Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • KOBIETA PROSI O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH FORUMOWICZÓW

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    KOBIETA PROSI O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH FORUMOWICZÓW

    Postprzez D4ri4 » 2 Kwiecień 2012, o 20:42

    Witam serdecznie,
    Mam dość nietypowy problem.
    Z natury jestem szczupłą osobą i bardzo ciężko mi przytyć - pomimo, że urodziłam dwójkę dzieci nadal jestem bardzo szczupła.
    Jem wszystko łącznie z niezdrową żywnością typu MC Donald, pizza, kebab etc. a także domowe obiadki i niestety moja waga stoi w miejscu - jeśli już gdzieś mi to wchodzi to w brzuszek :Walić głową w mur:
    Przy wzroście 179 cm ważę 62 kg, więc niby nie jest najgorzej ale jednak tak mi się to jakoś rozkłada, że jestem koścista.
    Najbardziej by mi zależało na tym, że moje uda nabrały krągłości - obecnie nogi od kolan w górę są bardzo chude i ta "przerwa" między nogami strasznie mnie irytuje. Kiedy wkładam np. obcisłe legginsy okropnie to wygląda bo mam taką "lukę" między udami.
    Reasumując pomyślałam sobie, że jedyna moja nadzieja w tzw. odżywkach.
    Potrzebuję czegoś po czym zacznę tyć - nie znam się na tym, nikt z mojego najbliższego otoczenia także a nie chcę kupować w ciemno.
    Bardzo proszę o wszelkie rady na ten temat, każdego kto się na tym zna proszę o pomoc - nazwę odżywki jaką mam kupić i sposób jej zażywania.
    Na siłownie nie chodzę, póki co nie mam takiej możliwości, ale od połowy kwietnia będę dwa razy w tygodniu na basenie, jeśli będzie trzeba zacznę ćwiczyć w domu, nie ma problemu.
    Będę wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki - tylko błagam nie piszcie żebym jadła pierś z ryżem bo to białko i po tym przytyje! Jedzenie samo w sobie nie pomaga, mam genialną przemianę materii :Wściekły:
    Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam.
    D4ri4
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 2 Kwiecień 2012, o 20:24

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    KOBIETA PROSI O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH FORUMOWICZÓW

    Postprzez Luki150 » 2 Kwiecień 2012, o 21:17

    Pierś z ryżem moze być zarówno w diecie na redukcję jak i na masę takze pewnie nikt nieda Ci takiej rady.
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    KOBIETA PROSI O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH FORUMOWICZÓW

    Postprzez TomaszM » 3 Kwiecień 2012, o 17:20

    mam genialną przemianę materii :Wściekły:

    Wielu by za taką przemianę materii całość wypłaty oddali :) :)

    Wracając do twojego problemu:
    Generalnie, można by się tutaj bardzo długo rozpisywać, a czasu mam bardzo mało więc pozwól, że streszczę co i jak w punktach, bez wytłumaczenia dlaczego tak a nie inaczej.

    1. Odpowiednia dieta (jeśli zapewnisz organizmowi odpowiednią podaż energetyczną z węglowodanów oraz zdrowych tłuszczów a całość uzupełnisz odpowiednią porcją białek to nie będzie problemów - uwierz mi)

    2. Odpowiednia ilość posiłków (wskazana mniejsza ilość(np. 4) ale za to większe)

    3. Trening - bez tego będzie bardzo ciężko, ponieważ jak się domyślam, zależy Ci na pełniejszym wypełnieniu ud i innych okolic, ale nie tłuszczem tylko lekkim zarysem mięśni, tak by sylwetka była jędrna i ładnie się prezentowała.
    Trening oporowy (siłowy) wcale nie musi kojarzyć Ci się z siłownią. Kupujesz 2 sztangielki (hantelki) i spokojnie można wykonać super trening w domu - 3x w tygodniu.
    Jeśli korzystasz z basenu to jak najbardziej tak, natomiast lekkim tempem + uwzględniaj odpoczynek, no i oczywiście dzień traktuj jako treningowy, więc automatycznie musisz więcej zjeść.

    4. Suplementy - generalnie można je wprowadzić tylko i wyłącznie po to by ułatwić zjadanie sporej ilości pokarmu, no i oczywiście po treningu.
    W twoim przypadku dobrym wyjściem bedzie Gainer o małej zawartości białka np. stosunek 1:5.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75


    Re: KOBIETA PROSI O OPINIĘ DOŚWIADCZONYCH FORUMOWICZÓW

    Postprzez valdunn » 21 Listopad 2021, o 11:46

    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    languagelaboratory.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.