Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez lMathew » 2 Kwiecień 2010, o 17:51

    31 marca 2010r.
    Dzień3.

    Dzień nietreningowy
    Cóż powiedzieć, plecy było czuć. Motyle i czworoboczne dostały dobrze :D Prostowniki też czułem. Nic więcej nie napiszę. Forum wyłączyło się w momencie pisania mojego posta wyżej - dlatego go zdążyłem zapisać ^^
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez lMathew » 2 Kwiecień 2010, o 18:03

    1 kwiecień 2010r.

    Dzień4.

    Triceps + Biceps + przedramiona

    Triceps:
    Wyciskanie francuskie oburącz leżąc z hantelkami 12x12/12x12/12x12
    Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie 12x40,5/10x43/8x43,5
    Pompki w podporze tyłem 12x14/12x14/12x14

    Biceps:
    Uginanie ramion z hantelkami z supinacją nadgarstków 12x14,5/12x14,5/12x14,5
    Uginanie ramion podchwytem ze sztangą stojąc 12x27,5/10x30/8x32,3
    Uginanie ramion z hantelkiem na modlitewniku 8x9,5/12x7

    Przedramiona:
    Uginanie przedramion ze sztangą stojąc podchwyt 25x50,5/20x53/15x55,5
    Uginanie przedramion nachwytem siedząc 20x9,5/20x9,5


    Ocena:
    Trening masakra :o Musiałem wydłużać przerwy, bo mięśnie tak puchły i paliło w środku. Pompa niesamowita :) Triceps spuchł cały, biceps jeszcze bardziej ;) Na koniec przedramiona zmęczyłem tak, że nie byłem w stanie sms'a napisać. Ręce spompowane masakrycznie ;)

    Wyciskanie francuskie oburącz leżąc z hantelkami - bardzo fajnie, technicznie - jak najbardziej ok
    Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie - tu muszę coś pomyśleć z nadgarstkami, bo mój kiedyś połamany dawał o sobie znać, może lepsza rozgrzewka, ale ćwiczenie dobrze weszło ;)
    Pompki w podporze tyłem - nie miałem partnera treningowego, więc nie wygodnie było mi zakładać obciążenie - dlatego zrobiłem 3 serie. Dobre czucie mięśnia, pełne ruchy ;)
    Uginanie ramion z hantelkami z supinacją nadgarstków - ćwiczenie super. Przy 2-3 serii był problem, bo ręce złapały pompę :D ale fajnie :)
    Uginanie ramion podchwytem ze sztangą stojąc - palenie masakra - wydłużałem przerwy pomiędzy seriami, bo nie dało się robić, moment krytyczny w drugiej serii - myślałem, że nie będę w stanie dokończyć tren :D Fajne uczucie ;)
    Uginanie ramion z hantelkiem na modlitewniku - ręce bardzo zmęczone - myślałem, że lepiej pójdzie - druga seria bardzo fajnie dobiła i rozciągnęła ;)
    Uginanie przedramion ze sztangą stojąc podchwyt - nie jestem pewien ciężaru :mrgreen: Mam zapisane w zeszyciku, ale nie chce mi się iść :D W każdym bądź razie masakra - taka pompa, takie palenie, przy ostatniej serii już chwyt nie wyrabiał ;)
    Uginanie przedramion nachwyt siedząc - troszkę zmieniłem ćwiczenia. Ale to na dobicie bardzo fajnie. Nie byłbym w stanie jeszcze wisieć na drążku.

    Trening na 6+
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez lMathew » 2 Kwiecień 2010, o 18:06

    2 kwiecień 2010r.

    Dzień5.

    Treningowo-nietreningowy. Katolik ze mnie, więc dziś mało jedzonka ;) Co też się przekłada na siłę. Nie chciałem się męczyć wiedząc, że nie dostarczę jedzenia. Poszedłem na siłownię, zrobiłem kilkanaście przysiadów z małym ciężarem. Tak samo z niedużym ciężarem rozgrzałem barki i tyle było mojego treningu ;) Więc pisać tu nie ma co ;) Trzeba pomagać w domu - święta niebawem. Tyle razy do sklepu dziś chodziłem, że mogę to uznać za aeroby :D
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez BlackJack » 3 Kwiecień 2010, o 14:25

    W tricu proponuje waskie wyciskanie dac na poczatek i w bicepsie na poczatek sztanga a pozniej supinacja...pzdr
    BlackJack
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 27 Grudzień 2009, o 12:04

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez lMathew » 3 Kwiecień 2010, o 14:43

    staram się zmniejszyć dysproporcje pomiędzy jedną a drugą ręką, dlatego ćwiczenia z hantelkami są na pierwszym miejscu - myślełame już o tym ;)

    Ale dzięki za radę ;)
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez rafimoc » 3 Kwiecień 2010, o 16:28

    Zalezy czy traktujesz wycisk wasko kulturystycznie czy chcesz na tym zdobyc troche sily?? bo jesli kulturystycznie to wrecz nie widze potrzeby progresji w tym cwiczeniu, natomiast regresje: 12,15,20,25,30 wtedy piecze niesamowicie.

    Mowisz ze na drazku wymiekles?? zobacz ja zaczalem od 5pow sobie na spokojnie we wtorek bede robil juz 8:) i czuje ze to zrobie..bo drazek idzie dobrze:) wiec pomalu, jakbym narzucil sobie od razu 10pow tez bym nie wyrobil. Zacznij od 3:) albo jak nie bd dawal rady nawet od 1:) nic sie nie stanie:) tak czy siak masz wtedy 3pow w jednym trisecie robisz 5 trisetow masz 15pow zle nie jest:) plecy spompuje nawet taka smieszna ilosc:) na spokojnie..wszystko
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez rafimoc » 3 Kwiecień 2010, o 16:34

    a i co do tych przedramion, rodziel je troche.

    zrob 2 cwiczonka na spompowanie i 2 na sile chwytu bo wnioskuje ze robisz je tylko raz w tyg:)

    Wtedy tak to by wygladalo:
    Trzymanie sztangi na czas 3 serie
    Zwis na drazku z obciazeniem 3serie
    Uginanie stojac nachwytem 3-5serie
    Uginanie podchwytem 3-5 serie

    Z tym ze uginanie nachwytem progresja/regresja, podchwytem duza ilosc pow.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez lMathew » 3 Kwiecień 2010, o 16:41

    Drążek będę działał jak mówisz ;)

    Triceps przetestuje ;)

    Co do przedramion to zastanawiałem się trochę nad tym. Nie wiem czy nie zrobić tak: razem z MC zrobić trzymanie sztangi na siłę chwytu a z kolei przy łapach zrobić na wygląd/pompę?
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez rafimoc » 3 Kwiecień 2010, o 16:45

    nie wypali wierz mi, probowalem po MC trzymanie sztangi na czas.. 220 wypadlo z rak...a chcialem isc 280 nie ma szans.

    Po prostu walnij najpierw na sile chwytu pozniej na spompowanie, wejdzie przyzwoicie:) ja robie 2x w tygodniu to sobie porozdzielalem w dzien co mam MC wale na spompowanie, a w dzien bez MC jade sile chwytu i jest godnie:) 250kg trzymalem 20sekund nachwytem, wiec tak mi sluzy:) sprobuj
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: lMathew - od wieszaka do szafy %-)

    Postprzez lMathew » 3 Kwiecień 2010, o 21:12

    3 kwietnia 2010r.

    Dzień6.

    Bez treningu. Nie ma co dużo pisać - odpoczywałem, sprzątałem, jadłem - ot cały dzień ;) Do tej pory czuje lekkie zakwasy w łapkach, nogi też wczoraj troszkę zmęczyłem, więc tydzień jak najbardziej pozytywnie ;)

    Aby do przodu ;)
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.