Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Jak stosowac kreatyne?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Menik » 27 Październik 2011, o 21:55

    czyli z tego co piszesz kwachu najkorzystniej brac przed posilkiem bo nie zalega w zoladku
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Oliver » 27 Październik 2011, o 21:57

    tylko teraz kwestia ile czasu przed posiłkiem?
    bo to, że przed treningiem się nie bierze kreatyny to jest raczej jasne Menik tak?
    nie zostanie ona spożytkowana w taki sposób jak po treningu
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Menik » 27 Październik 2011, o 22:04

    zgadza sie, czy lepiej jest po posilku powiedzmy godzine, czy przed posilkiem 30-40 minut, bo przy sniadaniu mam duzo blonnika, wiec z tego co pisal kwach mogloby to zle wplynac . OFC sie tym nie przejmuje to tylko z ciekawosci :)
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Oliver » 27 Październik 2011, o 22:08

    ciekawe do rozkminki, poruszę to przy najbliższej okazji jak się spotkam z wykładowcą :) info umieszczę u mnie w dzienniku
    jak zacznę relację :) mam nadzieję, że jeszcze na tym zjeździe dam radę informacji kilku zaczerpnąć.. :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Kwachu » 27 Październik 2011, o 23:14

    Zależy czy masz taki przedmiot na studiach w którym by wykąłdowca wiedział coś na ten temat. Bo nie ma nic bardziej wk... jak przychodzi wykladowca z kształtowania sylwetki i zaczyna opowiadac o żywieniu bop am to jakieś powiązanie,a czesto nei am na tyle kompetencjiz eby sie wypowiadać..
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Oliver » 28 Październik 2011, o 19:23

    eh mówiłem Ci Kwachu, że konsultuje się z wykładowcą od Biologii do tego interesuje się on dietetyką...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Kwachu » 29 Październik 2011, o 11:35

    Oliver- ja nie pisze o twoim wykładowcy, ale zobaczysz sam że wykładowca ma program jaki musi zrealizować materiał narzucony z góry, w szkole na 100% będą Cie uczyć że mleko ser biały są bardzo źródłem wapnia, a po rozmowie w cztery oczy poda Ci inne informacje na ten temat, ale oczywiście w towarzystwie innych studentów ma za zadanie realizować plan a nie własne wnioski.
    A to że się interesuje żywieniem to nie znaczy że wyciąga własnościwe wnioski ;)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Oliver » 29 Październik 2011, o 18:28

    kur** Kwachu z Tobą to się nie da dogadać co? napisałem Ci jasno i przejrzyście, że konsultuję się z tym wykładowcą w sferze
    prywatnej w 4 oczy, dwa nie tyle co się on żywieniem interesuje ale wykładał też na ten temat ponieważ to jego druga dziedzina,
    irytujesz mnie tym, z góry skreślając kogoś nie mając żadnych informacji, a nawet mając podane informację to zachowujesz
    się jakbym tak naprawdę nic Ci nie powiedział nie widząc nic poza czubkiem własnego nosa...
    i ja piszę właśnie o moim wykładowcy, w nosie mam kogo innego rozumiesz? z nim się konsultuję i właśnie o nim piszę,
    Ty jak zawsze szukasz dziury w całym... do tego uogólniasz, przejedź skrolem wyżej i poczytaj co pisałem...

    PS: informacje na temat wchłaniania kreatyny suplementowej i kiedy najlepiej ją dawkować dostanę w przyszłym tygodniu
    na meila, dostanę także tytuł lektury poświęconej wybranym składnikom suplementów na ten sam temat :) + to co ostatnio mówiłem, z tym kortyzolem i węglami :)
    podzielę się tym w swoim dzienniku
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Kwachu » 29 Październik 2011, o 18:42

    Kwachu napisał:Oliver- ja nie pisze o twoim wykładowcy.



    Nie to ty nie czytasz dokładnie ;)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Jak stosowac kreatyne?

    Postprzez Oliver » 29 Październik 2011, o 18:54

    ja Tobie dokładnie wyjaśniłem o co chodzi, że rozumiem, że na wykładach i ćwiczeniach co innego mówią
    a co innego powiedzą mi w 4 oczy i to miało być koniec tematu, ale Ty w następnym poście znowu uogólniłeś, a ja konkretnie
    odnoszę się ciągle do jednej osoby, to ja źle zrozumiałem? chyba nie bardzo...
    po co Ty mi po raz ENTY pierdzielisz o tym, że co innego na wykładach co innego w 4 oczy skoro przewijając skrolem
    w górę jasno Ci napisałem jak sprawa się ma w tym wypadku?
    zresztą dobra, to moje wrażenie tylko, temat jest inny, tak jak napisałem info umieszczę w dzienniku także
    tam będzie można kontynuować dyskusję ;)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.