Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Kreatyna+gainer cel masa

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez kufel92 » 20 Luty 2010, o 00:08

    co sądzicie o połączeniu kreatyny z gainerem cel jaki chcę osiągnąć to masa, kreatynke mam już zakupioną teraz tylko jakiś gainer do 150zł, proszę o wypowiedzi :?: :?:
    Awatar użytkownika
    kufel92
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 15 Styczeń 2010, o 23:47
    Miasto: Dobrzeń Wielki
    Data urodzenia: 28 01 1992

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez devil'sGift » 20 Luty 2010, o 03:05

    jeżeli się upierasz na gainera ( sugeruje że jest ci potrzebny i wiesz jak go stosować) to w tej cenie polecam produkt dymatize lub serious mass Optimum Nutritrion. Za ok 40 zł więcej Mutant Mass z PVL ( dużo lepsze wegle - Vextargo)
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez Kwachu » 20 Luty 2010, o 08:15

    kufel92 -przedstaw wiecej informacji o sobie:
    staż
    wiek
    wzrozt
    waga
    pzremiana materii
    dieta
    poprzednie cykle
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez Oliver » 20 Luty 2010, o 09:51

    kwachu ale po co Ci te dane to stwierdzenia jakiego gainera ma kupić?
    zbyt srogi jesteś;] wiadomo, że chopak już na wstępie nie ma pojęcia o suplementacji bo się cyklu na gainerze nie robi,
    co to za łączenie gainera z kreatyną? xD możliwe, że i diety nie ma.
    Ja polecę jeszcze Magnum 8000 z Treca, niby wsiunstwo, ale ja nie narzekałem a wręcz przeciwnie:)
    świetnie mi pomógł z początkami diety:) reszta to tak jak devil napisał;)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez Kwachu » 20 Luty 2010, o 10:17

    Oliver - raczej chce pomóc koledze w miare fachowo, co on zrobi to jego sprawa.
    Magnum 8000=cuker
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez devil'sGift » 20 Luty 2010, o 11:01

    najlepszy na masę jak ktoś wcześniej napisał ( nie ty Kwachu przypadkiem?) Dietanabol;] Każdy małolat który zaczyna trenować myśli że jak zje 4 kg proszku to mu wyj***ie wielkie mięśnie i będzie zajebisty. Otóż nie. Nie ma złotego środka na bardzo szybkie przyrosty ( chyba że mocna bomba ale mając 17 lat w życiu bym się nie zdecydował. Do autora tematu. Kolego masz 17 lat. Ja w twoim wieku jak trenowałem to nawet nie myślałem o odżywkach. Pierwszą kreatynę zjadłem w wieku 20 lat. Co do gainera to jak się niem zapchasz, a nie dopilnujesz diety i będziesz jadł byle jak to nawet bez tendencji endo najwięcej ci brzuch urośnie. Dopnij dietę , dopnij trening, zadbaj o regenerację i jak już to przestanie ci dawać efekty to weź się za suple. Niestety nie każdy ma tak zdrowe podejście do sportu jak Kwachu i wie czego chce i jak to osiągnąć najprostszymi i najbardziej sprawdzonymi metodami. Więc środki cud włóżmy między bajki. Dużo jeść, dobrze spać i ciężko trenować. Tyle odemnie.
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez Oliver » 20 Luty 2010, o 11:06

    Devil - samą prawdę pisze
    Kwachu - co Ty bredzisz? cukry = węglowodany... wszystkie posiadają cząsteczki węgla.
    tylko potem wyróżnia się je na proste, złożone i kategorie.
    Kwachu jeszcze raz napiszę, za dużo czytasz za mało robisz, ja byłem z niego zadowolony pomimo jego składu na opakowaniu.
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez GIGNFR78 » 20 Luty 2010, o 11:10

    Święta racja devil'sGift . Najważniejsze jest dieta potem trening na koniec odzywki.
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez devil'sGift » 20 Luty 2010, o 11:13

    magnum miałem kiedyś . Dawno temu. smaczne;] ale z tego co pamiętam białka bardzo mało, chyba 18 gr na 100gr produktu. Troszkę mało. Ale jeżeli komuś tylko na kaloriach i cukrach zależy ( ekto) to dobra propozycja i cenowo atrakcyjna. Jednak wolałbym typowe 30/70 czyli takie jak wymieniłem gdzieś tam wyżej. Przynajmniej tego białka troszkę jest.

    ,,Święta racja devil'sGift . Najważniejsze jest dieta potem trening na koniec odzywki.'' - sprawa oczywista. Ameryki nie odkryłem. Tylko najgorsze jest to ze niby oczywiste a mało kto uważa za istotne. Ale to chyba przychodzi z wiekiem i stażem. Trochę tej pokory i nabytej wiedzy i się ogólny pogląd na treningi i resztę zmienia;]
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Kreatyna+gainer cel masa

    Postprzez GIGNFR78 » 20 Luty 2010, o 11:19

    Tak. Za duż o osób wierzy w reklamy ze odzywki w wszyskim pomogą.
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron