Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez Diablo 88 » 13 Maj 2011, o 10:22

    Kwachu zacznij produkowac swoje odżywki,zapewne szybko z torbami polecisz.To jest jasne,że liczą sie pieniadze.Ciekaw jestem skad masz taka pewnosc co do poniektorych odzywek,że niesa one wałowane?badałes te odzywki?Widać,że oparles sie o najprostrzym przykladzie (serwatka) temat brzmi BCAA ale to szczegól,nieczepiam sie naprawde ale jak by wszyscy patrzyli i badali dany suplement z czego jest tak naprawde uzyskany z jakiego surowca i w jakich procesach zostala zrobiona dana odzywka to nikt by sie w to niebawil i mysle,ze w ogole swiat suplementow niebyl by nam znany do dnia dzisiejszego.Kazdy producent walczy o jak najtanszy koszt wyrobu produktu i zawsze tak bedzie,niema takiego czegos ze np. Kaizen niewaluje,to niemiecki producent,maja najlepesz suplementy.A np w Oastrowi moga wyrobic takze produkt na tym samym poziomie ale im juz to niebedzie sie oplacalo.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez NightKing » 13 Maj 2011, o 10:48

    Kwachu napisał:Jeśli chcecie kupować to aminokwasy w formie hydrolizatów, jest ich kilka na rynku, ale to faktycznie prawdziwe aminokwasy, zauważ ze często „aminokwasy” zawierają węglowodany, to już daje do myślenia, skąd tam mogą się brać węgle?

    może stąd że odżywkom nadają smak ? a nie beton w proszku ?
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez Kwachu » 13 Maj 2011, o 11:02

    Diablo 88- białkowe odzywki wybrałem z racji ze jest najprościej tutaj zobrazować wszystko, bo jest możliwość wielu składników. Jak widzisz w drugiej części opisałem nieco temat aminokwasów!!!
    Nigdy nie masz 100% pewności że odzywka jest tak jak na opakowaniu, ale zauważ że wiele firm podaje jaką metoda otrzymała, z jakiego laboratorium otrzymała surowiec i wiele innych, jeśli mieli by faktycznie surowiec z najwyżej półki to takie informacje by podali(patrz Inkospor- Creapure/CFM/Carnipure)bo to daje klientowi komfort że wie co kupuje i ze jest to dobrej jakości. Skoro nie podają to widocznie mają coś do ukrycia.

    Kaizen również bardzo dobra firma!!!Technologicznie dają radę.
    Ostrovia- ja tego nie ruszam :P

    NightKing- szczególnie tym w kapsach :)zresztą jak masz prawdziwy hydrolizat aminokwasów to Ci pisze. "hydrolizat białka" mleka/kurczaka/sojowego/kolagenowego/albuminy jaj itd. Chyba ze kupujecie produkt które po nazwie Amino i to jest dla was najważniejsze to Ok, ale nie czytając etykiety nie dowiecie się co kupujecie faktycznie :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez Kwachu » 13 Maj 2011, o 11:28

    Drogie aminokwasy to Ketosteril podany w formie ketokwasów(na receptę) :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez Kwachu » 13 Maj 2011, o 15:49

    Jeśli chodzi o glutaminę to najlepsze formy szczepów bakterii które "produkują" l glutaminę wytwarzają w Japonia również technologia japońska jest na ten moment najlepsza, następnie bakterie promieniowaniem są zabijane.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez Huno » 13 Maj 2011, o 17:10

    Gdzie studiujesz Kwachu i jaki kierunek:P?
    Awatar użytkownika
    Huno
    Starszy sierżant
     
    Posty: 369
    Rejestracja: 27 Luty 2011, o 21:44
    Pochwały: 4
    Miasto: Nakło nad Notecią
    Data urodzenia: 08 02 1995

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez rafimoc » 13 Maj 2011, o 18:45

    Huno: "Nie bez powodu Niemcy są wysoko rozwiniętym krajem pod względem technologicznym, a co za tym idzie mają najnowsze metody produkcji supli. "

    No to wyobraz sobie ze Japonia jest JESZCZE BARDZIEJ ROZWINIETYM krajem...czy tez CHINY - myslisz ze czemu stamtad kazdy czerpie surowiec?? bo oni wiedza jak zarobic a sie nie narobic... idac Twoim tokiem rozumowania powinienem jesc suple z Japonii ba.. zarcie z Japonii.. a w kieszeni nosic tamaguchii.

    Kwachu:

    "Panowie przedstawmy to na przykładzie odzywki białkowej skąd różnica w cenie."

    To w zasadzie wystarczy,zeby Cie dalej nie sluchac... TEMAT O BCAA - czujesz??!

    "ubstancje słodzące/zapachowe/barwnik – który nadaje produktowi odpowiednie cechy sensoryczne co zdecydowanie pobudza działanie naszych organów wew. do wydzielania większej ilości enzymów/soków żołądkowych które pozwolą nam lepiej odżywkę… przyswoić i na pewno szybciej dostanie się do krwiobiegu skł. w niej zawarty niż w przypadku, wypicia przez nas odzywki nie smacznej."

    JESZCZE LEPSZY TOK ROZUMOWANIA... nasyp pol kilo cukru do odzywki - bedzie cudowna w smaku..a zeby daleko nie szukac.. MUTANT MASS, paradoks co?? nie wychodz za bardzo z tymi cechami sensorycznymi - BO TO MA SIE NIJAK DO DZIALANIA DANEGO SUPLEMENTU!

    Heh...na dobra sprawe: herbata rowniez jest uwazana za suplement diety w przeroznych rodzajach - rowniez ma barwniki i wszelkie inne cudactwo ktore sa nazywane przez Ciebie cechami sensorycznymi - twierdzisz ze na tych produktach nie byla dokonywana analiza sensoryczna?? skoro tak - TO NIGDY BY NIE TRAFILY NA POLKE JAKO PRODUKT SPOZYWCZY!

    "Dalej jakie smak? Zastanawialiście się dlaczego mało która firma ma np.; smak Ice Tea?
    Ponieważ tu tez jest różnica w cena tego surowca miedzy np.: zwykłą wanilią "

    A wiesz w ogole kto produkuje Ice Tea.. powiesz mi ze Lipton... yhym;] a lipton wspolpracuje z jakim scislej duzym koncernym zatruwajacym nasze zycie?? PEPSI!!

    "zy może wasz odzywka jest wzbogacona o MCT? OMEGA 3-6-9 czy też CLA?
    Macie w odzywce priobotyki?
    Czy wasz produkt jest wzbogacony w witaminy(głównie z gruby B)? minerały(magnez/cynk/wapń)? Dalej jakiej formie macie podane może tlenki może cytrynian, które ma jedną z najlepszych przyswajalności."

    Strzelaj sobie dalej samoboje - BRAWO.

    NIE ZNALAZLEM ANI JEDNEJ...SLOWEM ANI JEDNEJ ODZYWKI NA RYNKU KTORA BY NIE POSIADALA MINERALOW/WITAMIN... skad Ty bierzesz te herezje? nie chcesz mi powiedziec chyba ze z rzetelnego zrodla?

    "Ile frakcji Białkę posiada wasz odzywka ?Jakie frakcje niezdenaturowane czy denaturowane"

    ZNAJDZ MI CHOC JEDNA ODZYWKE NA RYNKU....KTORA ZAWIERA TAKA INFORMACJE!! CHOC JEDNA... nie wazne czy dobra jakosciowo czy nie dobra w Twoim mniemaniu.

    "Z jakiego laboratorium pochodzi każda frakcja i każdy wyżej wymieniony składnik."

    j/w


    "Formy płynne jeśli zawierają cukry to nie oznaka żadnego pzrekretu, mi chodzi o form tabletkowa."

