Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • ciekawy zestaw

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    ciekawy zestaw

    Postprzez devil'sGift » 10 Grudzień 2010, o 00:51

    Zrobiłem oddzielny temat żeby nie włazić w tamten.
    tak jak chcieliście, dokładnie opisze co i jak;];]

    a wiec tak, mamy:
    1. 100% Whey Protein Complex z firmy Olimp - biorę ok 2 razy dziennie do uzupełniania braków. Smak 8/10 czekolada, rozpuszczalność 8/10. Całkiem nie złe białko. Kupowałem po 40 zł za kg więc naprawdę nie drogo;];]
    2. Gainerator Olimp - raz dziennie jako zastępnik posiłku na uczelni.Porcja ok 120-130gr Po prostu już mi się więcej pojemników z jedzeniem nie mieści do plecaka a nie będę ze sobą lodówki nosił. Co do samej odżywki, to całkiem smaczna, problemów przy niej zero, nie zapycha, ale bez szału. Gainer jak Gainer
    3. Crabo Nox Olimp - chyba jedno z lepszych jaki piłem. Ważne że nie chce mi się po nim spać, jak to bywało w przypadku niektórych. Bardzo smaczne i niedrogie. Dodatek argininy niestety śladowy.
    4. Xtreme 3 R z FA - chyba do tej pory najlepsze aminy jakie pijałem po treningu. Niektórzy stawiają je na równi z PW z Controled Labs, i coś w tym chyba jest. Wyraźnie odczuwalna lepsza regeneracja po treningowa. W smaku razem z carbo bardzo smaczne. Dobre dawki wszystkiego ( o ile oczywiście jest tam w środku to co na etykiecie), trochę drogie, jednak kupowałem po 120zł więc wyszło całkiem ładnie za 45 porcji. szczerze polecam ten produkt
    5. Antytkatabolix FA - konkurencja dla Olimp BCAA Xplode. Proporcje troche lepsze. Smak gorzkawy, jeżeli ktoś takiego nie lubi to sporo carbo trzeba dodać żeby nie raził smak.
    6. Amino 6600 FA - całkiem nie głupie aminki. 2gr białka w tabletce wydaje się spora dawką;] dodaje jako uzupełnienie w białko posiłków, kiedy nie uda się tego zrobić normalnie.
    7. monohydrat Inkosport - jedyne mono które naprawdę sobie chcwale;];] jest naprawde spoko.
    8. CytoNox + CytoCell z Cytogenix - dobre bo darmowe, jak jest to spróbuje, zobaczymy co będzie. Jedni bardzo chwalą, inni mówią że do niczego. Sam spróbuje to ocenie;] Na razie wypiłem jedną porcje Cytocell'a - rozpuszczalność 10/10, smak 9/10, Cytonoxa jeszcze nie jadłem (ale cudów się nie spodziewam, bardziej się przy nim nastawiam na wsparcie w działaniu cytocella), więc nic wam o nim nie powiem, a zbiera się na to że dopiero w poniedziałek go przetestuje bo trochę mnie przeziębienie połamało i do poniedziałku rest.
    9. M-Stack Animal - wersja na rynek amerykański więc troszkę pewniejsza niż ta normalnie sprzedawana u nas. Koledze z paczki ze stanów zostało to oddał po kosztach, a mi się jako dodatek do PCT bardzo przyda.
    10. Testostero Grow HP z Ultimate - jeden z lepszych buzerów teścia na rynku, pewna firma, dobry skład i dostałem we w miarę przystępnej cenie ok 120zł. Niezbędny przy PCT
    11. TCM Olimp - dobry sprawdzony jabłczan kreatyny. Co tu się dużo rozpisywać. Jadłem go parę razy zawsze było okej;]
    12. Argi Power Olimp - dobra argininka;];] już któreś opakowanie szamam. zawsze ładnie pompuje;];]
    13. Taurine Olimp - doskonała rzecz po treningu...
    14. Animal PAK - nie wiem czemu, jakich bym witamin nie jadł i tak wracam zawsze do starego dobrego A PAKA. chyba go po prostu lubię. Czuje się po nim dużo lepiej niż po innych witaminach, nie odczuwam, aż tak zmęczenia itp. Co prawda nie wiem czy to sprawa zawartości A Paka czy mojej głowy, ale skoro pomaga to biorę;];]


