Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • pomoc w dobraniu białka

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    pomoc w dobraniu białka

    Postprzez sportowa.ona » 22 Listopad 2014, o 22:12

    Jestem w okresie przygotowawczym i mam budować masę mięśniową. Rzucam dyskiem
    Trenuję na razie 5 razy w tygodniu, im bliżej lata- sezonu tym częściej.
    Obecnie 3x siłownia w tygodniu i 2x technika/skoczność/wieloboje/...

    Jakie białko brać? Każdy doradza mi co innego,a ja sama nie jestem zbyt zorientowana w temacie. A to opcje które zbieram od znajomych:
    -białko kazeina + bcaa
    -syngex
    -nutrend whey core
    -olimp profi mass

    Proszę o jakieś konkretne opcje :)
    sportowa.ona
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 22 Listopad 2014, o 22:01
    Miasto: Warszawa

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    pomoc w dobraniu białka

    Postprzez Devlin » 8 Grudzień 2014, o 13:26

    Zależy ile masz pieniędzy na to białko. Na samym białeczku masy nie zbudujesz bo tu potrzebna jest dieta. Ważne też jest to czy zależy Ci na jakości białka, smaku itp. Najlepiej byłoby brać mix w dzień, kazeinę na noc i izolat po treningu. A jak u Ciebie z tolerancją laktozy?
    Na pewno jak zależy Ci na masie, to białko mieszaj z mlekiem. Najlepiej abyś brał je 3x na dzień. Najważniejsze to brać białko po treningu, i tu najlepiej izolat. Są różne rodzaje białek i multum firm, które je produkują. Ja nastawiony od x czasu jestem na Scitec'a i w szczególności na 100% Whey Professional, ze względu na ogromny wybór smaków i jakość. Oczywiście każdy doradzi Ci inną firme, którą najczęściej używa. Zacznijmy od początku: ile pieniędzy masz na to białko?
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    pomoc w dobraniu białka

    Postprzez TrojBoj_pl » 10 Grudzień 2014, o 14:03

    Białko zdecydowanie mieszaj z mlekiem z wodą mi osobiście kompletnie nie smakowało. Podaj budżet i wtedy doradzimy coś sensownego,akurat tym zajmujemy się na co dzień.
    TrojBoj_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 10 Grudzień 2014, o 12:17

    pomoc w dobraniu białka

    Postprzez Rambo16 » 11 Grudzień 2014, o 18:09

    Ja polecam białko 100 % whey protein Scitec Nutrition . Smak jak i cena bardzo dobra ;)
    Rambo16
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 11 Grudzień 2014, o 18:07

    pomoc w dobraniu białka

    Postprzez Edp » 5 Maj 2015, o 06:43

    Dobór białka zależy od twojej diety, jezeli takową posiadasz wybierz szybko wchlanialne izolaty badz hydrolizaty i stosuj je zaraz po przebudzeniu i zaraz po treningu , jezeli natomiast nie odzywiasz sie w scisle przestrzegany sposób polecalbym Ci stosowanie koncentratu bialka wpc ktore wchlania sie troszeczke wolniej co moze nam zastapic nawet posilek .
    Osobiscie polecam zerknac na stronke Scitec Nutrition , wedlug mnie sa prekursorami na rynku odzywek bialkowych , swietny wybor smakowy i cenowo tez przystepnie.
    Edp
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 26 Kwiecień 2015, o 19:05

    Re: pomoc w dobraniu białka

    Postprzez ProMacy » 29 Maj 2015, o 17:15

    TrojBoj_pl napisał:Białko zdecydowanie mieszaj z mlekiem z wodą mi osobiście kompletnie nie smakowało. Podaj budżet i wtedy doradzimy coś sensownego,akurat tym zajmujemy się na co dzień.

    Z mlekiem faktycznie jest o wiele korzystniej , nie tylko dlatego , że z wodą jest według mnie nie do przełknięcia , ale od razu dorzucasz sobie tego białka z mleka , a takiego zwykłego , nieprweparowanego , tez Ci się trochę przyda , wiadomo.
    ProMacy
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 07:10
    Data urodzenia: 05 09 1995


    Re: pomoc w dobraniu białka

    Postprzez valdunn » 23 Listopad 2021, o 04:43

    audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
    geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
    hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
    journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
    kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
    сайтlargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
    nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
    papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
    rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
    stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.