Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Cykl

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Cykl

    Postprzez spaler » 13 Luty 2010, o 13:12

    Za miesiąc chciałbym zrobić jakiś fajny cykl kreatynowy.Brałem mono z no explode,teraz mam przerwę na white flood z aminokwasami.A po przerwie chcę kolejny ale już nie na mono.I w tym momencie mam problem jak go ułożyć.
    Kupiłbym BSN CellMass,lub
    Controlled Labs Green MAGnitude
    Czy może jakiś lepszy produkt mi polecicie jeszcze?A wtedy co do tego?Mam jeszcze sporo no explode.Kupiłbym N.O.K.O,ale do czego ono pasuje-bo niektóre składniki N.O.K.O są takie jak w no explode-te dwa razem można użyć?
    Wiadomo że dieta,białko wymiennie z gainerem,glutamina,bcaa.
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Cykl

    Postprzez Kwachu » 13 Luty 2010, o 14:20

    spaler - podaj wiecej info o sobie
    dieta,staż,waga przemiana materii, wzrost ....
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Cykl

    Postprzez Mateusz » 13 Luty 2010, o 14:35

    j/w napisz coś o sobie
    Awatar użytkownika
    Mateusz
    Chorąży
     
    Posty: 1054
    Rejestracja: 31 Grudzień 2009, o 11:23
    Pochwały: 7
    Miasto: Kosakowo
    Data urodzenia: 12 07 1993

    Re: Cykl

    Postprzez spaler » 13 Luty 2010, o 16:00

    184cm 87kg,szybka przemiana materii-zawsze miałem problem z łapaniem wagi.Ćwiczę od bardzo dawna z przerwami.Mam za sobą wielokrotne używanie mono,ale nie jestem obeznany za dobrze w stakach kreatynowych i pozostałych formach kreatyny-stąd moje pytanie.
    Klatka 105kg seria,martwy ciąg 175kg seria jeżeli chodzi o wyniki.
    Ostatnio brałem mono treca bsn no explode,glutaminę,dibencozide,hmb,białko wymiennie z gainerem.6Tygodni.
    Teraz przerwa od kreatyny 6tygodni(2już za mną) na white flood,purple wraith,glutamina,bcaa,hmb.
    Za miesiąc chcę wymienić mono na coś lepszego i stąd pytanie o to co wybrać i z czym łączyć?
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Cykl

    Postprzez Kwachu » 13 Luty 2010, o 16:11

    Dieta ?
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Cykl

    Postprzez spaler » 13 Luty 2010, o 16:29

    A co ma dieta do zamiany mono na stack przy długim stażu...Wiadomo że staram się jeść kilka posiłków dziennie i żeby miały odpowiedni skład.Jako że życie osoby pracującej nie koniecznie temu sprzyja to nie zawsze te posiłki są wzorcowe,stąd wspomaganie białkiem i gainerem(w pracy).
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Cykl

    Postprzez Kwachu » 13 Luty 2010, o 16:33

    spaler - Bez cegieł domu nie zbudujesz, proponuje skupic sie na diecie.
    Suplementów bez diety nie da się dopasować
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Cykl

    Postprzez Lord » 13 Luty 2010, o 16:38

    i efekty ich brania bez diety są mizerne
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Cykl

    Postprzez spaler » 13 Luty 2010, o 17:06

    Nie za bardzo zrozumiałeś co napisałem...
    Teksty żeby sobie darować suplementy bez diety kieruj do kogoś kto zaczyna.(masz rację-ale na co mi to piszesz jak to dobrze wiem)Nigdzie nie pisałem że nie stosuję diety bo jest normalną sprawą że jak nie dostarczę organizmowi tego co mu potrzebne do rozbudowy mięśnia to go nie rozbuduje.Napisałem w poście w którym pisałem o sobie o szybkiej przemianie materii-stąd nie muszę liczyć kalorii,mam problemy z łapaniem wagi-i stąd staram się dostarczyć tych kalorii jak najwięcej.Skoro chcę ich dostarczyć jak najwięcej,a w kolejnym poście napisałem że jem kilka razy dziennie,z racji pracy nie zawsze są to idealne posiłki(to w momencie jak dany posiłek ma za małą podaż protein-dostarczam je z odżywką białkową.
    NIe opiszę Ci dokładnie co kiedy jem bo to przy moim trybie życia jest nierealne.Styknie że na śniadanie jem płatki owsiane+proteiny,w pracy 2razy ryż z piersią kurczaka-mam dwie przerwy na jedzenie w pracy to pomiędzy przerwami 2razy gainer.Po pracy skład posiłków jest różny(nie ja decyduję co jest w domu na obiad).
    Mam szybką przemianę-nie muszę liczyć dokładnie kalorii żeby nie nabierać za dużo tkanki tłuszczowej.Nie startuję w zawodach więc dokładne ich wyliczanie w celu nie przekroczenia jakiegoś limitu wagowego jest zbędne.
    Staram się dostarczyć organizmowi jak najwięcej kalorii z odpowiednią ilością protein do mojej wagi.Nie szukam tu porady dietetyka żeby mi rozpisał dietę-co i kiedy mam jeść!W diecie nic nie zmienię-bo mi w pracy trzeciej przerwy na jedzenie nie dadzą:)-więc prosiłbym kogoś kto jest w stanie odp na pytania zadane w pierwszym poście o pomoc konkretnie w tym temacie.
    Kwachu uważasz że 5-6 posiłków dziennie jest barkiem cegieł.Moim zdaniem brakiem cegieł byłyby kanapki na sniadanie,dwie kanapeczki do pracy i zupka po powrocie do domu...W moim przypadku jak nie cegły to pustaki są,może nie jakości jak pod willę kulczyka,ale zawsze...
    Czy tak ciężko doradzić jakiś stack kreatynowy...
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Cykl

    Postprzez Kwachu » 13 Luty 2010, o 17:14

    Ale chyba ogólbnikowo mozesz napisac jakie posiłki spozywasz rano, w pracy i po pracy no i przed snem ?
    Skoro masz przerwy na posiłek to nie pisz że nie dasz rady trzymac diety.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.