    Az specjalnie dla Ciebie przejrzalem wlasnie aminokwasy w kapsach takich firm jak:
    - Trec
    - Olimpowskie BCAA Mega Kaps (1 kapsulka - 0,02 weglowodanow - no tak jest to EWIDENTNY powod do niepokoju...xD)
    - nawet Megabol (najnizsza polka - ROWNIEZ ANI SLOWA O WEGLOWODANACH NA ETYKIECIE)

    Zatem??

    "tu te ceny każdego z aminokwasów są różne, arianina nie kosztuje tyle samo co leucyna, wiec już jest różnica, dalej jakie surowiec nabyto 1g aminokwasy firmy X będzie lepiej działał niż aminokwas 3g firmy Y "

    Nie ma to jak porownywac
    aminokwas egzogenny z aminokwasem ktory wystepuje w histonach m.in... wiec nie wiem Kwaszku czy zauwazyles ale jesli organizm nie moze czegos wytworzyc sam to automatycznie wartosc takiego AMINOKWASU ROSNIE!!!!

    Autor postu otrzymał pochwałę
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez Kwachu » 14 Maj 2011, o 18:08

    rafimoc napisał:To w zasadzie wystarczy,zeby Cie dalej nie sluchac... TEMAT O BCAA - czujesz??!

    Chciałem przedstawić kolegom w jaki sposób może się różnic produkt X od produktu Y a to ze odzywka białkowa jest produktem zawierającym najwięcej składników to tez łatwo jest to wszystko opisać, zresztą duża cześć tych skł. zawartych odzywce występuje tez pojedynczo jako suplement lub dodatek do suplementu. Wiec taki opis sporo wyjaśnił 



    rafimoc napisał:
    JESZCZE LEPSZY TOK ROZUMOWANIA... nasyp pol kilo cukru do odzywki - bedzie cudowna w smaku..a zeby daleko nie szukac.. MUTANT MASS, paradoks co?? nie wychodz za bardzo z tymi cechami sensorycznymi - BO TO MA SIE NIJAK DO DZIALANIA DANEGO SUPLEMENTU!

    Znasz poszczególne skł. które nadają odzywce smak? Uwierz mi ze nie cukier jest tu najważniejszy jak piłeś kiedyś, dobrej jakość odzywkę białkową? To jeśli tak to czuć różnice, mimo ze udział cukrów jest bardzo mały.

    rafimoc napisał:
    Heh...na dobra sprawe: herbata rowniez jest uwazana za suplement diety w przeroznych rodzajach - rowniez ma barwniki i wszelkie inne cudactwo ktore sa nazywane przez Ciebie cechami sensorycznymi - twierdzisz ze na tych produktach nie byla dokonywana analiza sensoryczna?? skoro tak - TO NIGDY BY NIE TRAFILY NA POLKE JAKO PRODUKT SPOZYWCZY!

    rafimoc napisał:
    " A wiesz w ogole kto produkuje Ice Tea.. powiesz mi ze Lipton... yhym;] a lipton wspolpracuje z jakim scislej duzym koncernym zatruwajacym nasze zycie?? PEPSI!!


    Jasne że wiem jak bym czegoś nie widział i nie był pewny to bym nie pisał, firma PVL ma bardzo bogata ofertę smaków i ma w swoim produkcie Whey Cooler smak Lemon Ice Tea i Peach Ice Tea, ta jest tez wiele prze różnych smaków które u innych firm ze świeczkom.



    rafimoc napisał:
    Strzelaj sobie dalej samoboje - BRAWO.


    Mecz się jeszcze nie skończył zaraza dostaniesz dwie kontry i do domu 0pkt.
    rafimoc napisał:
    NIE ZNALAZLEM ANI JEDNEJ...SLOWEM ANI JEDNEJ ODZYWKI NA RYNKU KTORA BY NIE POSIADALA MINERALOW/WITAMIN... skad Ty bierzesz te herezje? nie chcesz mi powiedziec chyba ze z rzetelnego zrodla?

