Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne StrongMan
  • Mariusz Pudzianowski

    Ciężkie treningi, ogromne ciężary, niesamowita siła. W dziale poruszamy tematy związane z konkurencjami oraz zawodnikami strongman. Strongman czyli po prostu siłacz.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez lMathew » 6 Marzec 2010, o 20:50

    agresive99 napisał:szeroki jest ale pewnie ta małolate palcem rucha albo wibratorem bo watpie ze mu bryka

    Po czym tak wnioskujesz?
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez agresive99 » 6 Marzec 2010, o 20:55

    heh znam taka dziewczyne...przespałem sie z nia nawet,,przede mna( o czym wiedziałem)miala dwoch sporych koksiarzy(partnerów)...pamietam jak pewnego dnia po seksie mowila mi ze tamtym to nawet nie stawało jak zaczeli stosowac koksy,,,ze mieli taka specjalna pompke..stad wniosek ze ludzie po sporych dawkach koksu maja jakies problemy z erekcja...nie moge tego odniesc do kazdego kto ładował igły w dupe...niemniej jednak mam jakis punkt odniesienia...a jak patrze na Pudziana to watpie ze zbudował taka muskulature na ryzu i kurczaku,,,wniosek sam sie nasuwa
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez lMathew » 6 Marzec 2010, o 21:04

    No cóż, widocznie stoimy na trochę innym poziomie wiedzy.

    Nie mogę zaprzeczyć Twojemu stwierdzeniu, iż stosowanie dopalaczy w postaci środków anaboliczno-androgennych wypacza produkcję testosteronu przez organizm.

    Lecz odnosząc się do zawodowców i ludzi z wiedzą sprawa ma się troszkę inaczej. Istnieją środki którymi po cyklu można "odblokować" receptory wytwarzające testosteron przez co po jakimś czasie nasz "przyjaciel" wraca do pełnej sprawności.

    W kwestii Mariusza trzeba jeszcze bardziej doprecyzować. Jest on zawodnikiem rangi światowej, pieniędzy ma wystarczająco. Przy takim stanie rzeczy czuwa nad nim ekipa lekarzy, dietetyków, masażystów, rehabilitantów itp. Nie neguję stwierdzenia, że nie brał, bo takie zdania to tylko mydlenie oczu, lecz nikt mu tego nie udowodnił, mimo tego, że musi przechodzić kontrole.

    W każdym bądź razie uważam, że jego lekarze pracują tak, żeby zrobić jak najlepszy efekt z jak najmniejszymi efektami ubocznymi, przez co jego "przyjaciel" myślę, że działa dość poprawnie ;)

    Wielu zawodowych kulturystów/siłaczy po zakończeniu kariery zakładają rodzinę, mają zdrowe dzieci itp. Nie mówię, że sterydy są dobre, lecz nie można niczego generalizować i ludzie, którzy wiedzą jak się z tym obchodzić wielkiej krzywdy sobie nie zrobią.
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez agresive99 » 6 Marzec 2010, o 21:13

    Nie twierdze ze masz wieksza wiedze na temat sterydów itd...bo sam mam ją nikłą i nie chce tu szpanować bo znam nazwy :omka,deca i meta...jednak pewnosci co do Jego jak to nazwałes"przyjaciela" mieć do konca nie możemy..juz pisze dlaczego...zgodze sie ze Mariusz ma pieniadze,,,sztab odpowiedzialnych ludzi wokół siebie...lecz nie zawsze tych ludzi miał...można tez wnioskowac ze juz na poczatku kariery władował sobie jakas dawke i sie nie odblokował...sam kilka razy czytałem jak w wywiadach pisał ze popelnił kilka błędów na poczatku...moze mowa własnie o tym,,,

    Nie chce po Nim jechac...bo gość jest naprawde kims...w sumie mnie to mało obchodzi jego zycie seksualne...ale smiem przypuszczac ze moze miec z nim spore problemy...jak jest to On sam wie najlepiej....zreszta watpisz w to Mathew ze sam Pudzian przyznałby sie ze mu nie staje jesli by tak było...
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez lMathew » 6 Marzec 2010, o 21:16

    Nie ma co tego dalej ciągnąć. Najlepszym dowodem było by dziecko w wykonaniu Mariusza - wtedy nasze wątpliwości byłyby rozwiane :D
    A teraz można tylko gdybać ;)

    Mimo wszytko szanuje go i podziwiam. Trzeba mieć charakter, żeby tyle osiągnąć ;)
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez agresive99 » 6 Marzec 2010, o 21:25

    heh niech sprawi potomka,,,a filmik z kopulacji da na YouTube....nikt nie bedzie miał wtedy wątpliwości(pół żartem . pół serio)

    Kozak jest...taka ciekawostka,,,jak pracowałem w Holandii to pytałem holendrów,turków,marokańców czy np wiedza kim jest Adam Małysz...czy kojarzą np Kubice...czy wiedza kim(czym) jest Kaczynski,,,nie wiedzieli nic..na pytanie o Pudziana powiedzieli tylko..."ja..BIG POLEN"...wszyscy typa znaja...nawet najbardziej zjarane bambusy w parkach...
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez D-wait » 6 Marzec 2010, o 22:49

    heh panowie macie ciekawy temat ;)
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez chunga » 10 Marzec 2010, o 00:41

    wszystko juz bylo o Pudzianie ,a ma ktoś jego plany treningowe? Ja kiedys znalazlem na necie,a teraz mam z tym kłopot :(( albo skasowali
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez lMathew » 10 Marzec 2010, o 14:59

    chunga napisał:wszystko juz bylo o Pudzianie ,a ma ktoś jego plany treningowe? Ja kiedys znalazlem na necie,a teraz mam z tym kłopot :(( albo skasowali

    Na poziomie jego "wtajemniczenia" sądzę, że treningi wykonywane są bardziej intuicyjne. Gdzieś widziałem przykładowe plany, w wielu wywiadach również o nich mówił, ale trzeba na nie patrzeć z przymrużeniem oka.

    Jak znajdę to wrzucę, w każdym bądź razie z tego co pamiętam to dziennie robi 2 treningi. Jeden strikte siłownia a drugi zabawa ze sprzętem strongman - przynajmniej tak było dopóki nie zaczął bawić się w MMA.
    Image
    **Prace techniczne. Niebawem powracam**
    Awatar użytkownika
    lMathew
    Starszy sierżant
     
    Posty: 362
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 17:25
    Miejscowość: Łosice
    Pochwały: 23
    Miasto: Łosice
    Data urodzenia: 07 05 1991

    Re: Mariusz Pudzianowski

    Postprzez Mateusz » 10 Marzec 2010, o 16:28

    tutaj znalazłem jego trening ale hyba z jego poczatków w zawodach strongman

    Przysiady ze sztangą na barkach
    Rozgrzewka: 8 serii ze wzrastającym ciężarem, od 60 do 160 kg;Serie zasadnicze: z ciężarem od 160 do 280 kg, metodą progresji, ilośc powtórzeń malejąca od 6 do 2; Mariusz robi pełne przysiady tak, jak robią to ciężarowcy. Stosuje ściągacze na kolana i pas.

    Uginanie podudzi na maszynie( na dwugłowe ud)
    -6 serii po 20 powtórzeń;

    Prostowanie podudzi na maszynie( na czworogłowe ud)
    -6 serii po 20 powtórzeń

    Podciąganie się na drążku nachwytem- 6 serii po 15 powt.
    Podciąganie się na drążku podchwytem- 6 serii po 10 powt.

    Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku- 4 serie po 15 powt.

    Wiosłowanie sztangą w opadzie- 4 serie po 15 powt.

    Brzuch 6 serii po 30;wybrane ćwiczenie ( unoszenie nóg w zwisie, skłony, różne)

    Popołudniowy (19.00 ) trening specjalistyczny na sprzęcie imitujacym urządzenia wykorzystywane w zawodach Strongman.

    Marsz z workiem 130kg na plecach- 3 razy po 170 metrów
    Zegar z cięzarem 290 kg - 3 podejścia po 2,5 koła
    Przetaczanie opony - 3 serie po 10 przerzutów opony

    Wtorek
    Poranny (9.00) trening w siłowni

    Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu-progresja do 250
    Ćwiczenie na mięśnie łydek-6 serii po 15 powtórzeń

    Wyciskanie stojąc Serie rozgrzewkowe- 7 serii od 60 do 100 kg;
    serie zasadnicze- 6 serii z progresją 110, 120, 130, 140 kg po 5-4 powtórzeń

    Martwe ciągi Serie rozgrzewki- 6 na ciężarze 200; serie zasadnicze- progresja do 300 kg

    Skłony ze sztangą na barkach- 8 serii z cięzarem 100 kg

    Popołudniowy (19.00)
    Spacer buszmena- z ciężarem 300 kg 3 x 15 metrów
    Wyciskanie na maszynie używanej w zawodach- 3 serie po 10 powt. z cięzarem odpowiadającym 120 kg
    Waga równoległa- utrzymanie cięzaru po 20 kg w czasie 30 sekund

    Środa
    Poranny (9.00) trening w siłowni
    Wyciskanie leżąc Serie rozgrzewki do 150 kg w 8 seriach;
    Serie zasadnicze- od 150 kg do 220 kg z progresją od 8 do 2 powtórzeń;
    Uginanie przedramion ze sztangą- do 80 kg
    Wyciskanie francuskie stojąc

    Popołudniowy (19.00)
    Powtórzenie z poniedziałku plus schody i tzw. schody równoległe.

    Oto zręby programu treningowego Mariusza. To nie wszystko, każdy trening Mariusz poprzedza 15-to minutową sesją na skakance( wiadomo był bokserem i umie to robić). Na zakończenie każdego treningu ćwiczy mięśnie brzucha. Do tego dochodzi dwa razy w tygodniu trening karate (kiedy znajduje na to czas?) i odnowa biologiczna z pływaniem włącznie. (...) możecie również spotkać Mariusza biegającego na średnich dystansach.
    Awatar użytkownika
    Mateusz
    Chorąży
     
    Posty: 1054
    Rejestracja: 31 Grudzień 2009, o 11:23
    Pochwały: 7
    Miasto: Kosakowo
    Data urodzenia: 12 07 1993

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do StrongMan

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron