Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Pomoc

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Pomoc

    Postprzez Diablo 88 » 18 Marzec 2011, o 12:38

    No tak tylko,że juz cytrulina sie ceni i niewychodzi to nie ekonomicznie :) jedni mowia ze takie same efekty mozna doznac na samej cytrulinie,jak wiadomo lepiej spotegowac efekt i polaczyc AAKG i Cytruline-dopiero bedzie zacnie,ale wyjdzie to juz wiecej niz kupilo by sie zwyklego pompera typu Nitrobolon 2 i tam takze sa owe skladniki i AAKG i cytrulina i masa innych ciekawych skladnikow,tylko te węglowodany niepotrzebne,a w capsach Nitro 2 juz tego problemu niema,niewiem co o tym sadzic na dobry cykl trzeba wylozyc sporo siana bo AAKG (duze)+ewntualnie cytrulina+ mono (duze) kupe siana juz za to wychodzi a mozna kupic cos w jednej formule.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pomoc

    Postprzez Kwachu » 18 Marzec 2011, o 12:44

    Diablo 88 - to kwestia indywidualna jak kto woli, jednak jestem zwolennikiem budowania własnej przed treningówki gdzie mogę kontrolować każdy składnik z poszczególna.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Pomoc

    Postprzez kartofel » 18 Marzec 2011, o 12:50

    Więc tak myślę :
    -Trec AAKG 240 kapsułek
    -jakieś BCAA (możecie doradzić jakie)
    -no i zwykłe mono
    kartofel
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 17 Marzec 2011, o 14:42

    Re: Pomoc

    Postprzez Diablo 88 » 18 Marzec 2011, o 12:51

    Pamietam jeszcze jak trabiono na tym forum,że najlepsze polączenie to Nitrobolon 2+mono ,dlaczego?a dlaczego nie tak jak piszemy i tak jak ty sadzisz Kwachu zeby dobierac samemu skladniki i je kontrolowac,te slowa z nitro i mono takze byly twoje Kwach :) wiedz dlaczego teraz ja calkiem inne zdania na temat przedtreningowych suplementow,bo zrobili Arginine osobno,czy cytruline? temat do dyskusji,mysle ze bedzie kontynuowany :)
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Pomoc

    Postprzez Kwachu » 18 Marzec 2011, o 13:32

    Diablo 88 - Jeśli ktoś psiał że kupił Nitrobolon i pyta co do niego brać to pisałem żeby dodał mono bo wyjdzie go ekonomicznie, ale nigdy nie byłem zwolennikiem odzywek typy Nitrobolon które zawierają dwa- trzy skł. aktywne a reszta to robiące wrażenia na laikach wypis na opakowaniu składników.

    kartofel-
    AAKG -OK
    Mono-najlepiej z Inkospor lub Multipower
    Kofeina lub guarana - jeśli nie pijesz kawy to Cie przetrzepie
    BCAA - z Iknkospor
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Pomoc

    Postprzez Diablo 88 » 18 Marzec 2011, o 13:52

    No rzeczywiscie strasznie duzo jest tam skladnikow!o matko święta po co oni tyle tego tam nawalili!wez spojrz lepiej na sklad bo wcale takiej rewolucji skladowej tam niema i mysle ze jest to co potrzeba! Kazdy ma swoje zdnie na temat takich suplementow i ja mysle ze jezeli chodzi o przedtreningowki to Nitroboln jest najlepszy,bo jest tyle rodzajow tego typu suplementow ze jak spojrzysz na sklad to roji sie od syfu.

    kartofel-Mono-Vitalmax Creatine 500g
    BCAA-Olimp X plode lub cos tanszego BCAA Xtra Activlab-naprawde wystarczy.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Pomoc

    Postprzez kartofel » 18 Marzec 2011, o 15:21

    A kawe w jakich porach pić?
    AAKG to chyba odżyka pompująca i chyba bierze się ja przed treningiem , tak?
    Jak komuś się chce (bede wdzieczny) to może rozpisać mi w jakich porach i jakie dawki dawać w dniu , oraz w jakich porach pić kawe.
    kartofel
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 17 Marzec 2011, o 14:42

    Re: Pomoc

    Postprzez Kwachu » 18 Marzec 2011, o 15:56

    kartofel
    Kawa przed treningiem
    AAKG 2x po 3-4g :)

    Diablo 88 - racje nie doczytałem i rozmawiałem z tobą o NE
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Pomoc

    Postprzez kartofel » 18 Marzec 2011, o 16:12

    Patrzyłem na allegro i co pisze pod produktami (jeśli będzie coś nie tak proszę poprawić) :
    AAKG 240 kabs - 30 min przed treningiem na pusty żołądek 4 kabs i po bezposrednio po treningu 4 kabs ,
    INKOSPOR X-TREME Creatine 500 g - Raz dziennie płaską łyżeczkę do herbaty (3 g) X-treme Creatine wymieszać z chłodnym napojem węglowodanowym lub wodą. Suplementacja obejmuje okres 4 tygodni, po którym należy zastosować 4 tygodniową przerwę ,
    Inkospor Xtreme BCAA 150 tab - Sportowcom dyscyplin siłowych polecamy przyjmowanie 4-5 tabletek BCAA bezpośrednio po wysiłku, popijając wodą. W przypadku ekstremalnie wysokich obciążeń można zwiększyć dawkę do 3 razy dziennie po 4-5 tabletek. Tabletki można rozgryźć przed połknięciem

    Więc mam 30 min przed treningiem walnąć kawe i tez AAKG? - dziwne
    No i po treningu 4 kabs i 4 tab AAKG i BCAA?
    Creatyna - nie było napisane kiedy brać , tylko ile.
    kartofel
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 17 Marzec 2011, o 14:42

    Re: Pomoc

    Postprzez Diablo 88 » 18 Marzec 2011, o 16:28

    Dobra to teraz do sprawy bo z Kwachem sie zagalopowalismy,nieprawdaz?

    Kartofel- wypełnij aniekte jezeli chcesz jakiekolwiek informacje na temat tych suplementow,po mojej skromnej opini niemasz pojecia o odzywkach a co najwazniejsze wyczuwam absolutny brak oraz absoluta niewiedze dotyczaca żywienia :) ma sie tego nos :D

    Ankieta!!!! http://www.kulturystyczni.pl/zanim-zadasz-pytanie-sprawdz-t2046.html
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.