Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez damian350z » 23 Styczeń 2011, o 01:12

    NightKing napisał:yhym czyli posiłek to wg ciebie nie uzupełnienie diety ?
    faktycznie wiedzy praktycznej z zakresu wpierdalania proszku zamiast posiłku nie posiadam
    ale u Ciebie widzę brak wiedzy z zakresu dietetyki co jest rażącym błędem jak na 2 letni staż

    jak ktoś pisze "przyjeb konkretną dawkę" to raczej nie ma na myśli 70-80g

    damian350z napisał:opd kiedy gainera sie bierze jedną porcje na dzien??

    ...od kiedy ma się poukładanie odżywianie


    jak ktoś pisze "przyjeb konkretną dawkę" to raczej nie ma na myśli 70-80g

    3 razy dziennie taka dawka to jest juz konkretna dawka

    Jak stosować MASS XXL?
    Zalecana dawka dzienna to około 150g - 280g.

    Preparat należy stosować najlepiej w dawkach podzielonych 3 - 4 razy dziennie po 50g - 70g preparatu. Jednorazową porcję należy dokładnie rozmieszać z 250 ml mleka lub wody używając do tego shakera lub miksera (jedna łyżka stołowa to ok.15g preparatu).

    W dni treningowe:
    Jedna porcja zalecana jest 1,5 godziny przed treningiem, druga do 0,5 godziny po treningu.
    Pozostałe porcje najlepiej spożywać pomiędzy posiłkami.
    W dni nietreningowe:
    3 - 4 razy dziennie pomiędzy posiłkami.

    poczytaj tez co pisza w innych dobrych gainerach podzilone na 3-4 porcje dziennie i wg mnei tak jest lepiej niz wziąc wszystko na raz ogarnij chłopie temat
    damian350z
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 508
    Rejestracja: 3 Luty 2010, o 15:45
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 18 03 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez NightKing » 23 Styczeń 2011, o 01:23

    jakby napisali "spożywaj od 10 do 12 razy dziennie, nie jedz nic tylko nasz produkt to zrobisz super masę" to też byś uwierzył ?
    podkreślam jak masz poukładanie odżywianie to nie trzeba 3-4 razy dziennie, tylko wystarczy raz na 2-3 dni jak ci się ryż skończy i musisz zjeść kanapki (albo jakaś inna wymyślna sytuacja np porwali cie kosmici i nie masz ze sobą jedzia, wtedy walisz gainera)
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez damian350z » 23 Styczeń 2011, o 01:27

    jak jest poukładan dieta to wogule nie trzeba gainera jezeli jest ułozona to ja bym własnie wybrał tą wersie brac w róznych porach dnia 3 porcje niz jedną na raz

    a kto tu mówi o tym ze gainer zastepuje posziłek z psotów w tym temacie na pewno ja nic z tego nie pisałem
    damian350z
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 508
    Rejestracja: 3 Luty 2010, o 15:45
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 18 03 1994

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez Kwachu » 23 Styczeń 2011, o 09:41

    Mam do was prosbe jesli nie macie o czymś pojęcia to się nie wypowiadajcie, ja już odpusciłem bo nie mam sił wam tłumaczyć po sto razy ze te gainery a nie nadają.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez damian350z » 23 Styczeń 2011, o 11:32

    kwachu jak nie dają rady masz na mysli mutanat i mass xxl na forum wielu własnie mutanta poleca co go mass xxl osobiscie go sprawdziłem przy robieniu masówki dieta + mass w tydzien 4 kg przytyłem i później tez go brałem ale juz mniej wiec taki efekt to nie byle co

    bez diety gaienry sa nie potrzebne szkoda marnowac kasy ale z dietą mozna sie podziewac dobrych efektów
    damian350z
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 508
    Rejestracja: 3 Luty 2010, o 15:45
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 18 03 1994

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez cheadelbob » 23 Styczeń 2011, o 11:50

    No to teraz mi daliście ;D
    Dzięki, ale już się pogubiłem... Chciałem po prostu w sobie polepszyć formę i co nieco poprawić wyniki itp.
    Myślałem że jak ułożę dobrą dietę na jakieś 3 tyg to z Mutantem dał bym rade coś osiągnąć, teraz już sam nie wiem...

    Według jednego to nie ma sensu robić połowy cyklu, a według Damiana jest sens.
    Kilka osób mi polecało coś takiego, jak pytałem kolegi jak on dawkował Mutant mass itp, to mówił że w ferie miał dobrą diete jadł dużo i odżywke ciskał na siłowni pracował pełną parą i w te 3 tyg 2kilo do przodu zyskał..

    Co do tego Stacka przed treningiem w końcu jest sens go kupować?
    Z tego co wnioskuje po waszych postach, to chyba nie... Nie chce być tak jak by uzależniony od niego, czy to nie będzie tak że jak zacznę go brać już teraz to potem dopiero zacznie się problem, organizm będzie chciał dużo więcej dawki niż normalnie itp.?

    Chciałem sobie tylko poprawić wyniki i troche przybrac, a zostalem zmieszany z blotem :(
    cheadelbob
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 22 Styczeń 2011, o 13:40

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez cheadelbob » 23 Styczeń 2011, o 12:07

    Oczywiście dietę mógłbym ciągnąć dalej, ale na pewno już nie taką jaką bym miał w ferię...
    Szkoła obowiązki to nie było by takie proste, ale dał bym rade co nieco przygotowywać ;)
    cheadelbob
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 22 Styczeń 2011, o 13:40

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez devil'sGift » 23 Styczeń 2011, o 12:24

    a ty chcesz przez 2 tygodnie ferii 10 kg przytyć, bo myślisz jak potrenujesz 5x w tygodniu to urośniesz... człowieku na masę się latami pracuje a nie na feriach... i nie odżywkami a jedzeniem. Wy wszyscy myślicie że jak się odżywek najecie to ogromnie urośniecie a taki ch**... nie nie jest o tak sobie wziął i urósł... trzeba na to ciężko pracować i przede wszystkim JEŚĆ a nie odżywki wciągać.
    I powielam prośbę Kwacha jak nie macie pojęcia o podstawowych rzeczach to się nie udzielajcie...
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez Kwachu » 23 Styczeń 2011, o 12:33

    Przestancie pisac bzdety ze przytyliście 4kg bo w tym nie ma nawet kilograma masy mięsniowej, moje zdanie znacie nei ma gainera na rynku który faktycznie nadaje sie do zamiany posiłku, jelsi chcecie to pisałem wam recepte jak takiego stworzyć.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Pomoc, Mutant Mass i Stack przed treningowy.

    Postprzez Michał » 23 Styczeń 2011, o 13:59

    cheadelbob napisał:Mam zamiar zrobic w te 3 tyg duzo pracy ;)

    3 tyg to kropla w morzu :)

    cheadelbob napisał:To jedyny okres w ktorym bede mial czas na dobor i zrobienie dobrych posilkow itp.



    okres szkoly to najlepszy czas na diete moim zdaniem. Przerwa co 45 min gdzie mozna cos zjesc. W domu robisz posilki, pakujesz to pudelek i masz zarcia ze hej ;)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.