Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Zdjęcia
  • Pojedyncze zdjęcia

    W galerii zdjęć można prezentować nasze zdjęcia, fotki z zawodów, imprez, treningów, siłowni itp. Zobacz jaką formę prezentują użytkownicy forum kulturystyczni.pl

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez szakal-209 » 16 Kwiecień 2011, o 10:12

    ok załozyłem ten temat ale po 2 tyg sprzedałem wszystko kumplowi !!! jakis miesiac czasu po tym temacie zerwałem wiezadlo w nadgarstku przerwa ok 6 miesiecy zaczołem cwiczyc kolo stycznia było bardzo ciezko (bardzo)luty brałem gainera i kreatyne marzec na sucho wraz z kwietniem i efekty wysmienite !!! dzieki przysiada mam taka sile i wygladam jak wygladam ,cwicze na sucho i sila mi idzie momentalnie ale diety sie nie trzymam w 100% cwicze z gosciem co 31 lat trenuje kulturystyke i 10 karate trenował wiec on lepiej sie zna na tym niz wy wszyscy razem wzieci .i on mi rozpisywal trening i sam jest zdziwiony ze robie takie efekty silowe cwiczac bez zadnych odzywek,za jakies kilka miesiecy moze wystartuje w zawodach w wyciskaniu !
    a co do górala to jestes zalany zajebiscie i myslisz ze lepiej wygladasz ? sa goscie co cwicza na tej silce co ja takie grubasy jak ty i niczym sie nie wyrózniaja moze tym ze 55 kg na plaskiej lawie jednemu problemy sprawialo wielcy mi kulturysci!!!
    Awatar użytkownika
    szakal-209
    Kapral
     
    Posty: 67
    Rejestracja: 5 Styczeń 2010, o 07:05
    Miasto: bochnia

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Diablo 88 » 16 Kwiecień 2011, o 10:34

    szakal-209 podaj jakies info o sobie,staz wiek,no i te twoje rekordy.Sam fakt ze chciales sie zabrac za saa jest smieszne,zapewne wziales to co miales lecz wstyd sie przyznac,podaj te swoje rekory i staz bo chcialbym wiedziec jak to wyglada skoro tak czynnie udzielasz sie w dziale doping :)
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez szakal-209 » 16 Kwiecień 2011, o 11:10

    nie brałem zadnego dopingu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Rekordy;
    wl-140 kg
    mc-110 kg na 6 razy
    przysiad (szeroko nogi siad do konca)-90kg na 9 przysiadów w 5 serii
    dał bym rade wiecej ale inne cwiczenia tez trzeba zrobic bez opieprzania

    obwody ;
    klatka-111 cm
    biceps-40 cm
    pas-80cm
    udo-63cm
    łydka-43cm
    Awatar użytkownika
    szakal-209
    Kapral
     
    Posty: 67
    Rejestracja: 5 Styczeń 2010, o 07:05
    Miasto: bochnia

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez szakal-209 » 16 Kwiecień 2011, o 11:13

    a i cwicze 5 lat z przerwami
    te rekordy były przy wadze 81 kg
    teraz waze ok 77-79kg i w serii biore o 10-20 % wiecej ciezaru od swojej wagi (klatka,nogi)
    Awatar użytkownika
    szakal-209
    Kapral
     
    Posty: 67
    Rejestracja: 5 Styczeń 2010, o 07:05
    Miasto: bochnia

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez NightKing » 16 Kwiecień 2011, o 11:21

    szakal-209 napisał:nie brałem zadnego dopingu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    szakal-209 napisał:ja czułem od 7 dni stosowania teraz jestem przy 12 dniu i łapa przypuchła 1.5 cm i waga skoczyła o 3kg ale mam diete konkretna i białko i jest dobrze narazie wziołem 45 tab :)
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Góral » 16 Kwiecień 2011, o 11:49

    nie mam zamiaru się kłucić, ale rówież niezbyt miło z Twojej strony mnie obrażając!
    zacznę tak WL-140? a MC 110x6? chyba kpisz chłopcze!
    prowadzenie dalszej konwersacji z Tobą niema większego wpływu na to co zrobię, więc nie mam zamiaru się tutaj udzielać dalej. przynajmniej w stosunku do Ciebie!
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Diablo 88 » 16 Kwiecień 2011, o 12:04

    Sorry ale jak na ten staz to kiepsko moim zdaniem,w dodatku post NightKinga mowi za siebie,nieosmieszaj sie,trzeba bylo odrazu z grobej rury napisac ze brales to gowno,jest mnustwo osob na tym forum co w krotszym czasie i bez dopingu zrobilo lepsze wyniki od Ciebie,ja niechce sie tutaj do Ciebie dopierdalac czy cos ale niezabardzo z tego wszystkiego skorzystales,wez sie do roboty bo wyglad o niczym nieswiadczy.Przy jakis tam wspomagaczach i przy tym stazu powinienes miec znacznie lepsze wyniki.Piszesz ze teraz biezrzesz mniej?czyli spadki byly? :) wiedz po co sie za to zabierasz,nielepiej ulozyc dobry plan +dobre jedzonko i czekac az sie osiagnie cos godnego.Doping to droga na skroty ale na krotki okres.Pozdrawiam i siły życzę! ;)
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Oliver » 16 Kwiecień 2011, o 15:12

    chwile mnie nie ma i już hulacie? nieładnie...
    po pierwsze przypomnę niektórym, że wsadzamy zdjęcia dobrowolnie i zgadzamy się na krytykę nie ważne jaka by była,
    każdy może inaczej oceniać i ma do tego prawo i najazdy w stylu "nie udzielaj się bo nie jesteś lepszy" są nie na miejscu,
    ktoś wstawia fotkę po to aby dostać rady co poprawić, w czym kuleje, jak mu idzie itd. rozumiemy się?
    pozdrawiam:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Góral » 16 Kwiecień 2011, o 15:51

    majster przyszedł. rozumiemy się! :D
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez rafimoc » 16 Kwiecień 2011, o 16:20

    Goral no nie przesadzaj.....zbanuj Olivera co Ci bedzie smęcil i umoralniał :D:P

    Szakal-209 po co klamiesz? Napisz wprost: "tak bralem doping, lubie zaszpanowac na lawie" dzieki przysiadom nie masz tej sily...bo masz super dysproporcje silowa miedzy jednym a drugim - dzieki mecie - tak. Poprowadz dyskusje bez ladunkow emocjonalnych (chyba ze Ci mocno zaszedl za skore), zreszta: wstaw filmy to dasz dowod i tyle - po co sie pieklic?
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Zdjęcia

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.