    Teraz co do dawkowania.
    O białku, aminach całodniowych i gaineratorze napisałem wyżej.
    Cała reszta następująco:
    dzień treningowy
    rano TCM 4 caps + Animal Pak 1 szasz + M-Stack 1 sasz + Testostero Grow HP 3caps ( tak wiem sporo tych tabletek do łykania, ale takie życie)
    przed treningiem: cytonox + argi power 3gr
    w trakcie trenigu popijam sobie taką mieszankę: ok 100gr Carbo + 11 gr Antykatabolix + 5 gr mono
    po treningu cytocell + carbo 60gr + xtreme 3R + tauryna 3 gr
    na noc: 3 caps testostero Grow HP
    dzień nie trenigowy
    rano j/w
    po południ cytocell
    na noc j/w

    działanie cytonoxa opisze jak tylko spróbuje;];]
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez cooler_102 » 10 Grudzień 2010, o 09:28

    Amino 6600 FA - jakies inne odczucia co do tego produktu? jest to kompleks amin okwasow z bcaa w skladzie ;) i ma 5 gram bialka z tego co czytam a nie dwa ;)

    mono z inko bierzesz juz drugi raz jak sie nie myle? dalej daje rade? hmmm...

    CytoNox + CytoCell z Cytogenix - i tu obiektywnej opini sie nie doczekam chyba, bo jak cos jest za darmo to i tak jestesmy zadowoleni ;) aole napisz jak wezmiesz juz kilka porcji.'

    M-Stack Animal - hmmm:) jako antykatabolik go bierzesz czy przed trenem?? patrzac na sklad i zastosowanie fajnie sie prezentuje :) ale to nie dla mnie jeszcze ;)

    Testostero Grow HP - kolejny buzer tescia? ile ty tego jesz ? :)

    tcm no racja. a ta aginina jak tam, porownanie masz z aakg na pewno. argi lepsza? jak dawkujesz ja??

    a tauryne bierzesz prozdrowotnie czy w jakim celu? do lepszego przyswajania krety??

    A no patrz opisales dawkowanie ;) :Phehe
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez rafimoc » 10 Grudzień 2010, o 09:43

    TCM z Olimp mnie osobiscie rozrywalo silowo:) tez polecam.

    co do reszty sie nie wypowiadam.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez Lord » 10 Grudzień 2010, o 09:58

    CytoNox + CytoCell ten zestaw już czeka na mnie jak tylko będę w pełni zdrowy to jadę na nim to zdam relacje :D

    na treningu i po wychodzi Ci 160g carbo nie za dużo?
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez cooler_102 » 10 Grudzień 2010, o 10:06

    jadlem cm3 treca i zadowolony bylem. mam w domu 420 kapsow TCM z olimpu Rafal ale leza i czekaja ;)
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez Diablo 88 » 10 Grudzień 2010, o 11:49

    Jak juz piszesz Cooler o Trec CM3 to napisz jak dawkować bo za jakis czas też będo ją spożywał :)
    Trening mam pon,śro,piąt i myslelem zeby brac tak:
    Dt 3x3 30min przed treningiem,po treningu i na wieczor
    DNT 2x3 rano na czczo,na wieczor
    Pozniej dawke podniesc do DT 3x4 a DNT 2x4
    PS:Mysle czy jesc ja codziennie tz: od Pon do Piątku razem z DT i DNT a sobote i niedziele odpuscic?czy tez jesc w sobote i niedziele...
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez cooler_102 » 10 Grudzień 2010, o 11:58

    ja jadlem tak
    dt 3 kaps rano naczczo, 3 kaps przed trenem i trzy pod wieczor tzn po posilku potreningowym jakas mala godzine
    dnt 3 kaps rano naczczo i trzy po poludniu.
    tez podnioslem do 4 kapsow w polowie "cyklu"

