Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez Bandit » 27 Maj 2011, o 22:41

    Opiszę krótko co mi się przydarzyło i niech każdy sobie sam oceni - ja ostrzegam tylko.

    Miesiąc temu zacząłem ostry trening z mesomorph (zachęcony opinią kilku użytkowników tego forum), do tego mono, amino, i bcaa.
    Trening zawsze ogień, po treningu niezły flak, w dzień po treningu właściwie nie do życia - senność, apatia, rozdrażnienie (teraz już wiem, że to meso...)
    Ćwiczyłem FBW co drugi dzień więc huśtawka nastrojów i formy z dwudniowym cyklem.
    3 dni temu złapałem anginę (dziwna sprawa bo od kilku lat jak ćwiczę to nie choruję a tu pach taki syf, ale w sumie może to wynik mega przeciążenia...), wieczorem 39st. i ogólnie słabo.
    W nocy zszedłem napić się wody, zrobiło mi się nie dobrze (do wymiotków...) stwierdziłem, że lecę do łazienki i....
    tu mi się film urwał...
    Żona powiedziała, że słyszała hałasy - odbijałem się od mebli, znalazła mnie na podłodze w przed łazienką nieprzytomnego. Chwilę potem odzyskałem przytomność. Zwykłe omdlenie??

    Mi się nie wydaje to zwykłe. Nieraz byłem w gorszym stanie i nigdy nie traciłem przytomności. Lekarz też stwierdził, że to możliwe = angina = temperatura+zakażenie=osłabienie=możliwość omdlenia. Tylko że lekarzowi nie mówiłem o mesomorph bo pewnie nic by na ten temat nie wiedział, ja też nie wiele wiedziałem ale trochę poczytałem i wygląda to na duży syf.
    Przykładowo jest tam geranamina - od 2009 na liście środków dopingujących, działanie podobne do amfetaminy itd...
    Lekarz zrobił mi EKG - wszystko ok. Ale ja czuję że coś jest nie tak - serce czasem pika mi dosyć nerwowo i ciężko - nigdy tak nie miałem. Wiadomo, może przesadzam - oby. Może to rzeczywiście przemęczenie, a teraz jestem na antybiotyku i pracetamolu. Mam nadzieję, że za kilka dni się wszystko uspokoi ale tego różowego syfu już nie tknę. Wolę kawę.
    Pozdr.
    bandit
    Awatar użytkownika
    Bandit
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 174
    Rejestracja: 19 Marzec 2011, o 23:56

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez Bandit » 27 Maj 2011, o 23:32

    google DMAA i wszystko jasne
    Pozdr.
    bandit
    Awatar użytkownika
    Bandit
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 174
    Rejestracja: 19 Marzec 2011, o 23:56

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez rafimoc » 28 Maj 2011, o 05:28

    doskonale to rozumiem, ja wrecz nienawidze jakich kolwiek pobudzaczy w dodatku tej najnowszej generacji bo to zwykle cpanie a nie cwiczenie z motywacją...

    Jedynych supli jakich uzywam to: kreta (okresowo) bcaa
    Z odzywek: bialko

    Same podstawy,ale mam pewnosc ze nie az tak bardzo chemicznie polepszane jak te wszystkie nowe wynalazki.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez kris » 28 Maj 2011, o 11:35

    jaką dawkę brałeś? Biorę mezo 5g przed treningiem od dwóch miechów i wszystko jest ok
    Padłem, nikt nie poda ręki, sam wstanę silniejszy
    kris
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 20 Luty 2011, o 16:23

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez Bandit » 28 Maj 2011, o 12:57

    Brałem zgodnie z "zaleceniami" czyli jedną miarkę (15g) przed treningiem (czyli co drugi dzień).
    5g to 1/3 miarki - to mało - mało pali mało boli, może i mało szkodzi.

    Ważna rzecz to to, że nie wiesz ile dokładnie czego jest w miarce, bo skład nie jest dokładnie podany, wiesz, że jest tam DMAA ale nie wiesz ile!
    A ile to ważne, bo według niektórych źródeł 20mg jest ok a 90mg to już dużo ale też da radę. Ale i co do tego to trzeba z dystansem bo nikt nie ustala GDA dla narkotyków!

    Jednym słowem z dala od tego shitu. Motywację i wkrętkę na treningi siłowe to ja mam w głowie od innych bodźców - nie potrzebuję do tego narkotyków. A kwestia pobudzenia organizmu przed treningiem - dobra dieta i ew. łyk kofeiny wystarczy. Ostatnio podstawową różnicą było dla mnie to, jak byłem zje..bany po treningu. Teraz bardziej jestem przekonany, że to mesomorph mnie zje...bał, a tego nie potrzebuję.
    Pozdr.
    bandit
    Awatar użytkownika
    Bandit
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 174
    Rejestracja: 19 Marzec 2011, o 23:56

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez Huno » 28 Maj 2011, o 13:10

    Cała miarka to za dużo... 1/2 i jest dobrze.
    Awatar użytkownika
    Huno
    Starszy sierżant
     
    Posty: 369
    Rejestracja: 27 Luty 2011, o 21:44
    Pochwały: 4
    Miasto: Nakło nad Notecią
    Data urodzenia: 08 02 1995

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez rafimoc » 28 Maj 2011, o 13:13

    Prosty test czy jestescie od czegos uzaleznieniu badz otumanieni:

    Bierzecie takiego meso przez tydzien dwa i nagle odstawiacie - jesli nie zrobicie choc w 3/4 takiego treningu jak na nim oraz jesli idziecie na silownie bez motywacji do dzwigania to jest to jaskrawy przyklad na to ze sie od tego gowna uzalezniliscie... macie problem z motywacja? zrobcie tydzien wolnego od silowni - Wasze miesnie i mozg Wam za to podziekuje i zadbajcie o swoja miske.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez Lord » 28 Maj 2011, o 14:02

    zaczyna się od 1/2 porcji albo nawet od 1/3 jak pisał kolega wyżej.
    Zacząłeś od całej miarki to normalne że Cie sponiewierało
    ja zaczynałem od 1/2 miarki i zero jakichkolwiek problemów
    a jakie pobudzacze przed treningowe brałeś do tej pory?
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez devil'sGift » 28 Maj 2011, o 14:25

    zaczynałem od 1 kończyłem na 2 miarkach. Na treningach działało zajebiście, po treningu zjazd jak po fecie;] po połowie 2 puszki zrezygnowałem z tego specyfiku.
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: mesomorph - wywaliłem do kibla!

    Postprzez Bandit » 28 Maj 2011, o 14:55

    Wczesniej bralem guarane i nanox9. Nanox9 bez sensu a guarana ok ale w sumie mozna zastapic mocna kawa przed treningiem.
    Jednak moje doswiadczenia nie sa tu istotne, bo ja nie potrzebuje pomocy. Ja ostrzegam tych, ktorzy podobnie do mnie nieswiadomie szprycuja sie takim syfem w nieokreslonych dawkach nie zdajac sobie sprawy z mozliwych konsekwencji. Mi organizm wyslal wczesniej krotkie ostrzezenie i jest git - mam swoja nauczke i jestem troche madrzejszy.
    Pozdr.
    bandit
    Awatar użytkownika
    Bandit
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 174
    Rejestracja: 19 Marzec 2011, o 23:56

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.