Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Co sądzicie o tym zestawie??

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Co sądzicie o tym zestawie??

    Postprzez majst3r » 28 Październik 2012, o 15:16

    Witam.
    Ćwiczę na siłowni od 4-5 mies. mam ułożoną pod siebie dietę, której się trzymam, lecz od następnego miesiąca chciałbym ją wzbogacić odżywkami, które pomogą mi nabrać troche wiecej masy(182cm, 70kg).
    Długo szukałem w internecie różnych porad ( fora + wypowiedzi kulturystów) i zastanawiam się nad zakupem takiego zestawu:
    1.) Gainer - Hi Tec Whey Mass Builder 4,5kg + Hi Tec Creatine Powder 250g - 99.90zl
    2.) AMINOSTAR BCAA EXTREME PURE 2x120kap - 35zl
    3.) Izotonik OLIMP ISO PLUS SPORT DRINK POWDER 700G ( starcza na 40 porcji po 250ml) - 33zl / ActivLab IsoActive - 40 saszetek ( starcza na 40 porcji po 500ml) - 38zl

    I tu pytania do was:
    1.) Co o tym zestawie sądzicie, czy takie połączenie ma sens?
    2.) Czy pod względem jakości i smaku opłaca się te produkty kupić?
    3.) Może znacie jakieś zamienniki, które bardziej się opłaca kupić niż te co wyżej wypisałem( w podobnej cenie)
    4.) Może macie swój zestaw odżywek i witamin( w podobnej cenie) i byście się podzielili nim?

    Na koniec dodam jeszcze, że wybrałem gainera nie białko z tego względu, że mam małe braki w diecie ( często nie jestem w stanie zjeść tyle ile mam rozpisane w diecie, gdyż nie pozwala mi na to organizm) oraz cenowo białko wychodzi drożej( z czasem zainwestuje w białko, ale na razie gainer wystarczy na moje potrzeby(braki).
    majst3r
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Październik 2012, o 15:16

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Co sądzicie o tym zestawie??

    Postprzez robo815 » 28 Październik 2012, o 16:15

    Bez diety mało co zyskasz oprócz zmniejszenia zasobu portfela
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Co sądzicie o tym zestawie??

    Postprzez majst3r » 28 Październik 2012, o 16:31

    mam dietę, ale chcę ją wzbogacić, wszystko jest napisane wyżej.
    majst3r
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Październik 2012, o 15:16

    Co sądzicie o tym zestawie??

    Postprzez robo815 » 28 Październik 2012, o 18:38

    Coś ściemniasz.Jeżeli masz dobrze zbilansowaną diete to nie potrzebujesz odżywek.A na 70kg.masy ciała to nie trudno dostarczyć mikro i makro składników aby ciało rosło
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Re: Co sądzicie o tym zestawie??

    Postprzez majst3r » 28 Październik 2012, o 19:21

    jestem studentem, więc nie zawsze mam czas i możliwość zjeść treściwy, bogaty w białko i węglowodany posiłek, więc muszę się wspomóc gainerem, oraz nie zawsze jestem w stanie zjeść taką porcję, jaka jest przeznaczona na dany posilek ale to jest malo wazne.
    Chodzi mi glownie, o jakosc tych supli ktore wyzej wypisalem, czy warto je zakupic, a jak nie to moze jakies zamienniki ich w podobnej cenie.
    majst3r
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Październik 2012, o 15:16

    Co sądzicie o tym zestawie??

    Postprzez robo815 » 28 Październik 2012, o 20:10

    A słyszałeś ze żadna odżywka nie zastąpi pełnowartościowego posiłku?A nam kilku studentów ostro trenujących i jakoś daja radę bez supli
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Co sądzicie o tym zestawie??

    Postprzez TomaszM » 29 Październik 2012, o 00:12

    1.) Gainer - Hi Tec Whey Mass Builder 4,5kg + Hi Tec Creatine Powder 250g - 99.90zl
    2.) AMINOSTAR BCAA EXTREME PURE 2x120kap - 35zl
    3.) Izotonik OLIMP ISO PLUS SPORT DRINK POWDER 700G ( starcza na 40 porcji po 250ml) - 33zl / ActivLab IsoActive - 40 saszetek ( starcza na 40 porcji po 500ml) - 38zl




    I tu pytania do was:
    1.) Co o tym zestawie sądzicie, czy takie połączenie ma sens?
    2.) Czy pod względem jakości i smaku opłaca się te produkty kupić?
    3.) Może znacie jakieś zamienniki, które bardziej się opłaca kupić niż te co wyżej wypisałem( w podobnej cenie)
    4.) Może macie swój zestaw odżywek i witamin( w podobnej cenie) i byście się podzielili nim?

    1. O ile punkt odżywki z punktu 1 mogą mieć jakiś konkretny cel w zastosowaniu (ale tu tez bez sząłu bo nie opisałeś siebie ani grama - ankietę poprszę), tak punkt 2 i 3 kompletnie wydaje się być bez sensu :)

    2. Jakości ? Gainer słaby, kreatyna jak kreatyna może być. Smakiem ? A od kiedy odżywki mają smakować ?

    3. W podobnej nie - dobry gainer musi troszke kosztować więcej.

    4. Witaminy z Olimpu w formie chelatów, i dobrej jakości białko (ewentualnie gainer - w zależności od twojej budowy ciała i innych kwestii)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75


    Re: Co sądzicie o tym zestawie??

    Postprzez valdunn » 20 Listopad 2021, o 05:14

    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    languagelaboratory.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron