Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Co polecacie na start.

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Co polecacie na start.

    Postprzez sevet666 » 20 Listopad 2012, o 22:36

    Witam jestem Kamil 18 lat.
    Ćwiczyłem sam w domu 4 mies podstawa <klata brzuch bicek plecki>
    Potem zrobiłem sobie przerwe ok 3 mies i przybyło mi 7 kg obecnie 70Kg.
    Wraz ze zbliżającą sie zimą postanowiłem wrócić do trenowania i chciałem
    zapytac o jakieś odżywki . Co polecacie na <powiedzmy że zaczynam od 0> 1 odżywke dodam że
    nic jeszcze nie brałem , zalezy mi na czymś co pomoże mi sie troche podbudować <rzeźbe> nie mase.
    Dzięki za pomoc. w wolnym czasie dodam do profilu wymiary poszczególnych partii , i fotke z obecnym stanem mięści :>
    Pozdrawiam .
    sevet666
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 Listopad 2012, o 22:32
    Data urodzenia: 28 02 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Co polecacie na start.

    Postprzez TomaszM » 21 Listopad 2012, o 07:20

    zalezy mi na czymś co pomoże mi sie troche podbudować <rzeźbe> nie mase.

    dieta + trening dzielony metodą split 4x w tygodniu + zestaw witamin i minerałów w formie chelatów

    W ostateczności białko po treningu i tyle.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Co polecacie na start.

    Postprzez emek.20 » 22 Listopad 2012, o 21:05

    Ja bym dał BCAA- do tego jakieś białko i witaminy. A trening proponowałbym co drugi dzień tzn. Poniedziałek-środa piątek. Żebyś od razu nie spalił mięśni. Dieta jest dobra ale na początek ostro szamaj bo myśle że tak będzie prościej. Jak dojdziesz do jakiejś wprawy w tym wszystkim to można pomyśleć o bardziej wymagającym planie. A na razie tyle . Dieta wcale nie jest jakaś cudowna. Moim zdaniem dobrze wykonany technicznie trening to jest najwięcej rezultatów. Dieta jest ważna jeżeli naprawde trening jest 100 procentowy . Ja myśle że jeżeli dopiero zaczynasz to musisz dobrze "rozgrzać' mięśnie treningami a nie katować sie dietami. to tyle Ema
    Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili !!!
    Awatar użytkownika
    emek.20
    Starszy kapral
     
    Posty: 76
    Rejestracja: 9 Październik 2012, o 21:32
    Miejscowość: Rawa Mazowiecka
    Miasto: rawa mazowiecka
    Data urodzenia: 11 06 1988

    Co polecacie na start.

    Postprzez robo815 » 22 Listopad 2012, o 21:42

    Jezeli ma dobrze zbilanowaną dietę to po co mu białko .A na 70kg.,wagi ciała to nie jest problem aby dostarczyć 140gr.białka w diecie
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Co polecacie na start.

    Postprzez emek.20 » 22 Listopad 2012, o 23:07

    Dobrze wiemy że początkujący z dobrze zbilansowaną dietą to prawie przepadek 1 na 10 he he. A co do białka w diecie to po pierwsze na 70 kg powinien dostarczać równe 175g białka.385g wegli i 62g tłuszczy. W sumie musi mu wyjść dziennie 2800 kcal. Ale dla mnie jest to śmieszne. Nikt nie doradzi pocztkującemu nic na szybką regeneracji choć ona potrzebna jest najbardziej przy zaczynaniu trenowania na siłce i pozniej przy dużych wysiłkach. Każdy odrazu dieta dieta. Jest ważna a nawet bardzo ale nie na ty6m etapie. Najpierw niech się nauczy dobrze ćwiczenia wykonywać a potem zarzucajcie go dieta itp.Widać że koleszka ostro ćwiczy nie "klata, brzuch bicek ,plecy". Dieta jest podstawą dla średniozaawansowanych a nie dla początkujących to moje zdanie ema.
    Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż że się mylili !!!
    Awatar użytkownika
    emek.20
    Starszy kapral
     
    Posty: 76
    Rejestracja: 9 Październik 2012, o 21:32
    Miejscowość: Rawa Mazowiecka
    Miasto: rawa mazowiecka
    Data urodzenia: 11 06 1988

    Co polecacie na start.

    Postprzez TomaszM » 23 Listopad 2012, o 08:24

    A co do białka w diecie to po pierwsze na 70 kg powinien dostarczać równe 175g białka.385g wegli i 62g tłuszczy.

    równy to nawet nie jest asfalt w niemczech
    :Wstyd: :Wstyd: :Wstyd:
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Co polecacie na start.

    Postprzez robo815 » 23 Listopad 2012, o 22:34

    Emek a jak człowiek zaczyna przygode z siłownią to dlaczego ma najszybsze przyrosty masy?Z braku regeneracji?Chyba odwrotnie póki system nerwowy jest sprawny w 100%.A co do białka to optymalną wartością jest 2gramy na kg.masy ciała a nie jak Ty napisałes 2,5.a co do reszty to bym grubo polemizował z Tobą bo to wszystko zależy od wielu czynników
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Co polecacie na start.

    Postprzez 23Viper23 » 24 Listopad 2012, o 11:34

    od początku trzeba wpajać poprawne nawyki,czyli bez diety nie ma suplementów,odżywek
    23Viper23
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 17 Sierpień 2012, o 12:22
    Miasto: Chojnice
    Data urodzenia: 19 10 1989

    Re: Co polecacie na start.

    Postprzez playandwin24 » 24 Listopad 2012, o 13:18

    robo815 napisał:Emek a jak człowiek zaczyna przygode z siłownią to dlaczego ma najszybsze przyrosty masy?Z braku regeneracji?Chyba odwrotnie póki system nerwowy jest sprawny w 100%.A co do białka to optymalną wartością jest 2gramy na kg.masy ciała a nie jak Ty napisałes 2,5.a co do reszty to bym grubo polemizował z Tobą bo to wszystko zależy od wielu czynników


    Na innych forach niektórzy proponują na redukcji 3 - 3,5g białka na 1kg masy ciała :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Co polecacie na start.

    Postprzez TomaszM » 24 Listopad 2012, o 16:53

    "eksperci" XD a potem wszyscy chodza i zaśmierdzją bąkami pomieszczenia bo ich organizm już nie trawi nadmiaru białka
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron