Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • powrót

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    powrót

    Postprzez Roket1q » 4 Sierpień 2013, o 20:06

    witam wszystkich ćwicze już na siłowni 12miesięcy z przerwami.Ostatnio 2miesiące pracowałem za granicą na budowie i nie miałem tam możliwości treningu na siłowni,a jedynie ćwiczenia wykonywałem z ciężarem własnego ciała.Głównie były to pompki z różnym rozstawem rąk,pompki tricepsowe.Nie trzymałem tam zbytnio diety bo nie miałem na to możliwości i czasu,a i robota była też ciężka.Troche spadło mi masy w tym okresie.Przed wyjazdem ważyłem 80kg,a teraz 75kg.Przed wyjazdem miałem cykl na sawie plus do tego gainer mass xxl i robiłem splita.Moje pytanie jest takie jak wrócić do treningów.Czy przez 1miesiąc robić fbw z wieloma ćwiczeniami wielostawowymi czy splita.Myśle nad zakupem gainera mass actiwator z *** i jakiejś przedtreningówki.Oczywiście do tego dieta-4,5posiłków dziennieMożecie mi poradzić jakiego gainera i przedtreningówke kupić??.Myśle nad czymś mocniejszym może z 1,3d?.Czekam na wasze opinie odnośnie planu treningowego i doboru odżywek i daje sogii za pomoc.Czekam na pomoc. Pozdro:}

    Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała : -
    Wiek: 20
    Waga / wzrost: 75kg,180cm
    Staż treningowy: 12 miesięcy z przerwami
    Cel cyklu: masa,siła
    Stosowane już wcześniej suplementy : mono,nitro2,nitro energizer,cm3,gain bolic 300,saw,mass xxl
    Stosowane wcześniej spalacze: -
    Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny : -
    Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : staram się dużo jeść i zdrowo,5posiłków dziennie
    Przewidziane finanse na cykl : 200-250 zł
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: powrót

    Postprzez Pony » 4 Sierpień 2013, o 20:22

    Na początku trenuj fbw przez miesiąc a później jedź splita . ;)
    Dieta to podstawa , dopnij dietę na ostatni guzik i ćwicz tak z 4-5 miesięcy i dopiero wtedy jakieś suple .

    Autor postu otrzymał pochwałę
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    powrót

    Postprzez Roket1q » 4 Sierpień 2013, o 20:48

    ok dzięki za pomoc}.Leci sog
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    powrót

    Postprzez TomaszM » 5 Sierpień 2013, o 10:26

    jak ma kase to dobre witaminy są potrzebne, dobre białko też nie zaszkodzi.
    po 2-3 miesiacach spokojnie już mozna kreatyne dołożyć.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    powrót

    Postprzez Roket1q » 6 Sierpień 2013, o 22:01

    a jakie białko proponujesz??
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    powrót

    Postprzez playandwin24 » 7 Sierpień 2013, o 09:45

    Białko w mojej opinii

    1. Peak
    2. Scitec
    3. C6

    Lub wysoka klasa ale i cena On Gold :)

    Najlepiej bez przedtreningówek, lub jakąś kofeinę, guaranę a jeśli potrzeba już to Napalm...

    W 1.3 bym nie szedł ;) Ewentalnie 1x tyg przy naprawdę ciężkim treningu Nóg lub Pleców...

    Na STRAT 2 tyg FBW mocnego, bo przecież byleś w ruchu cały czas a później split 4dni i dobra dieta i masujemy :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    powrót

    Postprzez Roket1q » 21 Sierpień 2013, o 18:49

    a z przedtreningówek co mi polecicie uderzyć po sawie.Planuje tak w połowie września wziąść się za cm3i jakąś przedtreningówke.Obecnie robie fbw3x i dieta,gainer i masa idzie aż ładnie patrzeć.Czekam na opinie i daje sogi.Pzdr)
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    Re: powrót

    Postprzez TomaszM » 26 Sierpień 2013, o 16:12

    Roket1q napisał:a jakie białko proponujesz??

    ON GOld Whey 100%

    //
    Jaka przed-treningówka ?
    Magnum Serum
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    powrót

    Postprzez Roket1q » 26 Sierpień 2013, o 20:25

    zakupiłem wczoraj betalanine 700 z treca 120kps i do tego jaki moge dodać tani,dobry stak kreatynowy i jak to dawkować plus do tego gainer mass xxl 1000g
    Roket1q
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 14 Lipiec 2010, o 23:13

    powrót

    Postprzez TomaszM » 10 Wrzesień 2013, o 00:18

    Jesli stak to już bez BA w składzie, a osobiście bym kupił kreatynę solo i to łączył z posiadaną BA.
    A jakbędzie brakowac pobudzenia to sobie przed treningiem mocną kawę wypij.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.