    Bierzesz też pod uwagę ilość zawartą odżywce oraz formę podania.
    Choćby Dymatize elite 12HRS nie zawiera żadnych witamin jedynie jedne dwa minerały sód i potas, gdzie te witaminy z Grupy B gdzie jest magnez, cynk, wapń czyli minerały które są podstawą przy odzywce białkowej, o której przyswojenie ma być wzorcowe. Taikch odzywek można znaleśc mnóstwo na rynku. Zresztą ja tylko zapytałem jakie odzywki macie i czy maja one witaminy i minerały? A nie stwierdziłem że takie odzywki nie ma rynku, ai tak mogę udowodnić ze są na rynku choćby przykład wyżej




    rafimoc napisał:
    "Ile frakcji Białkę posiada wasz odzywka ?Jakie frakcje niezdenaturowane czy denaturowane"

    ZNAJDZ MI CHOC JEDNA ODZYWKE NA RYNKU....KTORA ZAWIERA TAKA INFORMACJE!! CHOC JEDNA... nie wazne czy dobra jakosciowo czy nie dobra w Twoim mniemaniu.



    Dorian Ultimata Protein miał takie informacje zawarte, zresztą na któreś odzywce tez widziałem taką informacje (jak znajdę to zapodam)

    rafimoc napisał:

    Az specjalnie dla Ciebie przejrzalem wlasnie aminokwasy w kapsach takich firm jak:
    - Trec
    - Olimpowskie BCAA Mega Kaps (1 kapsulka - 0,02 weglowodanow - no tak jest to EWIDENTNY powod do niepokoju...xD)
    - nawet Megabol (najnizsza polka - ROWNIEZ ANI SLOWA O WEGLOWODANACH NA ETYKIECIE)

    Zatem??

    Pomijam już fakt że w niektórych produktach nawet nie byli łaskawi zrobić tabelki, lub podali ilość tylko białka, przeżyj jeszcze raz dokładnie to zobaczysz że Cię oszukują i resztę kolegów.

    rafimoc napisał:
    Nie ma to jak porownywac
    aminokwas egzogenny z aminokwasem ktory wystepuje w histonach m.in... wiec nie wiem Kwaszku czy zauwazyles ale jesli organizm nie moze czegos wytworzyc sam to automatycznie wartosc takiego AMINOKWASU ROSNIE!!!!
    [/quote]

    Nie zrozumiałeś o co mi chodzi, pisze tu jasno, że chodzi o to jaki udział procentowy mają aminokwasy egzogenna jaki endogenne i teraz w odzywce w której nie ruszono aminokwasów będzie tańsza od tej w które zwiększono ilość amin które organizm nie jest w stanie syntezować i cen idzie górę.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez rafimoc » 15 Maj 2011, o 00:43

    przestan sie glupio wybraniac.

    "
    Znasz poszczególne skł. które nadają odzywce smak? Uwierz mi ze nie cukier jest tu najważniejszy jak piłeś kiedyś, dobrej jakość odzywkę białkową? To jeśli tak to czuć różnice, mimo ze udział cukrów jest bardzo mały."

    Carnivor wystarczy?? ohydna w smaku... wrecz obrzydliwa!

    "Choćby Dymatize elite 12HRS nie zawiera żadnych witamin jedynie jedne dwa minerały sód i potas, gdzie te witaminy z Grupy B gdzie jest magnez, cynk, wapń czyli minerały które są podstawą przy odzywce białkowej, o której przyswojenie ma być wzorcowe"

    Co mnie obchodzi 1 firma?? w dodatku Dymatize...gdzie dobrego maja tylko tak na prawde xpanda, nie oszukujmy sie wiekszosc wybiera albo Olimp albo Trec - i to sa DOBRE suplementy oraz odzywki na rynku!

    Za chwile piszesz:

    "Taikch odzywek można znaleśc mnóstwo na rynku. Zresztą ja tylko zapytałem jakie odzywki macie i czy maja one witaminy i minerały? A nie stwierdziłem że takie odzywki nie ma rynku, ai tak mogę udowodnić ze są na rynku choćby przykład wyżej "

    To w koncu mozna ich znalezc mnostwo na tych rynku czy tez nie?? gubisz sie juz w tym wszystkim.

