Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • POBIJ REKORD

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 13 Luty 2011, o 20:58

    Jest wiele ciekawych filmów na YT proszę następny pompki na poręczach
    http://www.youtube.com/watch?v=-Hja8_tES9k
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 13 Luty 2011, o 21:49

    Skoro już o poręczach to może wrócę do tytułowej stronki a na niej:
    Strong Man Adam 20 lat i 115kg wagi
    i amator Marek 46 lat i 75kg wagi,wielka przepaść we wszystkim a wynik taki sam.
    http://www.pobij-rekord.pl/Na-poreczach ... 7,dz_typ,1
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 13 Luty 2011, o 21:59

    hehe troche Cie ponioslo:) jakies stare filmy wygrzebales.

    Adam aktualnie 130kg i wycisk na barki 155kgx6, lockout klatkowy 210x15:)) na poreczach tez juz 90kg smignie - wiec nie boj zaby. Prowadze go do eliminacji to wiem na czym stoi.

    mam nadzieje ze to co robisz to porecze ewidentnie na trojglowe ramion bo klatkowe to one na pewno nie sa.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 13 Luty 2011, o 22:12

    rafimoc napisał:hehe troche Cie ponioslo:) jakies stare filmy wygrzebales.

    Adam aktualnie 130kg i wycisk na barki 155kgx6, lockout klatkowy 210x15:)) na poreczach tez juz 90kg smignie - wiec nie boj zaby. Prowadze go do eliminacji to wiem na czym stoi.

    mam nadzieje ze to co robisz to porecze ewidentnie na trojglowe ramion bo klatkowe to one na pewno nie sa.

    Wiesz wkleiłem link z tym co Adam wstawił na PR i dla zachęty dla innych aby mieli motywację do treningów,po tych dwóch filmach widać że każdy może robić postępy i w miarę wyniki.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 13 Luty 2011, o 22:27

    jasne:) ja nigdy nie sadzilem inaczej.
    Sam jestem dosc kontrowersyjny jesli chodzi o trening, gdyz np widze ze chlopak stoi z ciezarem lub jest na maxa slaby w pewnym boju to wtedy "przepisuje" ruchy czesciowe, czyli dajmy na to: stoi Ci drazek na 45kg, wiec zakladasz 50kg i robisz polowiczne podciaganie sie, znow dokladasz 10kg i znow polowka. To jest dobre oszustwo naszej zawodzacej psychiki. Sa dni gdzie nie mozemy podniesc danego ciezaru, wtedy sie nie przejmujemy tylko dokladamy i robimy ruch tylko czesciowy powiedzmy w 3-5 seriach, gdzie ciezar bedzie przekraczal juz grubo 30-40kg wzgledem pelnego ruchu. Po czym znow zakladamy ciezar na ktorym nie moglismy zrobic 1pow pelnego i teraz juz na pewno pojdzie:) naukowo udowodnione jest ze blok psychiczny przyczynia sie do 25% podwyzszonego kortyzolu, aby to zwalczyc trzeba nalozyc wiecej i zrobic polowke, wtedy role sie odwracaja i w ostatniej serii polowek juz jest wzrost 25% ale TESTOSTERONU, wiec idealny moment na bicie 1pow:)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez chunga » 14 Luty 2011, o 07:08

    hmm..... ciekawe z tymi połowicznymi -ja to sie cały czas zastanawiam skąd Ty masz te wiadomości ?
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13


    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 10:18

    chunga - to tu to tam - wiesz, czlowiek musi sie uczyc przez cale zycie:) ale sprawdzone na samym sobie wiec gwarantuje Ci ze dziala.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez chunga » 14 Luty 2011, o 12:19

    Przyznam sie szczerze ,że niepełne pompujące to robiłem ,ale połowicznych prawie wcale wiec nawet nie jestem w stanie odpowiedziec czy to działa ,ale na pewno bedę próbował.
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 13:34

    widzisz tu nie chodzi o pompe, tylko o zalamanie psychiki.Stoisz na ciezarze to warto go ruszyc chociazby w ten sposob lub wiele wiele innych:)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.