Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez Bilon » 1 Maj 2010, o 21:20

    Nie...Jak zacząłem ćwiczyć to byłem gruby jak świnia, pełno fatu , nadwaga...Doszedłem do tego, że BMI prawie mieści się w normie, troche cm ubyło kg też...redukuje się dalej...Jak zgubie 15 kg jeszcze to zacznę myśleć o sile i masie...A co do tego gainera to od chłopaka siostry mam przepis - on miał po tym dość duże efekty ale też dużo ćwiczył i dietka była...
    Zresztą podobne widziałem na forum w dziale Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Edit: Efekty? Nie zrobiłem masy jeszcze, ale wiem jak ją zrobić - podstawa to dieta na masę z dużą zawartością białka oraz trening siłowy...
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez pinoo » 1 Maj 2010, o 21:25

    aha moj przypadet jest inny mam prawie 190 cm i waze 75 kg mam szybka przemiane ,i chodz jem duzo i czesto to i tak nie przytyje ... ... zrobie sobie tego Swpomagacza ;] Zobaczymy ...
    pinoo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 38
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 11:41
    Miasto: Dalachów
    Data urodzenia: 20 09 1989

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez Kwachu » 1 Maj 2010, o 21:47

    K... jak czytam te postyw niektórych działach to mni sztrzela, odbiera mi checi zeby cos napsiac.
    Nowi fachowcy w dziale doradzają, mimo ze sami mają problem z trzymaniem diety bo wolą, se pie... gainera, bo kto by przygotował im pożadne jadlo? Przeciez mamy nie ma w domu.

    pinoo - zasada prosta albo ułozysz dietę, bedziesz trenował i spał jak suseł albo przezuć sie na szachy, Trzymaj sie tego co pisze i czekaj na efekty !!!
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez Bilon » 1 Maj 2010, o 21:50

    Widzisz kwachu...Niektórzy chcą wszystko szybko i od razu...Do kulturystyki trzeba mieć pasje a nie że poćwiczę miesiąc - dwa i chce wyglądać jak najlepszy kulturysta świata...
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez pinoo » 1 Maj 2010, o 21:59

    przeciez ja niechce byc jak to napisales "poćwiczę miesiąc - dwa i chce wyglądać jak najlepszy kulturysta świata..." mi tylo zalezy aby cwiczyc ... sile mam sylwetke tez mam bo w miescie nie mieszkam mam zawsze guzo silowej pracy nawsi .. tylko ze je3stem szczuply...

    Co do diety to staram sie jesc duzo i same wqartosciowe posilki Ale tak jak pisalem mam duzo na glowie i szylko spalam to co zjadlem .. i jestem szczuply..


    ps . Niechce byc m.pudzian tylko zwyklym dobrze zbudowanym chlopakiem ..ze mi nikty nie powiedizal "ale ty chudy jestes "
    pinoo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 38
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 11:41
    Miasto: Dalachów
    Data urodzenia: 20 09 1989

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez pinoo » 1 Maj 2010, o 22:03

    sorki za jakosc pisania ale zmeczony jestem i sie zezloscilem czytajac ".Niektórzy chcą wszystko szybko i od razu...Do kulturystyki trzeba mieć pasje a nie że poćwiczę miesiąc - dwa i chce wyglądać jak najlepszy kulturysta świata..."
    pinoo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 38
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 11:41
    Miasto: Dalachów
    Data urodzenia: 20 09 1989

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez pinoo » 1 Maj 2010, o 22:07

    mam nadzieje ze mnie zrozumiecie ... ze wcale nie jest fajnie jak jestes chudu
    pinoo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 38
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 11:41
    Miasto: Dalachów
    Data urodzenia: 20 09 1989

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez Kwachu » 2 Maj 2010, o 08:50

    pinoo - podałem Ci całą diete na tacy, to czy skorzystasz, czy tez bedziesz dalej rozczulał sie jaki ty to biedny zalezy od Ciebie.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez pinoo » 2 Maj 2010, o 11:53

    no teraz twoja wypowiedz motywuje mnie ;] Dzieki Bardzo
    pinoo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 38
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 11:41
    Miasto: Dalachów
    Data urodzenia: 20 09 1989

    Re: jestem Chudy i zle mi z tym ...

    Postprzez Night_Wolf » 4 Maj 2010, o 09:58

    Jakby nie było dieta jest tak naprawde najważniejszym czynikiem dzięki któremu można uzskać efekty nazwyjmy to w cudzysłowiu ''szybko" albo może być czynikiem który nie pozwoli nam się rozwijać mimo katorżniczych treningów.
    Ja jak zaczynałem trening miałem 184cm przy wadze 70kg w pewnym momencie doszłem do 120kg ale to było dużo masy tłuszczowej,wynikiem nie przemyślanego jedzenia co popadnie byle dużo,plus gainery wysoko weglowodanowe.Chciałem być DUŻY i byłem,ale zero rzeżby nic.Poprostu zlany kloc.
    Zbiłem wage i to mocno bo o 35kg.I teraz mimo czuje się swietnie,jest siła,szybkość i kondycja a do tego widoczna separcaji poszczególnych grup mięśniowych.Ale musiałem psychicznie zmienić swoje myślenie o treningu,jedzeniu,i samym sobie.
    Awatar użytkownika
    Night_Wolf
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 13 Kwiecień 2010, o 09:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 24 02 1985

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron