc :)
    czy jest mozliwosc abys podal mi odpowiednik tej odzywki ktory moge kupic na ebay.co.uk ( przebywam w Anglii ) :)
    Natalie2
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 14 Wrzesień 2012, o 11:49

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 14 Wrzesień 2012, o 12:35

    http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=P ... &_osacat=0

    Tam coś znalazłem, ale czy to to... nie wiem...
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Natalie2 » 14 Wrzesień 2012, o 12:57

    playandwin24 napisał:http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=Peak+Whey+&_sacat=0&_odkw=Peak+Whey+Delicious&_osacat=0

    Tam coś znalazłem, ale czy to to... nie wiem...


    Raz jeszcze dzięki:)

    Ogólnie nie sprecyzowałam, ale chodzi mi o to by uzyskać rzeźbę fitness, nie chcę nabierać dużej masy mięśniowej itd. ale spalić obecny tłuszcz, wyrzeźbić brzuch, uda, ramiona. (obecnie przy wzroście 164cm ważę 63kg).

    Codziennie staram się ćwiczyć po godzinie (ćwiczenia z bodyrock.tv, ogólnie chciałabym wyglądać jak prowadząca te stronę :D ) i doradzono mi by zacząć brać białko w celu przyspieszenia spalania tłuszczu i rzeźbienia mięśni, ale sama nie mam o tym bladego pojęcia i nie wiem czy to dla mnie :Zakręcony: i nie wiem jaki rodzaj białka powinnam brać :Pytanie:

    Jak ktoś może mi coś jeszcze doradzić byłabym ogromnie wdzięczna :) :) :Pokłon:
    Natalie2
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 14 Wrzesień 2012, o 11:49

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 14 Wrzesień 2012, o 13:12

    Mówisz o tej kobiecie? http://www.bodyrock.tv/wp-content/uploa ... 9066_o.jpg :D

    Nie kupuj tego białka, ułóż dietę, jak będzie trzeba to poprawimy... ćwicz regularnie... odżywiaj się zdrowo i będzie dobrze... :)

    Ewentualnie jakbyś robiła aeroby na czczo to możesz sobie kupić BCAA... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez TomaszM » 14 Wrzesień 2012, o 13:22

    Tych prowadzacych jest tam więcej. Moja ulubiona to ta z akcentem rosyjskim o ile dobrze pamiętam :D :D


    Ogólnie nie sprecyzowałam, ale chodzi mi o to by uzyskać rzeźbę fitness, nie chcę nabierać dużej masy mięśniowej itd. ale spalić obecny tłuszcz, wyrzeźbić brzuch, uda, ramiona. (obecnie przy wzroście 164cm ważę 63kg).

    Codziennie staram się ćwiczyć po godzinie (ćwiczenia z bodyrock.tv, ogólnie chciałabym wyglądać jak prowadząca te stronę ) i doradzono mi by zacząć brać białko w celu przyspieszenia spalania tłuszczu i rzeźbienia mięśni, ale sama nie mam o tym bladego pojęcia i nie wiem czy to dla mnie i nie wiem jaki rodzaj białka powinnam brać

    Trening + dobra dieta to jest najwazniejsze.
    Białko jako uzupełnienie składnika w diecie jak najbardziej może być.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Natalie2 » 14 Wrzesień 2012, o 13:38

    TomaszM napisał:Tych prowadzacych jest tam więcej. Moja ulubiona to ta z akcentem rosyjskim o ile dobrze pamiętam :D :D


    Ogólnie nie sprecyzowałam, ale chodzi mi o to by uzyskać rzeźbę fitness, nie chcę nabierać dużej masy mięśniowej itd. ale spalić obecny tłuszcz, wyrzeźbić brzuch, uda, ramiona. (obecnie przy wzroście 164cm ważę 63kg).

    Codziennie staram się ćwiczyć po godzinie (ćwiczenia z bodyrock.tv, ogólnie chciałabym wyglądać jak prowadząca te stronę ) i doradzono mi by zacząć brać białko w celu przyspieszenia spalania tłuszczu i rzeźbienia mięśni, ale sama nie mam o tym bladego pojęcia i nie wiem czy to dla mnie i nie wiem jaki rodzaj białka powinnam brać

    Trening + dobra dieta to jest najwazniejsze.
    Białko jako uzupełnienie składnika w diecie jak najbardziej może być.


    Zuza juz odeszla, na jej moejsce przyszla Lisa-Marie:)

    Moglbys mi poradzic jakie bialko kupic w takim razie?(w UK) i czy bcaa (cokolwiek to jest:p) tez mam brac?:)
    Natalie2
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 14 Wrzesień 2012, o 11:49

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.