Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • co kupić za 400zł ?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: co kupić za 400zł ?

    Postprzez robo815 » 25 Marzec 2013, o 18:25

    TomaszM napisał:Ile ty masz lat człowieku, że nie rozumiesz co się do Ciebie pisze ?

    Nie masz żadnej diety i tu jest twój problem. To co nazywasz sobie "dietą" i ją stosujesz nadaje się do wyrzucenia do kosza na śmieci.


    Tomek ma rację
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    co kupić za 400zł ?

    Postprzez Luki150 » 5 Kwiecień 2013, o 09:46

    Bez diety niema sylwety ^^
    3 posilki ? Jest lipa hardcorowa ;p
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    Re: co kupić za 400zł ?

    Postprzez deathrone » 5 Kwiecień 2013, o 13:35

    TomaszM napisał:
    deathrone napisał:spoko, ja też się nie dziwię, ale poprostu nie mogę już więćej jeść. Mam smaka na słodycze a nie moge ich jeść.
    Właśnie dlatego jak możecie to podpowiedzcie jaki komplet supli skombinować za 4 stówy.

    Ile ty masz lat człowieku, że nie rozumiesz co się do Ciebie pisze ?

    Nie masz żadnej diety i tu jest twój problem. To co nazywasz sobie "dietą" i ją stosujesz nadaje się do wyrzucenia do kosza na śmieci.

    lol, to samo mógłbym Ciebie zapytać. Pytanie brzmi "jakie suple polecacie za 400zł ?" a Ty mi odpowiadasz "masz złą dietę". :Wstyd: mózg człowieku.

    fallenursus napisał:bierzesz jakies probiotyki? polecam bio-k nie wiem czy w eu sa dostepne poszukaj.dosc drogie ale warte ceny. za 15kapsow u mnie cos 27$. spojzyj na bialka milkoshake maja dodatki, lub cos od optimum nutrition.


    tak, jem probiotyki, ale tylko polskie... lakcid, dicoflor
    deathrone
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 1 Grudzień 2012, o 22:52

    co kupić za 400zł ?

    Postprzez Luki150 » 5 Kwiecień 2013, o 14:00

    Napisał o diecie, bo branie supli bez choćby zarysu odpowiedniej diety jest bezsensowne.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    Re: co kupić za 400zł ?

    Postprzez deathrone » 5 Kwiecień 2013, o 15:43

    ale ja tak chcę. Jak potrzebowałbym porady na temat diety, to pisałbym w innym dziale.

    Moim zdaniem dowolną ilość normalnego jedzenia można zastąpić skończoną ilością jedzenia syntetycznego.
    deathrone
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 1 Grudzień 2012, o 22:52

    co kupić za 400zł ?

    Postprzez Luki150 » 5 Kwiecień 2013, o 16:08

    Gdyby twoje myślenie bylo logiczne to dzis ludzie nie walczyliby o ekożywność tylko każdy by żarł wszystko na nawozach itd, bo poco naturalnie jak mozna dowalic koksu i po wszystkim.
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    Re: co kupić za 400zł ?

    Postprzez maniak7000 » 5 Kwiecień 2013, o 18:36

    deathrone napisał:ale ja tak chcę. Jak potrzebowałbym porady na temat diety, to pisałbym w innym dziale.

    Moim zdaniem dowolną ilość normalnego jedzenia można zastąpić skończoną ilością jedzenia syntetycznego.



    i właśnie przez takie podejście w żarciu pełno chemii i dodatków jakich nie jesteś świadomy - byle taniej produkować i więcej za wyższą cenę przy niskiej jakości :Worek:

    jak masz dopracowaną miskę syntetyczną to kup kreatynę witaminy i omegę - wystarczy
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Re: co kupić za 400zł ?

    Postprzez deathrone » 8 Kwiecień 2013, o 10:34

    Luki150 napisał:Gdyby twoje myślenie bylo logiczne to dzis ludzie nie walczyliby o ekożywność tylko każdy by żarł wszystko na nawozach itd, bo poco naturalnie jak mozna dowalic koksu i po wszystkim.

    i tak w istocie jest , nie ma naturalnego żarcia, wszystko jest już na nawozach z masą chemii, ulepszaczy.

    Maniak: mam wrażenie, że dzisiejsze syntetyczne jedzenie/suple są mniej chemiczne od tych pseudo naturalnych.
    deathrone
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 1 Grudzień 2012, o 22:52

    co kupić za 400zł ?

    Postprzez Luki150 » 8 Kwiecień 2013, o 11:51

    No widzisz to prawda, ale jeśli niemasz ułożonej diety to jesz jeszcze bardziej przetworzone produkty, które zawierają całą tablice Mendelejewa w sobie. zawsze lepsze mniejsze zło
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    Re: co kupić za 400zł ?

    Postprzez deathrone » 9 Kwiecień 2013, o 17:05

    tak sie zastanawiam - moze jelita mi zle pracuja ? w koncu jak kazdy z nas nalykalem sie troche chemi przez zycie...
    Kupilem sobie Antykontamin z allegro, biore 2 tydzien. moze mam poprostu problem z jelitami ? moze pomoze mi to ziolko - unormuje i przeczysci mi jelita z pasozytow, toxyn , ktore ma 80% ludzi
    deathrone
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 1 Grudzień 2012, o 22:52

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron