Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez Tobiasz » 4 Kwiecień 2010, o 15:02

    Witajcie , jestem Tu nowy więc proszę o wyrozumiałość....
    Więc tak , mam zamiar wszamać shock therapy 1008g + storm 834g , no i właśnie zastanawiam się czy opłaca mi się do tego cyklu dołożyć aminokwasy universal uni liver 500 tab , lub inne do 100zł i węglowodany które akurat posiadam (PVL Vextrago 2kg) .No i tylko jeszcze zaznaczę że to będzie mój drugi cykl wcześniejszy był 6 miesięcy temu z Animal Pumpa i N.O. PlasmaCore z którego byłem bardzo zadowolony.
    Tobiasz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2010, o 14:06
    Data urodzenia: 08 01 1992

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez Kwachu » 4 Kwiecień 2010, o 15:05

    Koelgo mało informacji o sobie podałes:
    Przemiana materii-dieta? Jest?

    Uni Liver= białko takei jak w proszku.
    Zainwestuj w inne aminy.

    Vextargo jest OK, choc polecam bardziej vitargo jest pewniejsze
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez Tobiasz » 4 Kwiecień 2010, o 15:32

    Przemianę materii mam słabą , moja dieta raczej nie powinienem nazywać tego dietą , bo staram sie tylko jeść regularnie i dużo ....
    Ale jak na razie nie miałem problemu z przybieraniem na masie.
    A co do aminokwasów to chyba wezmę Universal EAA Nitro 1029 g .
    To podam przykładowe dawkowanie tych suplementów i proszę o ewentualne rady i zmiany ... :)
    Dzień z treningiem :
    Storm na czczo (ok. 10-12 godzin odstępu między poranną a potreningową porcją Storma)
    Shock i vextrago 30 min przed treningiem(Vextrago także podczas treningu)
    Bezpośrednio po treningu EAA Nitro, po 30 minutach od wypicia eaa nitro Storm
    Dzień bez treningu :
    Storm na czczo (ok. 10-12 godzin odstępu między porcjami)
    Storm po południu
    Tobiasz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2010, o 14:06
    Data urodzenia: 08 01 1992

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez Kwachu » 4 Kwiecień 2010, o 15:59

    Tobiasz - skoro nie masz diety to branie jakichkolwiek suplementów mija się z celem.
    Weź się za dietę .
    Aminokwasy Universala odpuść sobie

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez Tobiasz » 4 Kwiecień 2010, o 18:02

    Okej Dzięki.
    Tobiasz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2010, o 14:06
    Data urodzenia: 08 01 1992

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez X-Share » 4 Kwiecień 2010, o 20:50

    ja powiem tak , na 1 cykl powinieneś dać mono z olimpu albo vitalmaxa..
    nie powiedziałeś co miałeś na 1 a już bierzesz poważne armaty na 2
    nawet nie wiem jaki masz staż a to wszystko się liczy , wiadomo dieta to podstawa
    bez diety nie ma nic..
    Ćwicz bez niczego na sucho (ważne!) z dietą dopracowaną jak najlepiej,ubytki możesz uzupełnić gainerem.. jeśli zauważysz że już nic Ci nie rośnie weź sobie na spoko krete z olimpu i możesz glutaminke np dokupić
    pozdro

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Image
    X-Share
    Plutonowy
     
    Posty: 146
    Rejestracja: 28 Marzec 2010, o 12:47
    Miejscowość: Olsztyn
    Pochwały: 12
    Data urodzenia: 14 02 1991

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez Tobiasz » 4 Kwiecień 2010, o 21:59

    Mój staż to 15 miesięcy , na pierwszy cykl brałem Animal Pumpa i N.O. PlasmaCore .
    Wiem że nie powinno sie brać silnych supli tak szybko , ale jadłem kiedyś cm3 z Treca i nie podziałał na mnie w ogóle , rosłem i bez odżywek no ale chciałem nabrać szybko siły i masy i zainwestowałem w Pumpa i PlasmaCore.Wiem że dieta jest najważniejsza ale na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie uzupełniac jej w 100 % , ale będę sie starał :)
    No i tylko teraz nie wiem czy mój pierwszy cykl będzie miał wpływ na to jakie teraz będę musiał suple zakupić .... a mianowicie chodzi o mocne , słabe czy dać sobie na razie spokój s suplami i jechać na diecie i ewentualnie uzupełniać ją jak napisałeś gainerem.
    I dzięki za pomoc :)
    Tobiasz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2010, o 14:06
    Data urodzenia: 08 01 1992

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez X-Share » 4 Kwiecień 2010, o 22:14

    Tobiasz napisał:Mój staż to 15 miesięcy , na pierwszy cykl brałem Animal Pumpa i N.O. PlasmaCore .
    Wiem że nie powinno sie brać silnych supli tak szybko , ale jadłem kiedyś cm3 z Treca i nie podziałał na mnie w ogóle , rosłem i bez odżywek no ale chciałem nabrać szybko siły i masy i zainwestowałem w Pumpa i PlasmaCore.Wiem że dieta jest najważniejsza ale na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie uzupełniac jej w 100 % , ale będę sie starał :)
    No i tylko teraz nie wiem czy mój pierwszy cykl będzie miał wpływ na to jakie teraz będę musiał suple zakupić .... a mianowicie chodzi o mocne , słabe czy dać sobie na razie spokój s suplami i jechać na diecie i ewentualnie uzupełniać ją jak napisałeś gainerem.
    I dzięki za pomoc :)


    cd tych 15 miechów , to musisz sobie odpowiedzieć szczerze na pytanie ile tak porządnie przetrenowałeś bez przerwy , jedząc bardzo rozsądnie ( bez używek , czy fast foodów).
    Heh no sorry ale Trec to za przeproszeniem gówno..
    ubytki w diecie uzupełnisz gainerem jeśli Ci brakuje , proponuje kupować produkty np. w biedronce (tanio):D:D serki wiejskie mniam :P:P
    1 cykl powinieneś wymazać z deka.. ,bo zaczyna się od najprostszych form kreatyny czyli 1mono
    2 jabłczan 3 stack , Ty zaczynasz od końca :PP

    jeśli aż tak bardzo chcesz odżywek to tylko Mono z Olimu lub vitalmax
    no i oczywiście najlepszy gainer na rynku MONSTER MASS z biogenixa na uzupełnienie braków...
    teraz nie wiem czy opyla Ci sie kase wydawać ale możesz próbować z mono.. tyle że maxa na pewno nie osiągniesz bez dietki...

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Image
    X-Share
    Plutonowy
     
    Posty: 146
    Rejestracja: 28 Marzec 2010, o 12:47
    Miejscowość: Olsztyn
    Pochwały: 12
    Data urodzenia: 14 02 1991

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez GIGNFR78 » 4 Kwiecień 2010, o 22:18

    To lepiej z Vitalmaxa. Zacznij od słabych produktów. Ja zaczołem uzywac kretke po paru latach treningów.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: SHOCK THERAPY 1kg +STORM 756g

    Postprzez Tobiasz » 4 Kwiecień 2010, o 22:35

    No masz rację ,ale każdy popełnia błędy :)
    Dostosuję się do waszych rad i mam nadzieje że będzie lepiej.A co do 15 miesięcy mojego stażu to i tak jestem bardzo zadowolony z tego co osiągnąłem , bo zaczynając przygodę z siłownią miałem 28 w obwodzie bicepsa a warzyłem 54 kg , więc chyba nie jest źle , no i nie ominęły mnie dość częste imprezy ... co nie szło w parze z treningami .... xDDD
    Dzięki za konkretne odpowiedzi :)
    Tobiasz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Kwiecień 2010, o 14:06
    Data urodzenia: 08 01 1992

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron