Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Nitrobolon-hit czy ściema?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Litwin81 » 15 Marzec 2010, o 10:24

    Na mase to dieta,jak kuleje to ewentualnie gainer lub białko(w zależności od braków w diecie i szybkości metabolizmu),no boostery sprawdzają się tylko w połączeniu z kreatyną lub z energetykami,w tym drugim przypadku jako dopalacze przed treningowe.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Kwachu » 15 Marzec 2010, o 11:43

    Drozda27 - żadna odzywka nie daje masy on amoże wesprzec uzupełnić diete, ale sama w sobie amsy Ci nie da.
    Litwin81 - czyli pompa miesniowa w czasie treningu jest w celu... ? Prosze o odpowiedz

    Troszke kultury nie obrazaj mnie!!!
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Litwin81 » 15 Marzec 2010, o 12:14

    Kwachu mało ostrzeżeń masz?Jeżeli od kogoś wymagasz kultury to najpierw sam ją posiadaj.Cytując ciebie,tutaj wszystko na temat swojej kultury napisałeś:

    "Litwin81 - tym sie charakteryzuje człowiek inteligentny, ze zawsze ma coś madrego do powiedzenia, w przeciwienstwie do twoich wypowiedz które śmieszne."

    Pompa w czasie treningu jest i bez buzerów no,z tą różnicą że zwiększona podaż pomperów przełoży się jedynie na 2 błache wyznaczniki i 2 o którym warto napisać.Dwa błache to jakość treningu(chociaż wole bez pomperów bo mniej mnie spina i moge zrobić cięższy trening) i wizualne powiększenie,a dwa istotne to większy napływ krwi do penisa,który przekłada się na owocniejszy stosunek(jak wiadomo lub tez nie,ponad połowa spermy to arginina) i rozbijanie złogów tłuszczu na tętnicach.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Kwachu » 15 Marzec 2010, o 12:23

    Litwin81 - nie strasz zmnie bo to czy mam 2 czy 3 ostrzezenia to mi lata, nie zwtracam na to uwagi.
    W tej wypowiedzi zacytowanej nie ma nic obrazliwego jestes przeczulony
    Pomiijam sprawe członka...
    Jakosc treningu to jedna sprawa, ale przez sama arganinę ona się nie poprawi;
    Poprawi pompę

    Mam nadzieje ze ktos zagladni do tematu i wysjasnie do koncago, bo ja nie mam juz ochoty
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Lord » 15 Marzec 2010, o 12:24

    ja swoje zdanie na ten temat już kiedyś wyraziłem.
    Uważam ze boozery w jakimś tak pośrednim stopniu wpływają na masę mięśniową.
    Ale nie chce mi się znowu rozpisywać czemu w skrócie powiem że
    lepszy trening=większe ciężary=więcej uszkodzonych włókien mięśniowych=więcej zregenerowanych
    a to że dieta i regeneracja odgrywa tu najważniejszą rolę to chyba oczywiste
    pozdrawiam
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Kwachu » 15 Marzec 2010, o 12:42

    Lord - opisz to dokałdniej na pewno bedzie to na plus dla forum.

    Arianina oraz wszystkie produkty poprawiające dopływ azotu do krwi dają nam pompę.
    Teraz po co pompa? Powoduje ona rozszerzanie komórek przez co więcej składników odżywczych zostaje przez nie przyjęte wraz z krwią(zbity mięsień oraz poprawa widoczności żył (wuskularyzacja)), pompa również dłużej utrzymuje się po treningu, co daje nam bardziej otwarte okno anaboliczne i dłużej co będzie się równało większemu przyrostom masy.
    W przypadku sterydów okno anaboliczne jest prawie całe uchylone z tąd tez takie wyniki osiąga się na nich, jadąc na czysto mamy uchylone jedynie mikro, zwiększyć możemy je przez takie suplementy które zwiększają azot w krwi
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Litwin81 » 15 Marzec 2010, o 12:45

    Lord jest tylko jeden minus w tym,po czystych buzerach NO nei ma lepszego treningu w kwestii większych ciężarów,co innego środki typu meso,to się zgadzam.Czyste NO boostery szybciej spompowują i powodują że nie wykonasz założonego treningu.
    Kwachu jeżeli dla ciebie napisanie komuś że jest głupi to nie jest obraźliwe to po raz kolejny gratuluje czytania ze zrozumieniem,faktycznie pozostań w świecie badań i racz nas nimi w całej swej dobroczynności.

    P.S. O co ci chodziło z członkiem?Bo jakoś nie widze związku.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Kwachu » 15 Marzec 2010, o 12:49

    Członek= Penis
    Mam nadzieje że wiele osób się wypowie o jasno postawimy sprawę.
    Sugeruj że są śmieszne twoje wypowiedzi, a nie że jesteś głupi
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Litwin81 » 15 Marzec 2010, o 12:56

    Użyłeś słowa w "przeciwieństwie" w tym zdaniu,w pierwszym członie uzałeś że jesteś inteligentny,w drugim używając w/w słowa odebrałeś mi ten przywilej,czyli tłumacząc tobie jak dziecku,nie inteligentny znaczy głupi.Pytając o członku,byłem ciekaw czemu napisałeś że pomijasz jego sprawe?Po raz kolejny napisze to,by były czytelne,nigdy na czystych buzerach"NO" nie zrobi się tak ciężkiego treningu by miało to przełożenie na mase,po prostu zbyt szybko nas spompuje by dobić do właściwego ciężaru,który w odpowiednio dużym stopniu zniszczy włókna mięśniowe,musi być w tym silny energetyk.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Nitrobolon-hit czy ściema?

    Postprzez Kwachu » 15 Marzec 2010, o 13:00

    Litwin81 - jaki sens ma dyskusja o członku w tym temacie?
    Nie maięłm takiego przypadku zebym nie mógł skończyć treningu bo mi łapy spompowało i nie dam rady dalej trenowac.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron