Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Spalacz

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Spalacz

    Postprzez szaraf » 23 Sierpień 2012, o 19:31

    maniak7000 napisał:normalne - w końcu hmb przerobi tłuszcz w mięśnie a witaminy tylko wyglądają (to bzdura)

    czyli wnioskuje że jeżeli ćwiczę w full ubiorze żeby się pocić,nie opierdzielam się itd to zamiast spalacza kupić HMB?z witamin hmm co ja tam biore, cynk,b1,co trening do wody wrzucam 4xplusz[takie tabletki do wody np magnez,multiwitamina]mam także belissa [trener kazał żreć]
    szaraf
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 21 Sierpień 2012, o 16:59
    Miasto: Łaziska
    Data urodzenia: 12 01 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Spalacz

    Postprzez maniak7000 » 23 Sierpień 2012, o 19:43

    HMB to ściema - ale znajdzie się garstka co chwali :D głównie sprzedawców :D

    swego czasu sporo tego się zjadło - niestety nic ciekawego :D - efekt co najwyżej placebo

    z kompleksów witaminy/minerały optymalne IMO to Multiple sport i może dobre ZMA - ale to jako tako fatu Ci nie spali.

    przynajmniej lepsza postać niż węglany z plusza :)

    ---
    na początek jakieś TSE, TFB, TS - powinno wystarczyć

    thermo speed extreem
    thermo fat burner
    Thermo stim

    mogłem się machnąć w pisaniu - sorry
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Re: Spalacz

    Postprzez playandwin24 » 23 Sierpień 2012, o 19:55

    maniak7000 napisał:może dobre ZMA


    Maniak które ZMA jest najlepsze/odpowiednie/dobre? ;)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Spalacz

    Postprzez maniak7000 » 23 Sierpień 2012, o 20:08

    ha :D każde mające odpowiednią postać minerałów :D - a wbrew pozorom nie każde ZMA takowe posiada (teoria swoją drogą praktyka swoją - chociaż z ogólno dostępnych to kwestia ekonomicznego podejścia bo chyba każde ma co powinno) - a nie siedzę i nie poszukuję wałków :)

    stosuje aktualnie ZMA z Tested ale jednak Scitec pewniejszy :D
    -----

    A pytanie trochę specyficzne - każdy swoje zabawki chwali

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Spalacz

    Postprzez TomaszM » 23 Sierpień 2012, o 20:23

    które ZMA jest najlepsze/odpowiednie/dobre?

    ha każde mające odpowiednią postać minerałów - a wbrew pozorom nie każde ZMA takowe posiada

    Jedno to ilość, zaś drugie i ważniejsze to jakość czyli forma danego minerału - 300mg asparaginianu nie jest równe 300mg chelatu.

    Jakościowo wydaje mi się, że najlepsze jest ZMA Olimpu - sam zaś kupuje MZB, gdyż patrze również na aspekt cenowy, a cena i jakość chelatów w MZB jest również bardzo dobra.


    maniak7000 napisał:HMB to ściema - ale znajdzie się garstka co chwali :D głównie sprzedawców :D

    swego czasu sporo tego się zjadło - niestety nic ciekawego :D - efekt co najwyżej placebo

    Poszukaj w ostatnich tematach mojej wypowiedzi na temat HMB - nie lubie jak ktoś plecie głupoty.


    maniak7000 napisał:na początek jakieś TSE, TFB, TS - powinno wystarczyć


    Środki typu TSE są na tyle słabymi, że wydawanie na nich pieniędzy jest stratą.
    Praktycznie ten sam efekt osiągniemy wypijając kawę przed treningiem.
    Oczywiście tego typu cukierki są dobre jeśli ktoś się boi stosować mocniejszych reduktorów i na "przełamanie lodów" może kupić sobie tego typu środek.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Spalacz

    Postprzez mkkzk » 23 Sierpień 2012, o 20:31

    brałem osobiście l-karnityne i hmb z treca, szczerze mówiąc gdyby nie dieta, te suplementy były by nic nie warte.

    Na Twoim miejscu odpuścilbym na poczatku odżywki, zajmij się dietą.
    Gruby dres na siłownie i dieta jeszcze raz dieta. Ewentualnie jakieś BCAA
    Basen jest dobry do tego ale ja preferuje worek bokserski.

    6 serii na początek po 2-3 minuty ostrego napie***alania w worek po każdym dniu treningowym przyniosą porządane efekty.

    co do odżywek polecam PLUTONIUM firmy PEAK. wszystko w jednym.
    mkkzk
    Starszy kapral
     
    Posty: 97
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2012, o 23:17
    Miasto: Jastrzębie Zdrój
    Data urodzenia: 0- 0-1987

    Spalacz

    Postprzez maniak7000 » 23 Sierpień 2012, o 21:02

    TomaszM

    HMB to ściema a kilka postów mnie nie przekona - niestety sprawdzałem na sobie - i to większe ilości, kiedyś jak dopiero wchodził na ten piedestał cudownego środka.
    >> masz pewnie jakieś poparcie na to ,że jednak HMB działa - podaj jakieś materiały, przekonaj mnie bo bądź co bądź ja do takowych nie dotarłem (widać za mało szukałem)

    nie lubisz jak pleciemy głupoty - takie samo zdanie jak i Twoje - niestety ale jak nie odnajdę materiałów odpowiedniej jakości merytorycznej to trudno żebym się przekonał wbrew praktyce jaką z tym miałem.

    jestem otwarty na nowe informacje i w przypadku kiedy miałbyś rację i coś na poparcie tez możesz liczyć na przyznanie racji - to nie jest kwestia honoru (ja ja ja i tylko ja mam rację a inni to piszą pierdoły -NIE).

    TSE i jemu podobne - no można i tak to podkreślić (strata kasy) - ale i tak wszystko obija się o odpowiednią dietę a bez niej nawet super mocny spalacz może przynieść efekt zerowy

    IMO spalacz nie jest potrzebny do szczęścia nikomu.

    -----

    Plutonium - mix całkiem przyzwoity, ale i on ma tych na tak i tych na nie :D
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Spalacz

    Postprzez TomaszM » 24 Sierpień 2012, o 00:40

    Widać nie zrobiłeś tego o co prosiłem :) poszukaj w którymś temacie na forum do tyłu jak pisałem o HMB to zrozumiesz o co mi chodzi :)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75


    Re: Spalacz

    Postprzez valdunn » 24 Listopad 2021, o 20:26

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984

    Poprzednia

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.