    nie odpuszczaj na weekend, po to sie bierze w dnt zeby stezenie krety utrzymywac w organizmie, a tak dwa dni suche bedziesz miec...
    pewnie masz 180 kapsow i ci szkoda? ;) mialem 360 i sredni cykl wyszedl ale zadowolony bylem
    masz silke u siebie to dlaczego nie cwiczysz np w soboty a niedziela tylko dnt ? ;)
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez devil'sGift » 10 Grudzień 2010, o 12:14

    oj cooler zasypałeś mnie pytaniami ale po kolei;]
    1. odczucia co do amino 6600... hmm czy ja wiem, aminy jak aminy i maja chyba 2,5 gr białka w tab. napewno nie 5, 5gr maja w porcji czyli 2 tabs;] ;];]
    2. co do mono z inko to miałem naprawdę sporą przerwę w kreatynie ( przynajmniej jak dla mnie) bo ponad 4 miechy. Jak zauważyłeś sposób stosowania tego mono jest dość specyficzny, czyli jako zabezpieczenie a kataboliczne podczas treningu;] myślę ze da radę wyśmienicie;];]
    3. cytocell i cytonox zobaczymy co będzie, ale jak mówiłem szału się nie spodziewam szczególnie po noxie;] jednak w zestawieniu z całością efekt może być nie najgorszy.
    4. biorę go rano, bardziej jako środek niwelujący skutki brania teścia czyli typowy dodatek do PCT. Raczej nie jako a katabolik
    5. co do buzera teścia to niestety jest wskazany bardzo po szaleństwach z saa;];]
    5. lepiej mi wchodzi ta olimpowska niż AAKG treca. 3 gr - 4 gr i jest ok;];]
    6. tauryna z 3 powodów. po pierwsze działa wspomagająco na wątrobę, po drugie tak jak napisałeś poprawia przyswajanie kreatyny ( i nie tylko) , po trzecie pomaga w regeneracji

    Lord 160 gr carbo z tym że ok 1.5 h treningu na naprawdę sporych obrotach + 20- 30 min aerobów po treningu przepale te carbo. Jeżeli będę widział ze jest za dużo to zmniejszę;d

    Diablo88 co do dawkowania TCM to polecam 2x po 4gr i naprawdę daje rade.
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez cooler_102 » 10 Grudzień 2010, o 12:56

    musialem troche cie pomeczyc :)

    no to sie wyjasnilo dosyc duzo ;) o to mi chodzilo.
    A pozwol, ze zapytam, jakas bombka teraz byla?? ;) tak patrzylem na ilosc tego tescia i pomyslalem o tym, ale na forum nic nie wyczailem, ze cos idzie z saa ;]
    no juz myslalem, ze z ta tauryna to z czym innym wyskoczysz ;) tak myslalem.
    a ilosc carbo jakos mnie nie dziwila, bo kawal miesa masz a przy wysokich obrotach troche tego trzeba wtloczyc jednak ;)

    a co do TCM to one sa po 1250 w kapsie chyba nie? 3kaps x1,25=3,75 >>> 4kaps x1,25=5 g
    ni w d... ni w oko ;) nie ma 4g w porcji Michał wiec? :D hehe sory za spam;)
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: ciekawy zestaw

    Postprzez Diablo 88 » 10 Grudzień 2010, o 13:02

    Nie nie mam 360 kaps ;) 180 jest nieoplacalne...Niecwicze w weekendy bo mam treningi 3 razy w tygodniu i rozlozylem na pon,sr,pt i tyle wystarczy bo sie zajade i co bedzie...Dzis koncze 1 tydzien FBW s.p i powiem wam ze jest dobeze tylko teraz od nastepnego tygodnia dorzucam po seri na male i na duze a za 2 tygodnie jeszcze jedna ale tylko na duze i bedzie gites.Ogolem nogi dostaja dobry wpier... na tym treningu ale to chyba przez to ze ich nigdy nierobilem ;)

    PS: Jeszcze rozpatrze jak ta kretke brac,troche czasu jest ale juz niemoge sie doczekac :)

    Jeszcze edit bo zle napisalem i mozecie niezrozumiec. Mam 360kaps TCM :D
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.