    "Dorian Ultimata Protein miał takie informacje zawarte, zresztą na któreś odzywce tez widziałem taką informacje (jak znajdę to zapodam)"

    Z pewnoscia "czekaj Tadka latka" , oczywiscie nie trzeba mowic ze Dorian jako suplementy i odzywki byly chrzczone prohormonami.

    "Pomijam już fakt że w niektórych produktach nawet nie byli łaskawi zrobić tabelki, lub podali ilość tylko białka, przeżyj jeszcze raz dokładnie to zobaczysz że Cię oszukują i resztę kolegów"

    To Ciebie rowniez oszukuja, sklad Carnivoru:

    "Porcja: 1 miarka (33 g)
    Ilość porcji w opakowaniu: 55
    Zawartość: 1816 g
    Składniki
    Kalorie 116 kcal
    Kalorie pochodzące z tłuszczu 0 g
    Tłuszcz całkowity 0 g
    Tłuszcze nasycone 0 g
    Tłuszcze trans 0 g
    Cholesterol 0 mg
    Węglowodany całkowite 6 g
    Błonnik 0 g
    Cukry 0 g
    Białko 23 g
    Witamina A 2547 IU
    Witamina C 25 mg
    Tiamina 0,1 mg
    Ryboflawina 0,2 mg
    Niacyna 82 mg
    Witamina B6 6,5 mg
    Witamina B12 100 mcg
    Wapń 23 mg
    Fosfor 20 mg
    Magnez 2 mg
    Sód 44 mg
    Potas 6 mg

    Składniki:
    CARNIVOR-BPI (hydrolizowany izolat białek wołowych, monohydrat kreatyny, BCAA (leucyna, walina, izoleucyna), Anaboliczna Technologia Retencji Azotu : GKG (alfa-ketoglutaran glutaminy), OKG (alfa-ketoglutaran ornityny), AKG (alfa-ketoglutaran) oraz KIC (alfa-ketoizokapronian), hydrolizowana żelatyna, maltodekstryny, lecytyna, kwas cytrynowy, acesulfam potasu i sukraloza.

    Wolny od laktozy, cholesterolu i tłuszczu. "

    maltodekstryny - pochodne sacharozy...wchlaniane rownie szybko jak glukoza..CUDOWNIE! bialko wysokiej klasy posiada weglowodany..dla walorow smakowych, zatem czym sie rozni od bialka nizszego cena?? NICZYM!! placisz za firme... - malo tego maltodekstryny powszechnie sa uzywane przy produkcji wszelkiego rodzaju dzemow - glownie tych ktore nie staly nawet obok wisni,brzoskwin itp!! 0 owocow...czysta chemia.

    Acesulfam K - slodzik - 150 razy slodszy od sacharozy!!

    Sukraloza - znana wszystkim pod nazwa Splenda - kolejny slodzik.

    A producent wyraznie podaje : "cukry - 0g"

    Tymczasem same maltodekstryny sa sukcesywnie zamieszczane w odzywkach typu carbo, gainer itp itd
    pozyskiwane z ziemniaka badz kukurydzy...

    a jakby bylo malo maltodekstryny posiadaja ok. 6% glukozy, zatem teraz glukoza:

    Weglowodan prosty uzywany w przemysle cukierniczym...nic wiecej nie trzeba dodawac.
    Masz klasyczny przyklad wała od dobrej firmy;] trzeba byc slepym zeby tego nie widziec i przeplacac.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: BCAA xtra+L glutamine Activlab

    Postprzez Kwachu » 15 Maj 2011, o 07:41

    rafimoc napisał:przestan sie glupio wybraniac.
    Carnivor wystarczy?? ohydna w smaku... wrecz obrzydliwa!

    Mi Carnivor akurat smakuje, jak niektóre przed treningówki, choć to kwestia gustu, jednak faktycznienie którym może nie smakować ale to jedyna z niewielu odzywek o tak dziwnym smaku
    rafimoc napisał:Co mnie obchodzi 1 firma?? w dodatku Dymatize...gdzie dobrego maja tylko tak na prawde xpanda, nie oszukujmy sie wiekszosc wybiera albo Olimp albo Trec - i to sa DOBRE suplementy oraz odzywki na rynku!

