Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Czy można tak połączyć?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Litwin81 » 18 Luty 2010, o 18:27

    Kwachu nie atakuje ciebie tylko wali hipokryzją i brakiem obiektywności.Piszesz że oceniasz organoleptycznie,więc się pytam jak możesz to zrobić nie jedząc tych białek?Nie posiadasz równiez badań,także jestes bez argumentów a dalej przesz naprzód.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Kwachu » 18 Luty 2010, o 19:27

    Litwin81 - wypisałem ci technologie produkcji odzywki, 90% tych rzeczy nie spełnia ta odzywka. Nikt nie jest wstanie przetestowac wszytskich produktów.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Litwin81 » 18 Luty 2010, o 19:48

    Ale skąd wiesz że Whey Optimum nie spełnia?
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Kwachu » 18 Luty 2010, o 19:59

    Przeczytaj co pisze od poczatku a sam zobaczysz :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Litwin81 » 18 Luty 2010, o 20:02

    Piszemy o Whey Optimum,czyli ich nowym białku,które było testowane na innym forum i ludzie wypowiadali się bardzo pochlebnie.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Kwachu » 18 Luty 2010, o 20:59

    Ludzie zachwycaja sie nawet ostrowią i łowickim, więc opinie foromówiczów nie mozna zawsze brać na powaznie.

    Gdzie masz w tych odzywkach enzymatykę gdzie sa witaminy a gdzie minerały? Przy dawce 50g przyswojenei bez tych składników jest nie mozliwe jedynie obciazy nasze nerki, proponuje udac się na badania po wypiciu takich specyfików zobaczysz ile będziesz miał amoniaku w krwioobiegu. To powoduej ze prooduk jest pustymi kaloriami i nie bedzie dawałop skutecznego budulca jedynie bedzie wywoływał nie chciane reakcje naszego organizmu
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Litwin81 » 18 Luty 2010, o 22:00

    Jasne,a te 15 kg Ostrowii które zjadłem to mnie zabiły,troche wyolbrzymiasz teorie,praktyka na ogół jest inna.Już ci kiedyś pisałem,jeżeli przyjmujesz suplement witaminowo-minerałowy to z przyswojeniem białka nie będzie problemów.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Kwachu » 19 Luty 2010, o 08:48

    Praktyka jest taka że produkt Ostrowi firmy mleczarskiej, śmierdzi, słabo się rozpuszcza, smak tragiczny, pieni. Kupujecie go tylko dlatego ze jest tani, w ogóle nikt nie zwraca uwagę na skład, po za tym ze ma 80% białka.
    Kupując produkt chce mieć już zapewnione wszystkie składniki wspomagajace przyswojenie i zagospodarowanie białkiem.

    Z praktyki wiem tyle piłem białko Ostrowi i piłem pewnie koło 50 innych firm. Ostrowia jest zdecydowanie najgorsza.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Litwin81 » 19 Luty 2010, o 09:09

    Ale Ostrowia nie kandyduje na miana najlepszej tylko najtańszej,więc nie wiem co ty jej tutaj wyrzucasz.A troche zbyt duże znaczenie przykładasz do dodatku witamin i potencjalnego wchłaniania się dzięki temu białka.Ostrowia nie śmierdzi,kwestia gustu,pienią się też białka firmowe(brak instant),nie rozpuszcza sie słabo bo grudek nie zostaje,a mi akurat smak naturalny odpowiada.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Czy można tak połączyć?

    Postprzez Kwachu » 19 Luty 2010, o 09:30

    Litwin81 - dobra zakończmy dyskusje skoro witaminy i minerały nie są tak wazne.

    Możesz zamknac temat :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron