Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Opu » 29 Maj 2010, o 13:23

    no to niestety nie mogę sie z tym zgodzić jestem wegetarianinem od 19 lat (mam 23 lata) nie jadłem mięsa i nadal nie jem a całą dietę opieram na warzywach, owocach i produktach mlecznych. Jakoś mięśnie rosną wiec nijak to sie odnosi do twojej teorii 19 lat badań i to mój organizm jest laboratorium twoje słowa. Czytałem artykuły, opisy przeprowadzonych badań i nie ma różnicy pomiędzy dorosłymi, dziećmi jedzącymi a nie jedzącymi mięsa! Testy były przeprowadzane w dyscyplinach lekko atletycznych. Jedyne różnice jakie zaobserwowano miedzy dwoma grupami badanych były następujące. Weganie i Wegetarianie po wysiłku fizycznym szybciej stabilizowali swoje tętno. Osoby dorosłe jedzące mięso miały większy poziom tłuszczu. Patrząc na zwierzęta goryle najsilniejsze zwierzęta podobne do ludzi. Umięśnione i silne a jedzą liście i trawę ?! Koń je siano i owies ! a mięśni wcale tak mało nie ma! Wiec gdzie w praktyce jest twoja teoria ? Za dużo reklam i ufania w opisy producentów.
    "mój produkt jest naj najleprzy"
    "Nie to mój najinszy i najlepszy"
    "nie to ja ci dam siłę i masę"!
    DZIEŃ ŚWIRA przypomina mi sie od razu....

    Co do białka to patrzymy na skład ilość produktu w 100g i to nas interesuje a nie opis producenta który zachwalać będzie swój produkt jako lek na wszystko. Laktacyt najlepszy na wszystko! My mamy nakarmić organizm dostarczyć tyle białka, Węglowodanów, tłuszczy wit. i minerałów ile trzeba ale bez odpowiedniego treningu to naprawdę nic nie osiągniemy. Nasz żołądek nie patrzy na marki czy ładną okładkę on chce białko a czy to będzie z mięsa czy warzywa to naprawdę mało organizm interesuje....
    Awatar użytkownika
    Opu
    Plutonowy
     
    Posty: 142
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 08:47
    Pochwały: 6
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 15 11 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Kwachu » 29 Maj 2010, o 15:08

    Opu - Czy ja gdzies napisałem ze po białko roslinnym nie dojdzie do wzrostu masy miesniowej? Nie wiec o co chodzi. Na miesie/jajkach zbudujesz większą mase przy załozeniu ze reszta skąłdników jest OK.
    Nie opodawaj ze czytałes badani bo prowadzone sa na rodzinie Kowalskich a nie na pakerach, to znaczna róznica. Reszta tych porównan jest smieszna poziom tłuszczu u kogo pakera czy Kowalskiego?

    U nas miostatyna blokuje nadmieny rozrost miesni wiec kwestia jej wyeliminowania i w wieku 30 lat bez diet i niczego postura goryla bez problemu.

    Sugerujesz ze wieze reklamą ? Jestes w błedzie predzej to wy w nia wierzycie.

    Opu jelsi patrzysz na ilosc białka an opakowabniu to powodzenia, jest jeszcze mnóstwo sprawa które juz wiele razy opisywałem na które warto zwrócic uwage/ jak bedzie czas top napisze coś artykuło-podobnego gdzie pokaze po czym mozna rozpoznac produkt godny uwagi.

    viewtopic.php?f=11&t=289&hilit=art. - tu masz pewne wskazówki na dzien dzisiejszy bym troche to jeszcze uzupełnił
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Litwin81 » 29 Maj 2010, o 21:05

    Jakby było tak jak pisze Kwachu to ludzie nie robili by masy używając w diecie białka z WPC,a jest inaczej.Tutaj ma dużo więcej czynników wpływ.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez Kwachu » 29 Maj 2010, o 22:18

    Litwin81 - racja na przyrost masy składa sie x głownych czynników oraz y pod czynników.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112


    Re: Białka opakowania od 4,5kg i wiecej?

    Postprzez valdunn » 16 Listopad 2021, o 01:24

    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
    geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
    hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
    journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
    kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
    http://languagelaboratory.rulargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
    nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
    papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
    rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
    stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984

    Poprzednia

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.