Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dla Zielonych
  • Pytanie

    Dział przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią. Inni użytkownicy postarają się Wam przekazać niezbędną wiedzę aby móc zacząć uprawiać ten sport.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Pytanie

    Postprzez ponczek121 » 21 Sierpień 2013, o 15:42

    Witam, swą przygodę z siłownią zacząłem jakieś półtora roku temu ale miałem przerwy. Od pół roku ćwiczę regularnie 3 miech na siłowni a później w domu trochę na pożyczonym sprzęcie. Teraz dokupiłem sobie sprzęt własny i zaczynam działać. Mam tylko jedno pytanie odnośnie planu treningowego. Ze względu na to że trenuję karate nie mam duzo czasu na siłownie i czy można rozdzielić sobie każdą partię na inny dzień aby zaoszczędzić na czasie. Jakie są zalety i wady takich treningów ??

    Z góry dziękuję za podpowiedzi.

    PozdrO
    ponczek121
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 21 Sierpień 2013, o 15:35
    Miasto: Łódź

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Pytanie

    Postprzez playandwin24 » 21 Sierpień 2013, o 16:30

    Skoro karate ćwiczysz i to jest najważniejsze dla Ciebie to zostań przy FBW...
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Pytanie

    Postprzez tkamil20 » 22 Sierpień 2013, o 15:22

    Jeśli masz karate trenuj na siłowni ogólno rozwojowo. Chyba ,że chcesz zostawic sztuki walki i skupić się na siłowni.
    http://perfekcyjny-wyglad-blogg.blogspot.com Jaka powinna być droga do perfekcyjnej sylwetki? Na pewno nie krótka i prosta.
    Awatar użytkownika
    tkamil20
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 24 Luty 2013, o 20:02

    Pytanie

    Postprzez magda1 » 24 Sierpień 2013, o 20:37

    tkamil20 ma rację, skup się na treningu ogólnorozwojowym. pomoże Ci w treningach karate. :)
    magda1
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Sierpień 2013, o 20:32

    Pytanie

    Postprzez playandwin24 » 25 Sierpień 2013, o 08:46

    A ja nie mam też racji? :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Pytanie

    Postprzez andrzej.npwak145 » 26 Sierpień 2013, o 15:54

    Moim zdaniem, jak najbardziej tak, co więcej takie postępowanie byłoby nawet wskazane :) :)
    andrzej.npwak145
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 26 Sierpień 2013, o 15:48

    Pytanie

    Postprzez ponczek121 » 28 Sierpień 2013, o 21:14

    ale nie mam jak cwiczyc FBW poniewaz nie mam takiego sprzetu jeszcze. A drugie pytanie to czy robić treningi na siłe czy na rzeźbe. Zależy mi na tym aby była mniejsza strata na szybkości która jest mi bardzo potrzebna na zawody. Liczę na profesjonalną odpowiedź.

    PozdrO
    ponczek121
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 21 Sierpień 2013, o 15:35
    Miasto: Łódź

    Pytanie

    Postprzez fallenursus » 29 Sierpień 2013, o 04:06

    Na rzeźbę to otwórz lodówkę.
    Jeśli nie.masz sprzętu na.fbw to co chcesz robić na siłę? Uginanie hantlem??
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Pytanie

    Postprzez ponczek121 » 29 Sierpień 2013, o 10:51

    ale po co sie wypowiadasz skoro nie masz nic ciekawego do napisania ?? nie każdy ma kase na karnet na siłke czy sprzet do domu mam tyle co mam i to mi wystarcza wiec nie wiem po co Twój komentarz kolego. nie mam samego hantla tylko ławeczke łamany gryf i troche obciążenia. Czekam na jakąś normalniejsza odpowiedź a nie taką debilną jak kolega wyżej.
    ponczek121
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 21 Sierpień 2013, o 15:35
    Miasto: Łódź


    Wróć do Dla Zielonych

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.