    Za chwile piszesz:


    To w koncu mozna ich znalezc mnostwo na tych rynku czy tez nie?? gubisz sie juz w tym wszystkim.


    W czym się gupie, przecież nie będę siedział i szukał specjalnie dla Ciebie tych odzywek które nie zawierają witamin i minerałów a znalazł byś tu ich sporo, gdzie maja skąłd w te elementy ubogi.

    rafimoc napisał:
    Z pewnoscia "czekaj Tadka latka" , oczywiscie nie trzeba mowic ze Dorian jako suplementy i odzywki byly chrzczone prohormonami.

    Fajnie!!!
    rafimoc napisał:
    To Ciebie rowniez oszukuja, sklad Carnivoru:

    "Porcja: 1 miarka (33 g)
    Ilość porcji w opakowaniu: 55
    Zawartość: 1816 g
    Składniki
    Kalorie 116 kcal
    Kalorie pochodzące z tłuszczu 0 g
    Tłuszcz całkowity 0 g
    Tłuszcze nasycone 0 g
    Tłuszcze trans 0 g
    Cholesterol 0 mg
    Węglowodany całkowite 6 g
    Błonnik 0 g
    Cukry 0 g
    Białko 23 g
    Witamina A 2547 IU
    Witamina C 25 mg
    Tiamina 0,1 mg
    Ryboflawina 0,2 mg
    Niacyna 82 mg
    Witamina B6 6,5 mg
    Witamina B12 100 mcg
    Wapń 23 mg
    Fosfor 20 mg
    Magnez 2 mg
    Sód 44 mg
    Potas 6 mg

    Składniki:
    CARNIVOR-BPI (hydrolizowany izolat białek wołowych, monohydrat kreatyny, BCAA (leucyna, walina, izoleucyna), Anaboliczna Technologia Retencji Azotu : GKG (alfa-ketoglutaran glutaminy), OKG (alfa-ketoglutaran ornityny), AKG (alfa-ketoglutaran) oraz KIC (alfa-ketoizokapronian), hydrolizowana żelatyna, maltodekstryny, lecytyna, kwas cytrynowy, acesulfam potasu i sukraloza.

    Wolny od laktozy, cholesterolu i tłuszczu. "

    maltodekstryny - pochodne sacharozy...wchlaniane rownie szybko jak glukoza..CUDOWNIE! bialko wysokiej klasy posiada weglowodany..dla walorow smakowych, zatem czym sie rozni od bialka nizszego cena?? NICZYM!! placisz za firme... - malo tego maltodekstryny powszechnie sa uzywane przy produkcji wszelkiego rodzaju dzemow - glownie tych ktore nie staly nawet obok wisni,brzoskwin itp!! 0 owocow...czysta chemia.

    Acesulfam K - slodzik - 150 razy slodszy od sacharozy!!

    Sukraloza - znana wszystkim pod nazwa Splenda - kolejny slodzik.

    A producent wyraznie podaje : "cukry - 0g"

    Tymczasem same maltodekstryny sa sukcesywnie zamieszczane w odzywkach typu carbo, gainer itp itd
    pozyskiwane z ziemniaka badz kukurydzy...

    a jakby bylo malo maltodekstryny posiadaja ok. 6% glukozy, zatem teraz glukoza:

    Weglowodan prosty uzywany w przemysle cukierniczym...nic wiecej nie trzeba dodawac.
    Masz klasyczny przyklad wała od dobrej firmy;] trzeba byc slepym zeby tego nie widziec i przeplacac.


    No takich produktów przywałowanych jest mnóstwo, zresztą taki wałek to nic przy tym co inni wyprawiają, z tym ze ładnie to ukrywają.

    Dobra zakończmy już ta gadki bo chyba wyjaśniłem w pierwszym po czego skalda się an cenę produktów i od czego one zależą
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.