Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • hmbolon

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: hmbolon

    Postprzez Maciej0701 » 8 Styczeń 2010, o 12:00

    daruj se hmb jakiekolwiek szkoda floty lepiej przyłoz sie do diety
    Maciej0701
    Generał brygady
     
    Posty: 3931
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 17:00
    Pochwały: 12
    Miasto: TOLEDO
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: hmbolon

    Postprzez pera » 8 Styczeń 2010, o 12:02

    @Kwachu
    Ja tylko porównałem HMB do Mono! nie napisałem żeby zaczął brać od razu kete.
    Jeżeli jesteś przedsiębiorczym człowiekiem i chcesz zacząć już dziś budować swój własny biznes, to zapraszam Cię na stronę. Zobacz filmik i zapisz się. Skontaktuję się z Tobą.
    http://studiaservaq.instapage.com/
    pera
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 608
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 14:44
    Miejscowość: Podlasie
    Pochwały: 20
    Miasto: Sokółka
    Data urodzenia: 11 09 1992

    Re: hmbolon

    Postprzez Kwachu » 8 Styczeń 2010, o 12:06

    Proponowac mozna cos jak się wie więcej o koledze.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: hmbolon

    Postprzez pera » 8 Styczeń 2010, o 13:07

    Przeczytaj to co napisałem!
    Jeżeli jesteś przedsiębiorczym człowiekiem i chcesz zacząć już dziś budować swój własny biznes, to zapraszam Cię na stronę. Zobacz filmik i zapisz się. Skontaktuję się z Tobą.
    http://studiaservaq.instapage.com/
    pera
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 608
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 14:44
    Miejscowość: Podlasie
    Pochwały: 20
    Miasto: Sokółka
    Data urodzenia: 11 09 1992

    Re: hmbolon

    Postprzez Topol1993 » 8 Styczeń 2010, o 20:51

    Tylko ja mam taki maly problem bo mam prawie 17 lat i 170 cm wzrostu troche niski jak na moj wiek :/
    Topol1993
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 18:01
    Data urodzenia: 06 04 1993

    Re: hmbolon

    Postprzez Xam@toloN » 9 Styczeń 2010, o 21:14

    wcale nie mało przecież nie wszyscy maja 1,80 cm wzrostu wszystko zalezy od genetyki...
    Awatar użytkownika
    Xam@toloN
    Starszy kapral
     
    Posty: 83
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 19:08
    Miasto: Sucha Beskidzka
    Data urodzenia: 22 03 1992

    Re: hmbolon

    Postprzez spaler » 20 Luty 2010, o 00:34

    Ja od jakiegoś czasu używam hmb.Kończy mi się opakowanie i w tym momencie pojawia się pytanie.Za 3tygodnie zaczynam następny cykl z kreatyną,a chciałem do tego dorzucić argininy.Doczytałem się opinii że zbyt duże dawki argininy nie są najkorzystniejsze dla organizmu.W przed treningowcu mam argininę,jakbym dorzucił ten hmbolon-mógłbym sobie darować kupienie samej argininy,odpadł by mi problem z dokupieniem samego hmb i miałbym trochę jabłczanu kreatyny w tym hmbolonie żeby wzmocnić efekt Green MAGnitude które planuję użyć na cyklu.
    Odradzacie ten produkt tylko dlatego że hmb ma wątpliwej korzyści działanie w stosunku do ceny-czy konkretnie ten produkt jest sam w sobie nie specjalnej jakości?(mam na myśli hmbolon-hmb,arginina,jabłczan kreatyny w jednym)?
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: hmbolon

    Postprzez devil'sGift » 20 Luty 2010, o 03:03

    za wcześnie kolego na suple, zdecydowanie za wcześnie. Możesz jeszcze bardzo dużo z diety wyciągnąć.
    spaler co do argininy to bym wykorzystał ta w stacku przed treningowy jako porcja w dnień, a w tabletkach np. Argi power olimpa łykał bym na noc. sam tak robię. Po pierwsze doskonały antykatabolik, po drugie pomaga transportować substancje odżywce ( rozszerza naczynia krwionośne i włókna mięśniowe) po trzecie stymuluje przysadkę mózgowa do wydzielania hormonu wzrostu który wydziela się właśnie w nocy podczas snu. HMBolon jak dla mnie do pieca. HMB trzeba bardzo długo stosować aby przynosił jakieś efekty. Sprawdza się najlepiej jako antykatabolik ( szczególnie w okresach redukcji wagi), ale jak dla mnie szkoda na niego kasy.
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: hmbolon

    Postprzez Kwachu » 20 Luty 2010, o 08:13

    spaler - chyab tobie podawałem dawkowwanie w twoim temacie 3x3g i będzie OK
    HMB - cena do efektu = nei opłacalne
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: hmbolon

    Postprzez devil'sGift » 20 Luty 2010, o 11:18

    najlepsza odpowiedzią na HMB jest to że największe i najlepszy firmy produkujące suple nie maja w swojej ofercie HMB. W sklepach chyba tylko opimpu i trecka stoją, a no i hi-teca jeszcze widziałem ( ale od tego syfu to z dala się trzymam)
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron