Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez dawidb » 28 Luty 2010, o 11:50

    Witam wszystkich. Mam pytanie. Ze względu na brak czasu nie ćwicze juz około 2lat:( Teraz zaczynam się troche ruszać. Zamiarzam 2-3 razy w tygodniu chodzić na basen, troche siłowni, zaczynam też biegać. Zastanawiam sie jaka odżywka byłaby najlepsza,żeby stracic sporo nagromadzonego tłuszczu na brzuchu i nabrać troche masy miesniowej. Myślę nad nitrobolonem. Kiedyś go brałem i byłem zadowolony z rezultatów. Czy teraz też mi pomoże? Licze na wasza pomoc. Dzięki
    dawidb
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 28 Luty 2010, o 11:35
    Miasto: W-wa
    Data urodzenia: 01 01 1986

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez Kwachu » 28 Luty 2010, o 12:18

    Pomóc Ci moze dieta, suplemnty tylko sa dodatkiem :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez Lord » 28 Luty 2010, o 13:51

    nie ma czegoś takiego żeby palił tłuszcz na brzuchu i robił masę :D
    albo masa albo redukcja? decyzja?
    Bo dekompozycja to ciężki temat
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez dawidb » 28 Luty 2010, o 16:12

    wiem, wiem, albo robi się masę albo się rzeźbi... Ale czy nitrobolon przy takim jak moj-niezbyt cięzkim treningu(troche siłowni, basen, bieganie) coś pomoże??
    dawidb
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 28 Luty 2010, o 11:35
    Miasto: W-wa
    Data urodzenia: 01 01 1986

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez Lord » 28 Luty 2010, o 16:13

    coś tam na pewno pomoże
    tylko ja wiem czy jest sens go brać w takim wypadku
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez dawidb » 28 Luty 2010, o 16:16

    a coś byś poradził przy takim treningu?
    dawidb
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 28 Luty 2010, o 11:35
    Miasto: W-wa
    Data urodzenia: 01 01 1986

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez createz » 28 Luty 2010, o 16:27

    Doradził bym Ci diete, i dopiero jak będziesz widział że w diecie masz jakieś braki to uzupełnisz je jakimś suplementem ale czy na pewno je potrzebujesz ?, A co do spalaczy, niestety nie ma takiego spalacza który wypaliłby tylko brzuch a górnej masy by nie ruszył :p , więc tak jak Ci pisał kolega albo robisz wycinkę pozbywasz sie tłuszczu , i dopiero potem idziesz z wagą na + masą mięśniową, ; ). Zapraszam do działu dieta poczytaj o węglach białkach tłuszczach , i zrób jakąś własną dietkę my możemy ją ocenić poprawić doradzić :) Powodzenia
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez spaler » 28 Luty 2010, o 17:20

    On nie napisał o robieniu równocześnie masy i rzeźby-a tylko że chce zrzucić z brzucha i nabrać :"trochę"-masy mięśniowej.Takie coś osiąga się już poprzez same treningi(zakładając nawet utrzymanie dotychczasowej jego diety jakakolwiek by nie była).
    Jak wracasz po przerwie to moim zdaniem spokojnie możesz trochę poćwiczyć na sucho-bo i tak zawsze idzie.
    Co do diety to faktycznie mógłbyś ją trochę przybliżyć-bo tak możemy gdybać jak ona wygląda tylko.
    Nitrobolonu nie brałem,ale nie polecam na początek i przy Twoich celach jakie podałeś.Jeżeli już cokolwiek mogę Ci polecić to przy tym basenie i bieganiu jakiś delikatny suplement na spalanie tkanki tłuszczowej,byle nie z tych mocniejszych.
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez devil'sGift » 1 Marzec 2010, o 00:28

    ale dlaczego jak ktoś zaczyna ,,trochę ćwiczyć'' to od razu chce się brać za odżywki. Odżywki stosuje się albo jak jest się durnym małolatem i się myśli ze od tribulusa w wieku 17 lat mu 6 cm w bicu wejdzie albo ludzie którzy zajmują się treningiem bardziej poważnie i maja jakieś określone dalekobieżne cele, nie tylko trochę schudnąć czy trochę się przybić, ale trenować dłuższy czas. W ruszaniu się dla zdrowia i dla siebie nie potrzeba stosować żadnych wspomagaczy. Jest to bezsensowne wydawanie pieniędzy chyba ze ktoś ma ich za dużo. Biegasz to biegaj naturalnie wyrabiana kondycja będzie dużo lepsza niż sztucznie, pływasz, to do czego ci suple w wodzie;d;d trochę ćwiczysz na siłowni, zadbaj o posiłek przed treningowy i po treningowy i na pewno jakieś efekty będą, jedz jak należy, ćwicz porządnie i zadbaj o dobrą regenerację i naprawdę suple ci się do niczego nie przydadzą. Chyba że myślisz poważnie o siłowni i twardym trenowaniu, chcesz się nabić mocno to zupełnie inna gadka. Ale do tego wszystkiego trzeba podejść z głową. Zrozumcie ludzie że nie ma złotego środka, magicznej tabletki która sprawi ze po jej łykaniu staniecie się super umięśnieni bez grama tłuszczu. To tylko w bajkach. Nawet stosując SAA trzeba zadbać o odpowiednią dietę bo z powietrza ci mięśnie nie urosną. Ale ludzie tego nie rozumieją. Nałykać się wszystkiego ( a najlepiej tribulusa w wieku 17 lat) i czekać aż będzie 50cm w bicu...porażka. Ja odżywkami zacząłem się wspomagać kiedy już normalne jedzenie i treningi nie dawały efektów fachowo się to nazywa stagnacją. Na swoje mięśnie ciężko pracowałem ponad 3 lata i nadal nad nimi pracuje. Każdy kto trochę poważniej do tego sportu podchodzi wie ile kosztuje to wyrzeczeń, jak niekiedy jest ciężko i jak czasami trudno się motywować. To sport nie dla lelaków, pseudo kozaczków w dresikach czy gówniarzy bez mózgów, to sport dla prawdziwego faceta gotowego poświecić wiele dla spełnienia swoich założeń i celów, dla faceta który w każdym centymetrze wyrobionego mięśnia , w każdym ciężko zdobytym kilogramie, każdej wchłoniętej kalorii widzi motywację do dalszej pracy nad sobą. Owszem można mając 16 lat nażreć cie nitrobolonów, sronów itp, potem powiedzieć ze i tak wszystko spadło a wogle to jakoś mało urosło... Jak się nie umie michy pilnować to lepiej zabrać się za szachy nie za ciężary.

    p.s. teoria nabrać trochę masy i zgubić przy tym brzuch to fikcja... samo w sobie jest zaprzeczeniem...
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Po dłuuugiej przerwie... Jakie wziąż odżywki??

    Postprzez dawidb » 1 Marzec 2010, o 08:42

    Dzięki spaler za odpowiedź i radę. Diety niestety jako takiej nie mam:( Jestem bardzo zapracowany i zabiegany w ciągu dnia nawet nieraz do późnych godzin... i z drugiej strony żeby mieć dobrą dietę to trzeba dużo kasy wywalić. Znam ludzi którzy potrafią o określonych godzinach w nocy sie budzic żeby wziąć odżywkę, jedza określone posiłki o ustalonych godzinach, itp... ale ja nie mam fizycznie możliwości żeby chiociaż w połowie podobnie robić. Dlatego myślałem o jakims suplemencie diety. Ale pomyślę o tym co napisałeś. A co do devil'sGift'a, to czuje,że najeżdżasz na mnie w swojej wypowiedzi. Jak masz takie cos pisać to możesz lepiej wogóle nie pisać. Zacząłem ten temat,zeby ktoś mi poradził co i jak zrobić a nie żeby ktoś na mnie najeźdżał. Ćwiczyłem kiedys ponad 2 lata i tez na swoje mięśnie ciężko zapracowałem-bez żadnych wspomagaczy(chociażby dlatego że nie miałem na nie pieniędzy) i teraz po tak dlugiej przerwie sporo jeszcze mięsni mi sie utrzymało. Chcę teraz to jakoś odbudować i wspomóc się jakąś odżywką.
    dawidb
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 28 Luty 2010, o 11:35
    Miasto: W-wa
    Data urodzenia: 01 01 1986

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.