Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez devil'sGift » 16 Luty 2010, o 20:42

    ale mówisz o dwace całego preparatu a mi chodzi o czyste bcaa. To przelicznik do celów antykatabolicznych i uzupełniających wybrakowane włókna mięśniowe po treningu. Min. po to 30 min po przyjęciu bcaa wypija się białko. taką porcje przyjmować od 2 do 3 razy dziennie w zależności od stosowania innych suplementów.
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez Kwachu » 16 Luty 2010, o 20:50

    OK mówie o całym produkcie ale policz sobie ile masz samego BCAA w dawce 24g. Sporo nie ?
    Nie widze sensu przyjmowania białko w przypadku duzej dawki aminokwasów
    no 15g BCAA w formie estryfikowanej i 15g NAG (gluatmina).
    Po 40 minutach posiłek i będzie OK

    Dobrze zrozumiałem ze chcesz pic białko 2-3 razy dziennie? Czy zle zrozumiaęłm twoja wypowiedz?
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez Lord » 16 Luty 2010, o 20:54

    ja myślę że o bcaa Mu chodziło
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez GIGNFR78 » 16 Luty 2010, o 20:57

    A dobre jest BCAA X PLODE powder z Olimpa?
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez Kwachu » 16 Luty 2010, o 21:03

    GIGNFR78 - mas ztyle opini w internecie poszukaj sobie.
    Dla mnie drogie, wole formy estryfikowane.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez GIGNFR78 » 16 Luty 2010, o 21:08

    moge je kupic 15Lepiej sobie odpuscic?
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez GIGNFR78 » 16 Luty 2010, o 21:08

    15% taniej.
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez spaler » 16 Luty 2010, o 23:53

    Kwachu jak się okazuje trener powiedział mu podobnie do tego jak ja biorę:styknie luknąć na posty wyżej:glutaminę,bcaa a wcześniej węgle po treningu,a po odczekaniu białko.Co prawda biorę tak od niedawna a staż mam spory ale potwierdzam że regeneracja zupełnie na innym wymiarze.Więc teraz pytanie czy jak ktoś niema bcaa,glutaminki to po zarzyciu węgli może białko?
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez devil'sGift » 17 Luty 2010, o 01:29

    15 gr bcaa na porcję <wow> troszkę tego sporo. Biorąc pod uwagę ze np bcaa xplode z olimpu ( mam akurat tego 2 puchy) w porcji zawiera 6 gr czystego bcaa. To mam wg ciebie zjeść jednorazowo 3 miarki. dziennie jeżeli chciałbym się zastosować do opcji przedstawionej przez trenera czyli trzy porcje bcaa dziennie (białko i tak piję 2-3 razy dziennie bo ostatnio mam mało czasu na dopilnowanie pełnowartościowych posiłków więc uzupełniam niedobory) wychodziło by że mam wziąć 9 miarek tego produktu. W opakowaniu które kosztuje 80zł jest ich 50 wiec wychodzi na to że puszka ma mi starczyć na tydzień. Dobrze zrozumiałem? To troszkę nie ekonomicznie wychodzi. xplode też zawiera glutaminę w ilości 1 gr na porcję czyli prawie tyle co nic. Więc musiałbym dokupić jeszcze NAG ( zgadzam się za nacetyl jest jedną z najlepszych form glutaminy) podam tu za przykład NAG z firmy San. A więc mamy Nag z sana gdzie na porcję przypada również ok 6 gr glutaminy. Czyli znów muszę wziąć prawie 3 miarki produktu przy założeniu że stosuje go 2 razy dziennie wychodzi mi 6 miarek dziennie gdzie opakowanie zawiera ich 40 i kosztuje ok 120zł i starcza również na jakiś tydzień. Dobra powiedzmy że nie odpowiada mi SAN, weźmy coś tańszego. NAG z Trecka ( jakościowo na pewno gorsze niż SAN) cena za 200 caps to ok 74 zł. Tabletka wg danych producenta zawiera 1400mg glutaminy. Więc kalkulując powinienem zjeść 2 x po 10 capsów czyli sumując 20 czapsów dziennie, czyli starczy mi na 10 dni. Troszkę to drogo wychodzi. Kalkulując miesięcznie powinienem wydać min 320 zł ( bcaa) + 222zł ( NAG -wersja tańsza nag firmy Trec) = 542 zł miesięcznie na samą glutaminę i bcaa. A nie daj boże zrobić do tego jakiś cykl z kreatyny, jak ktoś lubi to booster przed treningowy, czasem jakiegoś trbulusa lub buzer teścia lub jak ktoś woli jakiś spalacz, kupić białko lub gainera nawet dla uzupełnienia no i sama dieta też jest bardzo kosztowna, weźmy coś na stawy ( to już tak całkiem przykładowo) i robi nam się zaraz gruby kapitał. Nie wiem skąd nabrać na to sianka chyba bank obrobić. Dobra już pomijając kreatyny i stacki przed treningowe, dodatki, spalacze itp. zostawiając tylko bcaa, nag i witaminy ( wszystko razem nazywane podstawą) w połączeniu z dietą i tak wychodzi kur***ko drogo. Ja doskonale rozumiem że to drogi sport a ceny odżywek są dosyć wygórowane jednak dla normalnego śmiertelnika takie koszty są naprawde za wysokie. Więc czy aby napewno trzeba stosować aż takie liości bcaa i NAG?
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Stosowanie Mutant Mass i Carbo

    Postprzez Kwachu » 17 Luty 2010, o 07:58

    devil'sGift - dopiąc diete i odpuścic wszeliekogo rodzaju wynalazki typu tribulus czy spalacze.
    Wystarczy ze kupisz BCAA Purple Wraath i bedziesz brał koło 30g i bedzie OK, tamto dawkowanie bylo przykładowe, na dobra sprawe sam bym takeigo zestawu nie zastosował u siebie.

    devil'sGift napisał:. Więc czy aby napewno trzeba stosować aż takie liości bcaa i NAG?


    Kwestia inwidualna, pisałęm wczesniej o tym
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.