Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Litwin81 » 29 Maj 2010, o 07:14

    Jajka całe mają bv 100 gdyż są wzorcowym aminogramem dla człowieka,samo białko z jaja ma bv 77.Ja już pisałem próbki mają sie nijak do opakowań zbiorczych,wiadomo ze tam dają najlepszy towar by przekonać klienta.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Maciej0701 » 29 Maj 2010, o 07:45

    jadlem 2 co wymienil wlasnie w trakcie szamania jestem muscletecha
    Maciej0701
    Generał brygady
     
    Posty: 3931
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 17:00
    Pochwały: 12
    Miasto: TOLEDO
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Kwachu » 29 Maj 2010, o 08:55

    Koledzy znowu toniecie w bredniach jakie podają wam dystrybutorzy odzywek.
    Co to jest BV? Wszyscy piszecie a pewnie połowa nie wie o co chodzi.
    BV- oznacza przyrost masy mięśniowej porównywalny z tym jaki mogliśmy osiągnąć spożywając jajka które mają wzorcowy aminogram który wynosi 100(tak jak pisz Litwin).
    Tylko my wiemy ze na samym białku nie da się rozbudować masy mięśniowej. Druga sprawa jeśli dystrybutor podaje BV 136(nie pamiętam ile dokładnie wynosi) dla białka serwatkowego, to robi was w konia śmiejąc się wam prosto w twarz. Czy piliście kiedyś alkohol (vodke)136%? Czy da się stworzyć pojazd który jedzie szybciej niż prędkość światła?
    Nie da się wiec teoria o BV to jedynie chwyt marketingowy należy ja traktować jako ciekawostkę mocno naciągniętą.
    Mięso/jajka – są żywa tkanką /komórką tam dochodzi do wzrostu/komórki żyją/dzielą się itd.
    Te produkty mają składniki podane w różnych formach. Wiecie ile frakcji białek jest w mięsie czerwonym? W ilu formach są podane wit. i minerały? Czy wasza odzywka zawiera tzw czynnik wzrostu”? Takich pytan można zadac jeszcze kilkanaście.
    Mleko z którego powstają wasz odzywki jest jedynie tkanka martwa wydzieliną gruczołów mlekowych krowy, dodatki witamin i minerałów nigdy nie można porównać do tych podanych z jaj/mięsa itd.

    Litwin81- nie wiem skad masz takei informacje ze próbki są sypane innym, produktem lepszym, raczej firmy z najwyższej połki nie musza tego robic ich produktu są już tak dopracowane ze nei ma takiej potrzeby
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Kwachu » 29 Maj 2010, o 09:46

    activebody - nie ma sensu kupowac izolatu białka serwatkowego/ brak wit i min.... :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Litwin81 » 29 Maj 2010, o 09:54

    Ale dla Kwacha nie liczy się jak nie ma tego w jednym produkcie :P Nie ma czegoś takiego jak BV 159 przy izolacie,lub BV 136 przy koncentracie,najwyższy BV to 100 i tyle mają całe jajka,mięso ma ok. 80.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Kwachu » 29 Maj 2010, o 10:07

    Litwin81 - widze ze wesoły chłopak z Ciebie !!!

    Przeczytaj pierwszy post mój wtym temacie to zobaczysz ze nie chodzi mi tylko o ten konkretny produkt, a o całą serie izolatów które nie sa nam potrzebne/chyba ze ktos ma uczulenie na laktoze to są OK.

    Wit i minerały są bardzo wazne to one decyduja o zagospodarowaniu białkiem z odzywki, bez wit z gr.B magnezu i wpania taka odzywka nie zostqanie odpowiednio wykorzystana. Pojecie pustych kalorii.

    activebody - produkty hi-teca sam fakt ze wieskzosc ich opartych jest na białku soji i pszenicznym swiadczy ze firma szuka nawiwnych ludzi którym wkreca ze to wąłsnie te frakcje gwarantuja im rozrost masy o jakim marzyli.
    W praktyce obie te frakcje to smieci.
    Zwa\racaj wuage na jakosc całego produktu nie cene. Tonioe nie znaczy dobrze

    Białko gaspariego jest OK, jelsi ams zkupowac Hi-teca to lepiej zostan przy tym Myfusion

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Opu » 29 Maj 2010, o 10:57

    Kwachu napisał:Mleko z którego powstają wasz odzywki jest jedynie tkanka martwa wydzieliną gruczołów mlekowych krowy...


    O co chodzi z tym martwym białkiem :> jedyne co mi jest znane to to ze białko mocno ścięte nie będzie już tak przyswajalne i rozłożenia go na aminokwasy w organizmie nie będzie możliwe. Dlatego białka nie zalewa sie wrzątkiem ani ciepłą wodą czy mlekiem. Twojej teorii jednak nie rozumiem wytłumacz mi proszę....
    Awatar użytkownika
    Opu
    Plutonowy
     
    Posty: 142
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 08:47
    Pochwały: 6
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 15 11 1987

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Kwachu » 29 Maj 2010, o 11:06

    Opu - nie chodzi o sciecie czytaj całą czes mojego postu czyli momen w ktorym jest porównanie mleka do miesa i jaj. Nie chodzi o białko martwe a o tkanke martwą.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Opu » 29 Maj 2010, o 12:04

    ja ci mówię tylko o tym co ja wiem a nie słyszałem nic o tej teorii którą przedstawiłeś. możesz podac jakis link do artykułu ? bo przecież nie wymyśliłeś sobie takiej teorii.
    Awatar użytkownika
    Opu
    Plutonowy
     
    Posty: 142
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 08:47
    Pochwały: 6
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 15 11 1987

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Kwachu » 29 Maj 2010, o 12:20

    Opu - nie mam linku/ takie informacje mozna wywnioskowac na bazie swojeje wiedzy tzreba miec tylko mocne podstawy teoretyczne. Wiąze sie ta tematyka z tzw czynnikiem wzrostu/co bardziej przypomina twoje miesnie mleko czy mięso? i tak dalej.

    Na internecie na pewnio zajdziesz tez takei informacje trzeba dobzre poszukać
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron