Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Nitrobolon II i Magnum 8000

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez rafimoc » 27 Styczeń 2011, o 15:51

    Kwachu to ladnie ujal - podtwierdzam!

    Dlatego gainerow nie stosuje wcale!
    Okresowo Bulki jedynie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez Oliver » 27 Styczeń 2011, o 16:19

    damian brak wiedzy i naiwność reprezentujesz Ty swoim bezsensownym pisaniem... Ty wiesz co to są kalorie?
    bo po tym bełkocie wnioskuje, że nie... TWOJE ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE JEST WYLICZANE Z TWOJEJ WAGI, WZROSTU,
    WIEKU, AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ, wszystkie te czynniki wpływają na Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, wszystko sprowadza się do jednego... a Ty to traktujesz oddzielnie? piszesz jakby aktywność fizyczna i zapotrzebowanie kaloryczne odbiegały od siebie, ktoś ważący 50kg a trenujący więcej od kogoś ważącego 80kg bd miał większe zapotrzebowanie kaloryczne? a guzik prawda, to
    żadna reguła... musisz wyliczyć i tyle, a nie na ślepo, trochę poczytałeś i lejesz wodę żeby wyjść na biało.
    gainerem czy białkiem uzupełniasz to czego nie dostarczyłeś w posiłkach, koniec kropka... nie walisz na ślepo dawek bo to totalna głupota...
    np. masz do zżarcia na dzień 3000karolii, z nadwyżką kaloryczna załóżmy 400kcl, 3200kcl dostarczysz z żarcia, tych 200kcl nie masz jak z żarcia np z powodu szkoły, no to walisz sobie odpowiednia dawkę węgli, aby zaklepać tą dziurę...
    nie no prościej Ci tego nie wytłumaczę... i nie ma czegoś takiego jak gainer na masę pojmij to...
    i to co jest na opakowaniu napisane to se można tym tyłek podetrzeć... mówisz kupujesz gainera na masę, na masę to się JE ŻARCIE z lodówki... jakbyś kolego miał dietę porządną i porządny trening to byś już dawno przerósł wszystkich moderatorów na forum i userów włącznie...

    A to, że węgle w puszkach to shit to już inna sprawa...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez devil'sGift » 27 Styczeń 2011, o 16:47

    ale to wyskoczyłeś ze stosowaniem magnum zgodnie z zaleceniami na ulotce, co jest dla osób znających się na suplementach oczywistą bzdurą. Musisz jeszcze sporo wiedzy uzupełnić żeby podejmować dyskusje z kimś tak doświadczonym jak Rafi;];] Zjadłeś w życiu jedna kreatynę, potrenowałeś parę miesięcy i masz się za speca... posłuchaj czasem ludzi którzy zajmują się tym latami;]
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez Kwachu » 27 Styczeń 2011, o 18:09

    Oliver - jesli mamy byc szczerzy to wszystkie te parametry wzory i inne duperele do wyliczenia zapotrzebowania kaloryczngego mozna wsadzić głeboko w d...
    Liczy sie praktyka, obserwaja własnego organizmu, zaczynamy z niskiego progo kalorycznego(np 2000Kcal) podbijamy co tydzien o 200-300Kcal i tak do chodzimy do zapotrzebowania jakei mamy do celu jaki sobiezałozylismy, do tego dochodza proporcje Białek do Wegli do Tłuszczy, oraz mnóstwo szczególików, które tez nalezy brac pod uwage.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez Oliver » 27 Styczeń 2011, o 19:05

    ja to wiem, Ty to wiesz, ale on tego nie wie... i każdy kto zaczyna tego nie wie i nie będzie potrafił sam sobie dopasować
    odpowiedniej ilości kalorii względem praktyki... jak większość nawet nie patrzy co ile ma kalorii nie mówiąc już o policzeniu ich dla siebie...
    powiedz początkującemu szczypiorowi "jedz jedz i jeszcze raz jedz, w biegiem czasu dowiesz się ile potrzebujesz kalorii aby przybierać
    na masie mięśniowej", w tym czasie to on przybierze 10kg tłuszczu i 2kg mięśni.... i jaki w tym interes jest?
    po to są te kalkulatory, w późniejszym czasie z większą wiedzą będzie potrafił to robić sam,
    ale póki co jak on mi mówi, że on bierze gainera na masę to jak tu można poważnie rozmawiać?
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez damian350z » 27 Styczeń 2011, o 19:37

    devil'sGift nie jeden juz cykl zrobiłem poczatkowe bez konkretnej diety zamiast jesc przed i po treningu piłem białka z jajek teraz mam posiłeki takie jak obiad 2-3 razy dziennie i reszta tez zmieniona na lepsze dzieki dwóm pierszym cyklom zrozumiałem ze mi to wcale tak nie pomaga z doradzaniem znajomych później troche forum ale najlepeuj sprubowac nauki na błędach zrobisz ze 2 cykle efekty beda nikłe i kasa zmarnowana i wtedy nabierasz rozumu. zaczołem stosowac diety lepsze suple i efekty juz są zdecydowanie lepsze jedzenie jest dobre i miesnie mają sie z czego odzywiac. tak jak oliver napisał 3000kca z nadwyżką 400kcal zeby własnie przybrac na masie dawałem większe dawki tak by jesc duzo i z gainera dostarczac około 800kcal w zaleznosci od dnia te porcje sie zmieniały dla tego napisałem 150-200g bo gainer to uzupełnienie diety czasem bywają dni gdzie mneij sie zje to wtedy więcej wypije gainera. od ponad 7 miesięcy gainerów nie stosuje bo trzymam wage jedynie do uzupełnienia braków kupuje białko.

    kwachu dobrze napisał Liczy sie praktyka, obserwaja własnego organizmu, zaczynamy z niskiego progo kalorycznego i z czasem zwiększamy ilosc kcal i powiem ze z dietą podobnie robiłem bo jadłem np 3-4 posiłki i stopniowo prubowałem dojsc do 5-6 posiłkow i własnie tak mi sie to udało zrobic wziększając te ilosci klac posiłki wieksze lub mniejsz i częsciej nauka na błedach jest dobra ale to trza około poł roku zeby zaczaic mi wystraczyło 2 cykle na mono i dopiero po tym sie wziołem pożadnie do roboty

    krótko mówiac dieta jest cykle nei byle jakie poządnie sie zastanawiam zanim cos kupie z resztą widac ze nie siegam po marne suple z megabola hi tec czy isc na reklame jakiego marnego hmb obecnie biore: cell tech harcore 3kg , anator 1,5, whey protein 82 i nitro tech harcore , nitrobolon2 1,1kg jest do dosc duzo i sobie roździeliłem te staki na 2 cykle nitro pije przed treningiem cell tech apo treningu i siła idzie
    damian350z
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 508
    Rejestracja: 3 Luty 2010, o 15:45
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 18 03 1994

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez Oliver » 27 Styczeń 2011, o 19:43

    nitrobolon akurat nie należy do jednych z lepszych suplementów;) za tą kasę można lepszy kupić
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez damian350z » 27 Styczeń 2011, o 19:49

    są ale on jest jeszcze takiw miare delikatny pytałem sie kolegów co go brali na jednych dobrze działał a jednych nie i tak róznie to bywało mnie osobiscie pobudzał przed treningiem dodawał enegri poł roku przed kupnem od kolegi kupiłem kilka porcji i dobrze odczułem dziąłnei to kupiłem go przed wczoraj bica robiłem to przed treningiem było 36cm po treningu 38 to ładnie spuchłem wiec narazie na niego nie narzekam kolega mówił ze jego najomy brał shotgna i bardzo go poleca następnym razem go sprubuje własnie on kosztuje niecałe 120zł to zobaczymy jak zadziała:D
    damian350z
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 508
    Rejestracja: 3 Luty 2010, o 15:45
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 18 03 1994

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez devil'sGift » 27 Styczeń 2011, o 20:41

    no widzisz a ja mam 45 po treningu 46 ładnie nażyłwane nawet jak nie biorę buzerów azotowych;];] jak się potrafi pompować to nie potrzeba niczego;] po za tym ja na twoim miejscu bym się nie szczycił zjedzeniem tylu odżywek w tym wieku... bo to oznacza że nie potrafisz ćwiczyć, ani jeść. skoro przy swojej masie uzupełniasz czy uzupełniałeś dietę gainerami, rozumiem jak byś miał moja wagę i moje zapotrzebowanie to okej, sam niekiedy stosuje jedna porcję dziennie ale ja ważę prawie 100kg a to różnica;] Jeżeli ty przy swojej wadze ich używasz to znaczy że nie masz pojęcia o diecie i ogólnie o żywieniu w trakcie budowania masy;] ja w twoim wieku tylko jadłem i rosłem;];] Jesteś po prostu jak każdy gówniarz który się naczyta pisemek kulturystycznych i zawartych w nim reklam, że jak się naje super odżywek to będzie wielki jak gość z okładki i to w 2 miesiące... <lol> czytając twoje posty w innych tematach jesteś dla mnie po prostu amatorem nie mającym podstaw wiedzy, dlatego trzymaj wodze fantazji i porządnie zabierz się za trening, a jak osiągniesz poziom, wiedzę i doświadczenie to wtedy zacznij zabierać głos w poważnych sprawach bo na razie nie masz do tego kompetencji. Pozdrawiam
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Nitrobolon II i Magnum 8000

    Postprzez cooler_102 » 29 Styczeń 2011, o 13:07

    tak poza tematem, damian tyle cwiczysz juz, tyle cykli i to nie na mono tylko juz mocne staki waliles i ostatnio czytalem, ze masz 36cm w lapie... prosze cie. skad to sie wzielo? z braku wiedzy.
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.